Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

kaska1234 pisze:
18 mar 2021, 15:15
joshkent123 pisze:
18 mar 2021, 14:17
Czy ktoś z was dostał tez zwrot na konto??Bo ja dzisiaj wszedłem na konto i nie mogłem uwierzyć własnym oczom przelali mi z powrotem 1000 euro które im wpłaciłem czy im juz policja wsiadła na konto i kazała oddać pieniądze🤔 w każdym razie dla mnie sprawa zakończona pozytywnie😀
Hejo, czytaj stronę wcześniej.. pisałam jak odzyskałam pieniądze, ale nie bezpośrednio od nich niestety.
Gratulacje, oby faktycznie strach przez nich przemówił, bo coś zaczęło się dziać w tym temacie. Mam nadzieję, że innym, którzy potracili dużo więcej, również będą skorzy oddać te pieniądze.. 🤞🏼🤞🏼
No witam ja jakoś nie dostałam od nich żadnego przelewu🤔 a z chargeback jeszcze czekam 😊a ten ktoś kto dostał przelew od nich ¶. czytałam całe forum i nie udzielałeś się wcześniej a tu nagle jeden wpis że przelali ci 1000€. Interesujące no chyba że coś przegapiłam? To przepraszam.. Ale.....??? Nie wieżę absolutnie... No chyba że to są pieniądze z chargeback? Jeśli tak to serdeczne gratulacje.

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

Coś tam pisał 12 i 14 strona, aczkolwiek nigdy nic negatywnego raczej i tak sobie tez właśnie myślę, ze to może być podpucha na zasadzie „no a mi wypłacili”, żeby ich uwiarygodnić. Zważywszy na to, ze ostatnio znalazłam świeży pseudo review artykuł na ich temat i bardzo dużo tam jest napisane i wytłumaczone na temat wypłat, normalnie komedia. Po przebojach z nimi nie można tego nie zauważyć, że jest on zrobiony w celu ewentualnego wybielania się odnośnie wypłacania pieniędzy. Cały akapit jest temu poświęcony xd

https://forexhow2start.de/articles/co-w ... to-oszusci

A poniższe są też podobne, natomiast z tego, co zauważyłam to ich treści non stop są zmieniane, no a te niemieckie strony z jedynym artykułem po polsku xd

https://broker-review.top/the-pacifica- ... rex-broker

https://startearnwithcurrency.de/articl ... p-ltd.html

https://reviews4forex.de/articles/the-p ... oup-opinie

Tutaj Wam wrzucam linki z kolei do tych wiarygodnych, chwilę temu pojawił się ten na forex club
https://forexclub.pl/uwazaj-na-brokera- ... ica-group/

Natomiast świetna też sprawa, bo pojawił się świeży artykuł po ang.
https://www.personal-reviews.com/2021/0 ... -com-scam/

Fifi2016
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 21:52

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Fifi2016 »

Kaska1234! Świetna robota!
Chyba jesteś bardzo zdeterminowana, przykro mi! Ale tak dalej, musi ich dosięgnąć sprawiedliwość szczególnie życzę wszystkiego złego Tomaszowi Milerowi!

Witam.
Dawno mnie nie było i widzę że ludzi przybyło!
Niestety!
Założyłem temat w grudniu gdy nabrałem wątpliwości w czasie nakłaniania do większej wpłaty, podjąłem próbę wypłaty co za owocowało 30euro na miom koncie z banku do którego później zadzwoniłem o dane zleceniodawcy, odpowiedzieli że jest nie oficjalne skąd było zlecenie przelewu, no nic nie dałem się wciągać dalej. Oczywiście słyszałem że żaden że mnie inwestor, żadnych pieniędzy nigdy nie zarobię itd itp ogólnie krytyka i obrażanie.

Ale od grudnia minęło dużo czasu kasia1234 znalazła coś w necie czego jeszcze wtedy nie było.
Jak pisałem wcześniej, dzwoniłem do Tower w Londynie i do firmy z agd której numer działnosci widnieje pod tymi pajacami.
Czemu nikt z was nie podjął środków ostrożności!?,
czemu dalej dajecie się manipulować ludźmi z telefonu...
Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy, skrytki bankowe to fikcja poczytajcie co i do czego służą skrytki bankowe i w tym banku który proponują co to za bank i jaką mają umowę dzierżawy skrzynek do PIENIĘDZY 😂😂😂.

OGÓLNIE!
Ludzie straszni i każdy z akcentem milego broker.
...... ale.....
FIRMA Fikcja!

Przykro mi z waszego powodu i naprawdę sam w życiu miałem wiele wpadek co mnie już trochę wyczuliło na ufnosc ludziom, ale nie wpłacajcie żadnych pieniędzy więcej i blokujcie wszystkie numery od nich, antydesk odinstalować i przeskanować komputer na szukanie plików w rejestrze nieznanego pochodzenia!

życzę wszystkim aby sprawiedliwości stało się za dość!

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

Fifi2016 oj uwierz, źle trafili pod względem mojej determinacji i mimo, że odzyskałam większość pieniędzy od banku z Portugalii to dalej będę kontrolować temat. Byłam naiwna wtedy, ale również miałam słaby czas, że na to poleciałam. Koniec końców oszukali mnie, ale trafili na przysłowiowo na kamień tym razem. Również razi mnie krzywda jaką doznali przez nich inni i zostali oszukani na o wiele większe pieniądze. Oczywiście można by obwiniać ich samych, ale cytując Eldo 💙
„(...) Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie
Wiele decyzji podjętych zbyt gwałtownie
Wracały do mnie, dlatego dziś biję się z sobą
Jedynie, a w życiu innych stoję obok
Czasem możemy nie znać czyjejś motywacji do czynu
I oddalamy się od racji obierając zły azymut
Słowo do wszystkich depozytariuszy prawdy
Przyjdzie dzień kiedy los to właśnie z was zadrwi(..)”

Jedynie możemy sami starać się to naprawić i ustrzec innych przed pomyłką! Buziaki ❤️

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Zamieszczam link do filmu, który wam może uświadomi zakres zjawiska scamu w tym stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=VrKW58MS12g
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »


siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Uwaga na kolejnych zlodziei

oskubany
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 20:55

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: oskubany »

Czy wam też wysyłali ten "dokument", który pochodzi niby z HSBC, żeby przelać kase aby uwiarygodnić, że nie jest lewa?
A także czy przysyłali wam "dokument" z HMRC, czyli o kontroli podatkowej ?

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Nie dajcie się zwieść żadnym pismom od nich. To kolejne kroki żeby wydrzeć kasę !!!!!!!
Mogą się posunąć do najróżniejszych krokow. Bądźcie ostrozni. To oszuści i zlodzieje. Mafia cyberprzestepcza.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Jak się okazuje są kolejni oszukani. Szkoda bardzo ze nadal kogoś lapia a sami są bezkarni jak dotod....

ODPOWIEDZ