Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
marcinex
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2021, 13:59

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: marcinex »

Dzięki wszystkim udostępniającym!
W miarę możliwości wrzucajcie na FB i linkujcie w mediach społecznościowych! Może to choć trochę oszczędzi kolejne potencjalne ofiary tego szwindlu! :wpale:

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

marcinex pisze:
10 mar 2021, 18:10
Dzięki wszystkim udostępniającym!
W miarę możliwości wrzucajcie na FB i linkujcie w mediach społecznościowych! Może to choć trochę oszczędzi kolejne potencjalne ofiary tego szwindlu! :wpale:
Udostępnione wszędzie gdzie się dało. 🖐️🖐️🖐️

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

marcinex pisze:
10 mar 2021, 14:07
Oszukani na maxa przez Pacifica Group, Global Maxis i Goldflame w programie Państwo w Państwie u Przemysława Talkowskiego odc. z 9.10.2021 r.! Zapoznajcie się z metodami oszustwa, nie dajcie się złapać i podawajcie dalej ku przestrodze nieświadomym!!!
https://www.youtube.com/watch?v=PGqISJCGLEo
Oszustwa i nieprawidłowości na rynku forex, kryptowalut i platfrom inwestycyjnych. Oszuści wyłudzają od nieświadomych inwestorów setki tysięcy złotych a następnie wmanewrowują w jeszcze większe długi. Co można zrobić jeśli padłeś ofiarą nieuczciwego brokera? Jak odzyskać wyłudzone środki? Jak poradzić sobie z bankiem? Jak skutecznie uwolnić się od brokerów oszustów? Gościem Przemysława Talkowskiego są adwokat Patryk Przeździecki, senator Lidia Staroń oraz prokuratorzy prokuratury krajowej. Pokrzywdzonym jest pan Wiesław, górnik po wypadku, którego brokerzy wpuścili w wieluset-tysięczne długi. KNF nie działa, Policja nie pomaga, banki żerują na ofiarach forexu i kryptowalut. Porażający i bardzo pouczający materiał! :569:
Ja po głosie poznaje tego Ruska. Dzwoni do mnie co jakiś czas od .... kilku lat. I za każdym razem jako inna firma. Masakra.
Zrobiłem mu test ze znajomości rynków i okazało się, że totalny tuman ;)

oszukany78
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2021, 19:30

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: oszukany78 »

QuilanVoss pisze:
04 lut 2021, 20:36
Na poczatku był rzeczywiście ten Tomasz Miller, póżniej pojawił się ten drugi czyli Dawid Kowalski ze swoja przyboczna expertka Oliwią Brown. Sprawa jest juz zgłoszona na policję i do banku, jutro zgłaszam do KNF. Nie wiem na ile to pomoże, ale im więcej nas zgłosi tym szybciej te prawy zostaną powiązane w jedną, tak przedstawił to policjant, a wtedy zajmie się tym jedno biuro do spraw przestępczości gospodarczej (co przełoży się być może i tu zaznaczam przy opieszałości naszego wymiaru dochodzeniowego i sprawiedliwości) na szybsze zajęcie się to związaniem sprawy i szybciej wpłynie do prokuratury niz pojedyncze zgłoszenie.. Nie można tak tego zostawić. Trzeba zrobić wszystko aby odzyskać choć część kwoty.
witam,rowniez oszukany naten sam sposob-co zrobic rzeby z Wami działać razem,dzieki za info -OSZUKANY78

kaska1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:09

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: kaska1234 »

Hej Kochani, chwile mnie tu nie było, a widzę, że sporo się działo 😅 przeczytałam wszystkie Wasze wiadomości i chciałam Wam napisać, że odzyskałam pieniądze z przelewu bankowego online. Właśnie dziś dostałam informacje z banku, a pieniądze mam z powrotem na koncie. Chyba do tej pory nie mogę to uwierzyć! Także nie warto kochani słuchać, że coś nie da rady, po prostu trzeba się za to wziąć i zobaczyć co się da i przekonać na własnej skórze. Ja pozgłaszałam wszystko do auction fraud i do banku i to nie zmyślą o odzyskaniu pieniędzy, ale po prostu, żeby chamy nie oszukiwali dalej. Jak się okazuje w moim banku łatwiej odzyskać ponad 2tys£ z przelewu niż zrobić debit card payment dispute jako, że u mnie w banku nie ma chargebacka. Nie mniej jednak jeszcze nie osiadłam na laurach, natomiast by złożyć prośbę o zwrot pieniędzy z przelewu karta muszę im dać dowody np. korespondencje z tymi gnojami, która mam tylko po polsku niestety. Ale teraz jak dostałam przelew poinformuje i ich o moich złotych myślach 😂 po ang w mailu i zobaczymy czy coś odpiszą, ale pewnie raczej będą dzwonić... nie wiem czy już ktoś wczoraj nie dzwonił późnym popołudniem, ale byłam w pracy. Zresztą to już nie ważne! Oczywiście jeszcze tylko, żeby Wam dać większe pojęcie to mój bank niczego mi nie gwarantował, zrobili recall of international payment uzasadniając go oszustwem i wszystkimi informacjami, które im zagwarantowałam. Powiedzieli, że teraz od banku w Portugalii zależy czy oddadzą mi te pieniądze. Po dwóch dniach dzisiaj dostałam pozytywną odpowiedź.
Kochani nie poddawajcie się i róbcie co możecie, bo jak widać coś można po Waszych historiach z chargebackiem i mojej. Może wcale nie przelewają tych pieniędzy dalej na Kajmany czy coś jak tu nasz jeden ciągły pesymista pisze 😅😛
Ja będę Was informować dalej w postępie mojej sprawy, a jak macie więcej pytań to po prostu piszczcie. Niestety nie podam swojego nr tel z wiadomych przyczyn. Trzymam za Was wszystkich kciuki ❤️

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Mam do was pytanie może ktoś mi wytłumaczy pewien proceder? Otóż robiąc dwie wpłaty do Pacyfika robiłam to online przez aplikację w telefonie. Ale jak zgłosiłam to do banku jako chargeback to powiedziano mi że jeden przelew to znaczy te wpisowe jak by to powiedzieć 250€ to była płatność kartą. Albo odwrotnie przelew i nie mogę na to zgłosić Chargeback a ten drugi przelew na inne konto 2000€poszło jako chargeback. Więc niech ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi bo ja nie pojmuję? 🤔🤔Oczywiście odwołałam się od tej decyzji czyli te 250€. Ale pani w banku powiedziała że nie mogą tego zakfalifikować jako chargeback bo to był przelew za potwierdzeniem kodu przes SMS ale ten drugi chyba też więc proszę o pomoc o co w tym chodź????

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

kaska1234 pisze:
11 mar 2021, 14:23
Hej Kochani, chwile mnie tu nie było, a widzę, że sporo się działo 😅 przeczytałam wszystkie Wasze wiadomości i chciałam Wam napisać, że odzyskałam pieniądze z przelewu bankowego online. Właśnie dziś dostałam informacje z banku, a pieniądze mam z powrotem na koncie. Chyba do tej pory nie mogę to uwierzyć! Także nie warto kochani słuchać, że coś nie da rady, po prostu trzeba się za to wziąć i zobaczyć co się da i przekonać na własnej skórze. Ja pozgłaszałam wszystko do auction fraud i do banku i to nie zmyślą o odzyskaniu pieniędzy, ale po prostu, żeby chamy nie oszukiwali dalej. Jak się okazuje w moim banku łatwiej odzyskać ponad 2tys£ z przelewu niż zrobić debit card payment dispute jako, że u mnie w banku nie ma chargebacka. Nie mniej jednak jeszcze nie osiadłam na laurach, natomiast by złożyć prośbę o zwrot pieniędzy z przelewu karta muszę im dać dowody np. korespondencje z tymi gnojami, która mam tylko po polsku niestety. Ale teraz jak dostałam przelew poinformuje i ich o moich złotych myślach 😂 po ang w mailu i zobaczymy czy coś odpiszą, ale pewnie raczej będą dzwonić... nie wiem czy już ktoś wczoraj nie dzwonił późnym popołudniem, ale byłam w pracy. Zresztą to już nie ważne! Oczywiście jeszcze tylko, żeby Wam dać większe pojęcie to mój bank niczego mi nie gwarantował, zrobili recall of international payment uzasadniając go oszustwem i wszystkimi informacjami, które im zagwarantowałam. Powiedzieli, że teraz od banku w Portugalii zależy czy oddadzą mi te pieniądze. Po dwóch dniach dzisiaj dostałam pozytywną odpowiedź.
Kochani nie poddawajcie się i róbcie co możecie, bo jak widać coś można po Waszych historiach z chargebackiem i mojej. Może wcale nie przelewają tych pieniędzy dalej na Kajmany czy coś jak tu nasz jeden ciągły pesymista pisze 😅😛
Ja będę Was informować dalej w postępie mojej sprawy, a jak macie więcej pytań to po prostu piszczcie. Niestety nie podam swojego nr tel z wiadomych przyczyn. Trzymam za Was wszystkich kciuki ❤️
Gratulacje 👏🏻 A jak mogę odzyskać pieniądze które wpłaciłam przez Bitcoin? Może macie pomysł.
Poza tym coś czuję że mamy szpiega na Forum!!!!!!

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

oszukany78 pisze:
11 mar 2021, 10:55
QuilanVoss pisze:
04 lut 2021, 20:36
Na poczatku był rzeczywiście ten Tomasz Miller, póżniej pojawił się ten drugi czyli Dawid Kowalski ze swoja przyboczna expertka Oliwią Brown. Sprawa jest juz zgłoszona na policję i do banku, jutro zgłaszam do KNF. Nie wiem na ile to pomoże, ale im więcej nas zgłosi tym szybciej te prawy zostaną powiązane w jedną, tak przedstawił to policjant, a wtedy zajmie się tym jedno biuro do spraw przestępczości gospodarczej (co przełoży się być może i tu zaznaczam przy opieszałości naszego wymiaru dochodzeniowego i sprawiedliwości) na szybsze zajęcie się to związaniem sprawy i szybciej wpłynie do prokuratury niz pojedyncze zgłoszenie.. Nie można tak tego zostawić. Trzeba zrobić wszystko aby odzyskać choć część kwoty.
witam,rowniez oszukany naten sam sposob-co zrobic rzeby z Wami działać razem,dzieki za info -OSZUKANY78
A Ty kto? Wiktor? Hubert? Oliwia? Czy Kto?????? Przeczytaj całe Forum od początku to będziesz wiedział co robić.
Myhomecare46 teraz Oszukany78?????????
Przedstaw całą historię!!!!!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Judyta pisze:
12 mar 2021, 05:25
kaska1234 pisze:
11 mar 2021, 14:23
Hej Kochani, chwile mnie tu nie było, a widzę, że sporo się działo 😅 przeczytałam wszystkie Wasze wiadomości i chciałam Wam napisać, że odzyskałam pieniądze z przelewu bankowego online. Właśnie dziś dostałam informacje z banku, a pieniądze mam z powrotem na koncie. Chyba do tej pory nie mogę to uwierzyć! Także nie warto kochani słuchać, że coś nie da rady, po prostu trzeba się za to wziąć i zobaczyć co się da i przekonać na własnej skórze. Ja pozgłaszałam wszystko do auction fraud i do banku i to nie zmyślą o odzyskaniu pieniędzy, ale po prostu, żeby chamy nie oszukiwali dalej. Jak się okazuje w moim banku łatwiej odzyskać ponad 2tys£ z przelewu niż zrobić debit card payment dispute jako, że u mnie w banku nie ma chargebacka. Nie mniej jednak jeszcze nie osiadłam na laurach, natomiast by złożyć prośbę o zwrot pieniędzy z przelewu karta muszę im dać dowody np. korespondencje z tymi gnojami, która mam tylko po polsku niestety. Ale teraz jak dostałam przelew poinformuje i ich o moich złotych myślach 😂 po ang w mailu i zobaczymy czy coś odpiszą, ale pewnie raczej będą dzwonić... nie wiem czy już ktoś wczoraj nie dzwonił późnym popołudniem, ale byłam w pracy. Zresztą to już nie ważne! Oczywiście jeszcze tylko, żeby Wam dać większe pojęcie to mój bank niczego mi nie gwarantował, zrobili recall of international payment uzasadniając go oszustwem i wszystkimi informacjami, które im zagwarantowałam. Powiedzieli, że teraz od banku w Portugalii zależy czy oddadzą mi te pieniądze. Po dwóch dniach dzisiaj dostałam pozytywną odpowiedź.
Kochani nie poddawajcie się i róbcie co możecie, bo jak widać coś można po Waszych historiach z chargebackiem i mojej. Może wcale nie przelewają tych pieniędzy dalej na Kajmany czy coś jak tu nasz jeden ciągły pesymista pisze 😅😛
Ja będę Was informować dalej w postępie mojej sprawy, a jak macie więcej pytań to po prostu piszczcie. Niestety nie podam swojego nr tel z wiadomych przyczyn. Trzymam za Was wszystkich kciuki ❤️
Gratulacje 👏🏻 A jak mogę odzyskać pieniądze które wpłaciłam przez Bitcoin? Może macie pomysł.
Poza tym coś czuję że mamy szpiega na Forum!!!!!!
Na to nie ma żadnej metody, ponieważ bitcoin to totalna fikcja, jesteś jakimś numerkiem i tyle.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Dzwonił pajac Kowalski przez kilka dni wkoncu odebralem. Gadka ta sama. Nic już od ciebie nie chce człowieku daj mi spokój i nie interesuja mnie te zablokowane piniadze. Inwestuje w uczciwego brokera i zarobiłem fajne pieniądze z wypłata niema problemu Kasa przelana z dnia na dzien. Tak odpowiedziałem i się rozlaczyl.

ODPOWIEDZ