Skuteczność

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Caldeborn pisze:
06 kwie 2021, 11:32
"W UK jest cos takiego co nazywa sie spreadbetting ,polega to na tym ,ze traktuje sie to jak hazard z punktu widzenia urzedu podatkowego i nie placi sie od tego podatkow ."
W spread betting podatek jest w spreadzie i broker ma obowiazek zaplacic ten podatek tak jak w kazdym zakladzie bukmacherskim.
Czy na CFD czy na futures problemy z platforma beda zawsze wystepowac. Jezeli ktos mysli, ze broker mu cos maci to najlepiej zmienic na lepszego brokera wstawic na Myfxbook i jak zarabiasz kase to broker bedzie ciebie w dupe calowac za taka bezplatna reklame.
Bzdury.
Szkoda czasu ,zeby na to odpowiadac merytorycznie.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

dreptak pisze:
10 kwie 2021, 16:56
Caldeborn pisze:
06 kwie 2021, 11:32
"W UK jest cos takiego co nazywa sie spreadbetting ,polega to na tym ,ze traktuje sie to jak hazard z punktu widzenia urzedu podatkowego i nie placi sie od tego podatkow ."
W spread betting podatek jest w spreadzie i broker ma obowiazek zaplacic ten podatek tak jak w kazdym zakladzie bukmacherskim.
Czy na CFD czy na futures problemy z platforma beda zawsze wystepowac. Jezeli ktos mysli, ze broker mu cos maci to najlepiej zmienic na lepszego brokera wstawic na Myfxbook i jak zarabiasz kase to broker bedzie ciebie w dupe calowac za taka bezplatna reklame.
Bzdury.
Szkoda czasu ,zeby na to odpowiadac merytorycznie.
"Spreadbets are treated differently to contracts for difference. The providers that offer spread betting pay betting duty direct to the HM Revenue & Customs, so the bid-offer spreads tend to be slightly higher to cover the tax. From 6 October 2001 there has been a 3% general betting duty charge on the financial spreadbet company's net stake receipts (that is, the total of all bets received, less any winnings paid out). As such the taxman will treat any gains from spread betting activities as tax-free but this also means that losses cannot be claimed against other income."
Masz racje, szkoda czasu.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Caldeborn pisze:
12 kwie 2021, 11:59
dreptak pisze:
10 kwie 2021, 16:56
Caldeborn pisze:
06 kwie 2021, 11:32
"W UK jest cos takiego co nazywa sie spreadbetting ,polega to na tym ,ze traktuje sie to jak hazard z punktu widzenia urzedu podatkowego i nie placi sie od tego podatkow ."
W spread betting podatek jest w spreadzie i broker ma obowiazek zaplacic ten podatek tak jak w kazdym zakladzie bukmacherskim.
Czy na CFD czy na futures problemy z platforma beda zawsze wystepowac. Jezeli ktos mysli, ze broker mu cos maci to najlepiej zmienic na lepszego brokera wstawic na Myfxbook i jak zarabiasz kase to broker bedzie ciebie w dupe calowac za taka bezplatna reklame.
Bzdury.
Szkoda czasu ,zeby na to odpowiadac merytorycznie.
"Spreadbets are treated differently to contracts for difference. The providers that offer spread betting pay betting duty direct to the HM Revenue & Customs, so the bid-offer spreads tend to be slightly higher to cover the tax. From 6 October 2001 there has been a 3% general betting duty charge on the financial spreadbet company's net stake receipts (that is, the total of all bets received, less any winnings paid out). As such the taxman will treat any gains from spread betting activities as tax-free but this also means that losses cannot be claimed against other income."
Masz racje, szkoda czasu.
Podobnie jak kilku osobnikow tutaj masz problem ze zrozumieniem jezyka polskiego .

Co mnie obchodzi co i jak placi broker.

Ja jestem traktowany jak hazardzista i to ja nie place podatkow ,ze wszystkimi konsekwencjami z tego wynikajacymi .

Co do spreadow ,na NQ100 mam 0.7 i jest to spreadbetting .

Oczywiscie,blysnales w dyskusji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dreptak pisze:
12 kwie 2021, 18:14
Caldeborn pisze:
12 kwie 2021, 11:59
dreptak pisze:
10 kwie 2021, 16:56


Bzdury.
Szkoda czasu ,zeby na to odpowiadac merytorycznie.
"Spreadbets are treated differently to contracts for difference. The providers that offer spread betting pay betting duty direct to the HM Revenue & Customs, so the bid-offer spreads tend to be slightly higher to cover the tax. From 6 October 2001 there has been a 3% general betting duty charge on the financial spreadbet company's net stake receipts (that is, the total of all bets received, less any winnings paid out). As such the taxman will treat any gains from spread betting activities as tax-free but this also means that losses cannot be claimed against other income."
Masz racje, szkoda czasu.
Podobnie jak kilku osobnikow tutaj masz problem ze zrozumieniem jezyka polskiego .

Co mnie obchodzi co i jak placi broker.

Ja jestem traktowany jak hazardzista i to ja nie place podatkow ,ze wszystkimi konsekwencjami z tego wynikajacymi .

Co do spreadow ,na NQ100 mam 0.7 i jest to spreadbetting .

Oczywiscie,blysnales w dyskusji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie, no, to ty nie bardzo rozumiesz rzeczywistości...
To, że tobie się wydaje, że nie płacisz, to nie znaczy, że faktycznie nie płacisz.
To się nazywa kosztami ukrytymi.
W rzeczywistości płacisz, tylko jest to tak sprytnie ukryte, że myślisz że nie płacisz, bo nie musisz fizycznie wykonać działania ze swojej strony.
Jak byś się dobrze zastanowił, to to jest niezły przekręt!
Tak można by trzymać obywatela w błogiej nieświadomości, i nawet mogłoby się mu wydawać, hipotetycznie, że żyje w jakimś raju...

Pomyśl jeszcze głębiej...
Firmy dają czasami bogate prezenty, organizują np. konkurs i losują zwycięzcę.
No i ogłaszają to wszem i wobec w mediach.
Rzecz w tym, że tylko ich klienci mogą wziąć udział w tym konkursie.
Czy oni robią komuś prezent?
Czy taka cała akcja jest ustawiona tak, żeby się ten prezent wielokrotnie zwrócił?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Ninja , o takie wynurzenia Ciebie nie podejrzewałem .

Zamiast zajmować się filozofią ,oblicz mi co mi się bardziej opłaca :

1 .robię 20 pkt na kontrakcie w AMP-ie

2. Robię taki sam size pozycji w spread betting też 20 pkt ,spread 0.7 pkt

Pytaj jak coś Ci brakuje do obliczeń.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Cblondyn pisze:
22 lut 2021, 12:30
Żeby nie zaaśmiecać cudzego wątku postanowiłem stworzyć osobny. Jak nietrudno sie domyślić, temat dotyczy skuteczności setupów. W jednym z wątków padła deklaracja o istnieniu setupów o skuteczności 80% i więcej :d .
A więc ja zapraszam te osoby lub kogokolwiek innego by je pokazał. Bo ja oddam wszystkie pieniądze jakie mam by je poznać :)
Bo w szybkim tempie odrobie to co oddałem z nawiązką :d
Przypomne temat wątku.
Bo nadal poruszane tematy w żaden sposób związane z jw.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
12 kwie 2021, 20:50
Cblondyn pisze:
22 lut 2021, 12:30
Żeby nie zaaśmiecać cudzego wątku postanowiłem stworzyć osobny. Jak nietrudno sie domyślić, temat dotyczy skuteczności setupów. W jednym z wątków padła deklaracja o istnieniu setupów o skuteczności 80% i więcej :d .
A więc ja zapraszam te osoby lub kogokolwiek innego by je pokazał. Bo ja oddam wszystkie pieniądze jakie mam by je poznać :)
Bo w szybkim tempie odrobie to co oddałem z nawiązką :d
Przypomne temat wątku.
Bo nadal poruszane tematy w żaden sposób związane z jw.
Cblondyn pisze:
12 kwie 2021, 20:50
Cblondyn pisze:
22 lut 2021, 12:30
Żeby nie zaaśmiecać cudzego wątku postanowiłem stworzyć osobny. Jak nietrudno sie domyślić, temat dotyczy skuteczności setupów. W jednym z wątków padła deklaracja o istnieniu setupów o skuteczności 80% i więcej :d .
A więc ja zapraszam te osoby lub kogokolwiek innego by je pokazał. Bo ja oddam wszystkie pieniądze jakie mam by je poznać :)
Bo w szybkim tempie odrobie to co oddałem z nawiązką :d
Przypomne temat wątku.
Bo nadal poruszane tematy w żaden sposób związane z jw.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Tematem watku jest skutecznosc. Jezeli AMP to druga Pacyfika to skutecznosc bliska "0".
Teraz wiem dlaczego tak czesto przylatuje do Polski. Bo w Polsce nie place Vat-u. To glupi sprzedawca go placi.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Caldeborn pisze:
13 kwie 2021, 10:48
Tematem watku jest skutecznosc. Jezeli AMP to druga Pacyfika to skutecznosc bliska "0".
Teraz wiem dlaczego tak czesto przylatuje do Polski. Bo w Polsce nie place Vat-u. To glupi sprzedawca go placi.
Teraz ty bzdury pleciesz, czy to ironicznie jest?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Skuteczność

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Teraz ty bzdury pleciesz, czy to ironicznie jest?
[/quote]
Decyzje zostawiam osobie czytajacej.
Co do skutecznosci setupow. Ktos madry kiedys powiedzial, ze nie mozna napisac algo gdy istnieje czynnik ludzki. Tak jak widac na dolnym wskazniku(oparty na RGR) szansa jest bardzo mala. Jezeli zastosujemy dwa wskazniki i troche zmienimy zasady "gry" to skutecznosc zwiekszymy i to bardzo ale pod warunkiem, ze nie bedziemy szukac setupow. Ktos to kiedys dobrze okreslil: "think and swim".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ