DayTrading: Środa 09.12.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3019
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Wyżej się juz nie dało podbić te indeksy?? Może jeszcze szpileczkę do góry? Nowy dzień , nowy szczycik na indeksikach. Czemu nie?? Tak wygląda WIELKI KRYZYS.. nie ma co z kasą robić.. na tym polega kryzys.. :? Mówiłem, że brakuje nam jednego, najważniejszego wykresu: dopływu śmieciowego, wenezuelsko-zimbabweńsko-amerykańskiego DOLJARA. Ile tego śmiecia wypuścil, że tak pompują od marca wszystko śmiejąc się ludziom w twarz?
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: crok. »

Świeżak44 pisze:
09 gru 2020, 01:06
Wyżej się juz nie dało podbić te indeksy?? Może jeszcze szpileczkę do góry? Nowy dzień , nowy szczycik na indeksikach. Czemu nie?? Tak wygląda WIELKI KRYZYS.. nie ma co z kasą robić.. na tym polega kryzys.. :? Mówiłem, że brakuje nam jednego, najważniejszego wykresu: dopływu śmieciowego, wenezuelsko-zimbabweńsko-amerykańskiego DOLJARA. Ile tego śmiecia wypuścil, że tak pompują od marca wszystko śmiejąc się ludziom w twarz?
jak nie popatrzysz kazdy kreaj cierpi na drukowanym $ - duzo dolca a zlotowka leci w na pysk a powinna odwrotnie. nie tu sie zastanawiac na logike , albo siedzisz w dobrym pociagu w dobra strone albo stracisz.... mi tez sie kiedys wydawalo , ze jen nie zejdzie ponizej 100 /$ .... od tamtej pory nie nie intersuja mnie nawet okragle poziomy np 30tys dj czy za chwile 14k dax ...trzeba grac wg swojego
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

no i znowu zryw na dax do wzrostów powiem tak najprawdopodobniej z tego wynikają wzrosty bo Ameryka i Doisz land mają szczepionkę którą kupi świat a oni tym wzmocnią zasilą swoje gospodarki tak więc trudno by zakładać spadki na indeksach zakładam możliwość korekty ale tarze nowe rekordy wzrostów tylko proszę się nie śmiej ta ale 16000 na dax w przyszłym roku może to bajka ale całkiem realna a co do szczepionki to mają ją już 10 lat działa pewna doktor to wyjaśniła a przeczucie mam że wystąpi za jakiś czas skutek uboczny ale o tym napiszę może w przyszłości
Ostatnio zmieniony 09 gru 2020, 08:31 przez aleksandrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Day trading to takie kopanie sie z koniem. Trudne i bardzo ryzykowne zajęcie. Prawdziwe pieniądze zarabia się inaczej.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Eduardo - https://invst.ly/t2hts - u mnie wlazł na up, ale ciągle w kanale
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze:
09 gru 2020, 08:25
Day trading to takie kopanie sie z koniem. Trudne i bardzo ryzykowne zajęcie. Prawdziwe pieniądze zarabia się inaczej.
Czytałem o tym. Niby proste, ale ludzie którzy przez to przeszli mają pewnie zryty beret.
Oprócz hiva o którym wszyscy mówią,, można złapać wzw typu B na które nie ma lekarstwa. Poza tym jest masa innych syfów. :D :568:
Lepiej zostań przy kopaniu się z koniem. :564: :564: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

No widzisz, nie to miałem na mysli.. Czyli też nie wiesz jak się zarabia prawdziwe pieniądze. Tak jak większość tych ekspertów tutaj czy gdzie indziej. Wszyscy tylko udają, ze dają rade z rynkiem. Pan Szwajcar trzyma SSS na DAx-ie od 12000- zobaczcie ile jest teraz. Dopłacił 3x do depo, ukrył konto i trzyma dalej i udaje że jst GIT. Wczoraj Zaorski kolejny raz znowu shorcił NASDAQA. Wiadomo jak się skończyło. Rakieta w góre i nowe ATH. Poznaj Rynki sa bliscy wyzerowania konta. I tyle faktów. Nie sadze, żeby tu ktoś lepiej grał od ZAWODOWCÓW.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Dobrze. Wracamy do gry. Fibo działa, tylko moja interpretacja i wejścia nie dokońca odpowiadają sytuacji. Dlatego sa juz nowe konta od wczoraj. F127% i powinni przynajmniej F100 fioletowe klepnąc. To mi pozwoli wyjść z tego bagienka..

PS. widac ładnie, jak pościemniali przy F100, i wywlili luka na F127. Ale to jest numer chyba na spadki. Otwarcie luką wyżej i jazda w dół przez cały dzień??? Juz widziałem takie rzeczy na indeksach.. 8)

Odbicie od F88% niebieskiego przekreślało dalsze spadki. Czemu tego wczoraj nie zrozumiałem?? Jasny sygnał był.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2020, 09:17 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

teo d.
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 28 maja 2020, 05:31

Re: DayTrading: Środa 09.12.2020

Nieprzeczytany post autor: teo d. »

Nawet jak bym wiedział jak się zarabia prawdziwe pieniądze to i tak nikomu bym nie powiedział.

Zablokowany