Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

oskubany pisze:
22 mar 2021, 21:00
Czy wam też wysyłali ten "dokument", który pochodzi niby z HSBC, żeby przelać kase aby uwiarygodnić, że nie jest lewa?
A także czy przysyłali wam "dokument" z HMRC, czyli o kontroli podatkowej ?
A co ma wspólnego HSBC z tym wszystkim?

Natomiast, ktoś kto mieszka w UK powinien chyba sam się orientować w kompetencjach i sposobach działania HMRC?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

oskubany pisze:
22 mar 2021, 21:00
Czy wam też wysyłali ten "dokument", który pochodzi niby z HSBC, żeby przelać kase aby uwiarygodnić, że nie jest lewa?
A także czy przysyłali wam "dokument" z HMRC, czyli o kontroli podatkowej ?
No mnie przysłali taki "dokument ". Tam miała być moja skrytka na którą miałam wpłacić ponad 1300Euro. Dzwoniłam osobiście do tego banku i odrazu powiedzieli mi że to oszustwo.

Fifi2016
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 21:52

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Fifi2016 »

Judyta pisze:
23 mar 2021, 17:56
oskubany pisze:
22 mar 2021, 21:00
Czy wam też wysyłali ten "dokument", który pochodzi niby z HSBC, żeby przelać kase aby uwiarygodnić, że nie jest lewa?
A także czy przysyłali wam "dokument" z HMRC, czyli o kontroli podatkowej ?
No mnie przysłali taki "dokument ". Tam miała być moja skrytka na którą miałam wpłacić ponad 1300Euro. Dzwoniłam osobiście do tego banku i odrazu powiedzieli mi że to oszustwo.

Pisałem dużo wcześniej, też tam dzwoniłem i że niem czegoś takiego jak skrytki na przelew!

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Przepraszam z góry za słownictwo ale kur........... Mać jeb............ Czy ich już nikt nie jest w stanie zatrzymać, złapać, zab...... Ć.... Tych oszustów. Policja nie prokuratura nie. Politycy nie to kto do jasnej cholery.... Czy dalej tacy oszuści mogą oszukiwać i żadna policja jak i polska niemiecka, holenderska, angielska itp. Itd nie dają rady może napiszsmy do najleprzych hakerów by ich znaleźli skoro policja nie daje rady. Może ktoś z was zna takich? Którzy podejmą się tego zadania?

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

Ja czekam na update od policji w Anglii w tej sprawie. Jak będę coś wiedzieć to na pewno Was poinformuję.
Trzymajcie się moim mili.

Walter
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 17:12

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Walter »

Witam .do mnie wczoraj dzwonił nie jaki Wiktor gdy gościa poinformowałem ze mój bank sprawdził o co chodzi z ta skrzynka i ze czegoś takiego nie ma to powiedział ze jestem debilem i się rozłączył .Pzdrawiam wszystkich

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

MonaFab3 pisze:
24 mar 2021, 00:17
Przepraszam z góry za słownictwo ale kur........... Mać jeb............ Czy ich już nikt nie jest w stanie zatrzymać, złapać, zab...... Ć.... Tych oszustów. Policja nie prokuratura nie. Politycy nie to kto do jasnej cholery.... Czy dalej tacy oszuści mogą oszukiwać i żadna policja jak i polska niemiecka, holenderska, angielska itp. Itd nie dają rady może napiszsmy do najleprzych hakerów by ich znaleźli skoro policja nie daje rady. Może ktoś z was zna takich? Którzy podejmą się tego zadania?
Doedukuj się co to vpn. Mają lewe numery telefonów.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

ninjaproject pisze:
10 mar 2021, 15:27
marcinex pisze:
10 mar 2021, 14:07
Oszukani na maxa przez Pacifica Group, Global Maxis i Goldflame w programie Państwo w Państwie u Przemysława Talkowskiego odc. z 9.10.2021 r.! Zapoznajcie się z metodami oszustwa, nie dajcie się złapać i podawajcie dalej ku przestrodze nieświadomym!!!
https://www.youtube.com/watch?v=PGqISJCGLEo
Oszustwa i nieprawidłowości na rynku forex, kryptowalut i platfrom inwestycyjnych. Oszuści wyłudzają od nieświadomych inwestorów setki tysięcy złotych a następnie wmanewrowują w jeszcze większe długi. Co można zrobić jeśli padłeś ofiarą nieuczciwego brokera? Jak odzyskać wyłudzone środki? Jak poradzić sobie z bankiem? Jak skutecznie uwolnić się od brokerów oszustów? Gościem Przemysława Talkowskiego są adwokat Patryk Przeździecki, senator Lidia Staroń oraz prokuratorzy prokuratury krajowej. Pokrzywdzonym jest pan Wiesław, górnik po wypadku, którego brokerzy wpuścili w wieluset-tysięczne długi. KNF nie działa, Policja nie pomaga, banki żerują na ofiarach forexu i kryptowalut. Porażający i bardzo pouczający materiał! :569:
Rozpowszechniajcie ten film na mediach społecznych!
Ja już tak zrobiłem!
Im więcej, tym trafi do większej ilości ludzi.
Właśnie, trzeba ludzi uświadamiać. Mam też pytanie do bardziej uświadomionych, czy jest szansa na odzyskanie kasy z przelewu bankowego? Zg łosiłem to już kilka razy, dali mi do przydziału babkę z banku z którą załatwiam anulowanie przelewu, pod warunkiem że kasa nie jest na "kajmanach". Awięc, ponawiam pytanie, jak % oceniacie szansę na anulowanie? Ciekawe czy da się odzyskać pieniądze...

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

Fifi2016 pisze:
23 mar 2021, 18:34
Judyta pisze:
23 mar 2021, 17:56
oskubany pisze:
22 mar 2021, 21:00
Czy wam też wysyłali ten "dokument", który pochodzi niby z HSBC, żeby przelać kase aby uwiarygodnić, że nie jest lewa?
A także czy przysyłali wam "dokument" z HMRC, czyli o kontroli podatkowej ?
No mnie przysłali taki "dokument ". Tam miała być moja skrytka na którą miałam wpłacić ponad 1300Euro. Dzwoniłam osobiście do tego banku i odrazu powiedzieli mi że to oszustwo.

Pisałem dużo wcześniej, też tam dzwoniłem i że niem czegoś takiego jak skrytki na przelew!
Dziś Dawid Kowalski do mnie dzwonił. Że mam 500Euro zapłacić. To dostanę moje pieniądze. Zaczynają się szykany z ich strony.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

MonaFab3 pisze:
24 mar 2021, 00:17
Przepraszam z góry za słownictwo ale kur........... Mać jeb............ Czy ich już nikt nie jest w stanie zatrzymać, złapać, zab...... Ć.... Tych oszustów. Policja nie prokuratura nie. Politycy nie to kto do jasnej cholery.... Czy dalej tacy oszuści mogą oszukiwać i żadna policja jak i polska niemiecka, holenderska, angielska itp. Itd nie dają rady może napiszsmy do najleprzych hakerów by ich znaleźli skoro policja nie daje rady. Może ktoś z was zna takich? Którzy podejmą się tego zadania?
Mona jestem za 👍🏻👍🏻

ODPOWIEDZ