Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Żebyśmy się zrozumieli. Jeśli ktoś uważa że zna te wszelkie sekrety, to dlaczego nie jest w stanie ich wykorzystać a ktoś inny ma być w stanie? Wystarczy trzymać się założeń, nieprawdaż? Przecież to proste..

Analizy lewej strony wykresu to ja potrafiłem robić po tygodniu nauki z wiedzy która jest szeroko, baa nawet Baaardzo szeroko dostępna w Internecie i często znajduje się na pierwszych stronach googla po wpisaniu nawet podstawowych zagadnień związanych z rynkami finansowymi.
A jednak wiedza to nie wszystko..
Bezsensowne było by odnoszenie się do różnych zawodów, ale często bywa tak że wiedza to początek, praktyka to dopiero faktyczne kształcenie się w danej dziedzinie. I teraz ktoś przeczyta "cały" Internet na temat forexa itp. Próbował rok i wtopił oszczędności które miał.. Wpadł gość na pomysł żeby dymać frajerów bo rynek go wydymał.. Problem w tym że Ci co płacą za te szkolenia, naukę, e-booki i wszytsko w koło tego nie są frajerami, tylko to może być nasz znajomy, brat, matka, sąsiad, sąsiadka lub każdy inny kto w dobrej wierze wydaje często nie małe pieniądze za gówno wartą wiedzę którą jest w stanie sam zdobyć poświęcając kilka weekendów przed kompem. Dlaczego pisze że ta wiedza to szit? Bo wiedzą nie zarabia się na rynku, zarabiamy dzięki doświadczeniu, a jaka wiedza jest sprzedawana opisał autor wątku.

Chce przypomnieć że są traderzy którzy prowadzą swoje grupy, organizują różne rzeczy żeby zarobić na ludziach którzy dołączyli do grup jak konkursy (jeden z konkursów to było około 100k za samych użytkowników minus pula nagród...). Niektórzy sprzedają też szkolenia.. Ale co wyróżnia tych pojedynczych handlowców? Że pokazywali i są w stanie pokazać wyniki. Są w stanie udowodnić że to o czym mówią lub uczą ma zastosowanie na rynku..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dzikson pisze:
19 kwie 2021, 17:41
Żebyśmy się zrozumieli. Jeśli ktoś uważa że zna te wszelkie sekrety, to dlaczego nie jest w stanie ich wykorzystać a ktoś inny ma być w stanie? Wystarczy trzymać się założeń, nieprawdaż? Przecież to proste..
Proste, ale okazuje się nie łatwe, ani nie oczywiste.
Dziecko może łatwo zagiąć dorosłego, ponieważ dziecko posiada jeszcze tę prostotę, której dorosłemu już brakuje.
Dorosły będzie przeginał, naginał, dopatrywał się tysiąca różnych, niepotrzebnych czynników.
I tego się pozbyć nie jest łatwo, nawet gdy wiemy jak to zrobić.
dzikson pisze:
19 kwie 2021, 17:41
Analizy lewej strony wykresu to ja potrafiłem robić po tygodniu nauki z wiedzy która jest szeroko, baa nawet Baaardzo szeroko dostępna w Internecie i często znajduje się na pierwszych stronach googla po wpisaniu nawet podstawowych zagadnień związanych z rynkami finansowymi.
A jednak wiedza to nie wszystko..
Sztuka polega na wykonywaniu dokładnie tego samego tu i teraz, co robiłeś na historii.
I to właśnie jest proste, ale nie jest łatwe.
Jest coś takiego, co każe mózgowi przełączyć się w inny tryb tu i teraz, niż analizując historię.
dzikson pisze:
19 kwie 2021, 17:41
Bezsensowne było by odnoszenie się do różnych zawodów, ale często bywa tak że wiedza to początek, praktyka to dopiero faktyczne kształcenie się w danej dziedzinie. I teraz ktoś przeczyta "cały" Internet na temat forexa itp. Próbował rok i wtopił oszczędności które miał.. Wpadł gość na pomysł żeby dymać frajerów bo rynek go wydymał.. Problem w tym że Ci co płacą za te szkolenia, naukę, e-booki i wszytsko w koło tego nie są frajerami, tylko to może być nasz znajomy, brat, matka, sąsiad, sąsiadka lub każdy inny kto w dobrej wierze wydaje często nie małe pieniądze za gówno wartą wiedzę którą jest w stanie sam zdobyć poświęcając kilka weekendów przed kompem. Dlaczego pisze że ta wiedza to szit? Bo wiedzą nie zarabia się na rynku, zarabiamy dzięki doświadczeniu, a jaka wiedza jest sprzedawana opisał autor wątku.

Chce przypomnieć że są traderzy którzy prowadzą swoje grupy, organizują różne rzeczy żeby zarobić na ludziach którzy dołączyli do grup jak konkursy (jeden z konkursów to było około 100k za samych użytkowników minus pula nagród...). Niektórzy sprzedają też szkolenia.. Ale co wyróżnia tych pojedynczych handlowców? Że pokazywali i są w stanie pokazać wyniki. Są w stanie udowodnić że to o czym mówią lub uczą ma zastosowanie na rynku..
Ja nie bronię tego, czy innego kursu.
Ja tylko piszę o bzdurnym wyciąganiu pochopnych wniosków.
Od Instytutu Kryptografii oczekuję kursów z kryptografii, nie z kryptowalut.
Od klienta, który jest zainteresowany rynkiem, kryptowalut nie oczekuję zainteresowania kryptografią.
Wiesz, jest takie powiedzenie, że głupich nie sieją...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 17:56
Dorosły będzie przeginał, naginał, dopatrywał się tysiąca różnych, niepotrzebnych czynników.
I tego się pozbyć nie jest łatwo, nawet gdy wiemy jak to zrobić.
No i właśnie taka osoba ma uczyć kogoś innego? Czego? Jak sobie z tym radzić? Jeśli miał by mnie ktoś uczyć to nie taki ktoś kto nagina i wygina zasady, tylko taki który się trzyma założeń, a jeśli nie umie to nie chciałbym aby mnie uczył czegoś o czym nie ma pojęcia (ma ale w teorii)
ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 17:56
dzikson pisze:
19 kwie 2021, 17:41
Analizy lewej strony wykresu to ja potrafiłem robić po tygodniu nauki z wiedzy która jest szeroko, baa nawet Baaardzo szeroko dostępna w Internecie i często znajduje się na pierwszych stronach googla po wpisaniu nawet podstawowych zagadnień związanych z rynkami finansowymi.
A jednak wiedza to nie wszystko..
Sztuka polega na wykonywaniu dokładnie tego samego tu i teraz, co robiłeś na historii.
I to właśnie jest proste, ale nie jest łatwe.
Jest coś takiego, co każe mózgowi przełączyć się w inny tryb tu i teraz, niż analizując historię.
Wracamy do punktu wyjścia, ktoś ma mnie uczyć czegoś o czym sam nie ma pojęcia bo będzie gadał a nie będzie potrafił tego zastosować w praktyce..
ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 17:56
Ja nie bronię tego, czy innego kursu.
Ja tylko piszę o bzdurnym wyciąganiu pochopnych wniosków.
Od Instytutu Kryptografii oczekuję kursów z kryptografii, nie z kryptowalut.
Od klienta, który jest zainteresowany rynkiem, kryptowalut nie oczekuję zainteresowania kryptografią.
Wiesz, jest takie powiedzenie, że głupich nie sieją...
Nie sądzę że bronisz, stajesz jedynie po stronie osób szkolących i jest to zrozumiałe, i powtórzę się, nie mam nic przeciwko jeśli szkolący jest w stanie spełnić parę warunków o których napisałem, bo nie teoria, a praktyka ma znaczenie..
Co do nazwy to jest to powszechnie stosowane, mimo że nazwa sama w sobie jest po części zastrzeżona dla konkretnych "Instytucji.." dlatego w nazwie firmy ta nazwa się nie znajdzie a jedynie w tytule i opisie sprzedawanego produktu. Jak by dobrze to ugryźć to bym w Sądzie podniósł tą kwestię że samo nazewnictwo wprowadza w błąd itp, itd. Ale to grubszy temat.

Więc jedyne co chciałem przekazać z naszej wymiany poglądów to fakt że osoba nie zarabiająca na rynku między innymi przez psychikę również nie powinna zarabiać na ludziach którzy w pełnym przekonaniu wierzą w to że dana osoba jest kozak na rynku i trzepie hajs na giełdzie. Nie ważne czy zna dobrze teorię czy posiadł świętego grala rynku którego trzyma w pokoju w mieszkaniu u rodziców. Jednak to nic nie znaczy, bo na rynku to dalej zwykły lamus..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@dzikson,
Mam prowokujące pytanie:
Wierzysz w nauki kościoła katolickiego?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 19:09
@dzikson,
Mam prowokujące pytanie:
Wierzysz w nauki kościoła katolickiego?
Mógł bym się rozpisać ale napiszę tylko że nie należę do tej ideologicznej i obłudnej wiary. Myślę że moje stanowisko w tej sprawie wszystko tłumaczy 8)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dzikson pisze:
19 kwie 2021, 19:12
ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 19:09
@dzikson,
Mam prowokujące pytanie:
Wierzysz w nauki kościoła katolickiego?
Mógł bym się rozpisać ale napiszę tylko że nie należę do tej ideologicznej i obłudnej wiary. Myślę że moje stanowisko w tej sprawie wszystko tłumaczy 8)
Popieram!
To dopiero są nauki oparte na rzeczach wyssanych z palca i bez jakichkolwiek dowodów!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 19:14
Popieram!
To dopiero są nauki oparte na rzeczach wyssanych z palca i bez jakichkolwiek dowodów!
Nie chodzi o same dowody (chociaż farmazon jaki wymyślili był ponad czasowy jak widać), a o to w jakim to kierunku poszło/idzie. Najważniejszy aspekt, ale NIE jedyny to że katolicy bronią księży mając świadomość że 99% z nich broni i kryje swoich kolegów pedofilii. Absolutnie w każdym mieście znalazł się przynajmniej jeden pedofil, i mam zdanie o księżach takie że napluł bym w mordę każdemu w równym stopniu bo skoro nic z tym nie robią (np. zgłosić do prokuratury itp.), to zgadzają się na to żeby taki zwyrol krzywdził dalej dzieci.. A jak się zgadza to jest w równym stopniu winny.
Nie chce gadać na ten temat bo mi się ciśnienie podnosi, mam tak straszną awersję na to że szkoda gadać.
A tak w temacie to katolik woli się pomodlić niż wziąć się za siebie. A ten katolik któremu się powodzi dziękuje czarodziejowi w niebie za to że wszystko mu się udaje.. hehe można i tak.

Autor, sorry za of top ;)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Youtubowi szkoleniowcy od zarabiania albo wprost mówią, albo dobitnie sugerują, że ich zarobki idą w grube tysiące.
Bohaterowie sąsiednich wątków z całą pewnością podawali takie kwoty, pamiętam z webinarów. Pan J.Wiśniowski mówił o 2000 PLN za godzinę, pan K.Król wspominał o 70 000 miesięcznie, to 'tylko' okolice 500 złotych za godzinę, ale jednak nieźle.
Nie wiem jak z Koniecznym, bo nie chce mi się go słuchać, ale tam też jest mowa o grubej kasie.

I dokładnie ci sami eksperci od kokosów oferują szkolenia, przeważnie z personalnymi 'konsultacjami', mentoringiem, czy jak to sobie inaczej nazwą, gdzie średnia godzinowa wychodzi im dramatycznie niższa.
Kto chce niech wierzy, że oni mają już wszystko i uczą innych dla czystej przyjemności, a kasę biorą dla dobra klientów, bo -przecież ''jak nie zapłacisz, to nie docenisz wiedzy''.

Ja jednak uważam, że jak ktoś robi szkolenia z zarabiania, to znaczy, że szkolenie jest dla niego bardziej intratne niż zarabianie.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

W sumie to ciekawy jest mechanizm który pcha ludzi do kupna szkoleń. Ludzie cały czas się nabierają na stare triki. Jak dobrze pamiętam kilkanaście razy "gnębiliśmy" różnych guru, pisarzy, szkoleniowców, którzy się ogłaszali na forum. Żaden jak pamiętam nie pokazał wyników ani nie odpowiedział na wyzwanie aby zmierzyć się - pokazać co się potrafi.
Poradnik o krypto za 1250 zł ? W tej cenie można mieć pewnie wszystkie książki o krypto wydane w Polsce.

Zapytaj się szkolącego jak on nabył wiedzę jeżeli mozolnie przez lata ją zdobywał to pewnie Ciebie też czeka to samo inaczej w w Bankach inwestycyjnych brali by jak z łapanki i po miesiącu szkolenia dali miliony dolców do zarządzania. NIe bójcie się testować guru i zadawać pytanie w końcu jesteście klientem !

Problem moim zdaniem jest w cenie wszystko razem wzięte warte jest kilka stów. Niestety większość szkoleniowców bezczelnie kopiuje materiały innych wydawców albo przekłada z angielskiego na polski i podpisuje się pod tym..
Pewnie jeszcze nie raz przyleci tu czy na inne forum płaczący trejder amator któremu się wydaje że wywali kilka tysięcy a magiczna ręka guru zaprowadzi go krainy dobrobytu i szczęścia. Tymczasem guru naciąga go na stare dobre sprawdzone sztuczki sprzedażowe.

W sumie się rozpisałem a tak naprawdę chciałem pogratulować PHILOWI Konieczny za niesamowity zwrot na jednym kliencie wystarczy 1000 takich i mamy kilka baniek nieżle! A także chciałbym podziękować że kolejny raz dowiódł ze nauka tradingu to proces i nie ma drogi na skróty
"If music is dying musicians are killing it" - MP

beatabtc
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2021, 18:50

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: beatabtc »

Też zakupiłam kurs Phila za około 2 tysiace i z mojej strony mogę powiedzieć kilka rzeczy:
- na minus - kurs jest stanowczo za drogi na to jaki materiał oferuje, wiekszość z tych filmów była nagrywana 2 lata temu - 2 lata w świecie krypto walut to jest bardzo długi okres,
- jeżeli ktoś kupił szkolenie rok temu - czytaj maj/czerwiec 2020 to myśle, że mógł dobrze zarobic, Phil mówi o projektach które teraz maja ATH ale teraz inwestowanie w ten kurs jest bez sensu,
- jak ktoś nie ma czasu szukac informacji typu gdzie kupic/trzymać/wypłacić krypto to w tym szkoleniu je znajdzie, ja z mojej strony sporo sie dowiedziałam o samej technicznej stronie, nie mialabym czasu tego szukać więc to jest stanowczo na plus
- phil pokazuje jak robić research projektów, dla mnie to było mega pomocne, teraz wiem na co zwracac uwage i gdzie szukać informacji.
Po paru dniach od zakupu szkolenia dostałam telefon od Pani oferujacej dostep do kolejnych zamknietych webinarow w cenie 1000 zł i szczerze powiem, że niesmak pozostał. Poczułam się jakby ktoś mnie naganiał.
Czy warto kupić szkolenie?
Powiem tak, ja dzięki Philowi kupiłam Bitcoina na dołku, słuchając go na youtube, więc w momencie jak kupowalam szkolenie bylam już dobrze zarobiona. Nie zdecydowałabym się na to gdybym musiała wyłożyć dodatkowe pieniądze.
Może komuś przyda sie ta opinia.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ