I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Witam
Wyniki zaa kwiecień dzisiiaj. Biorę udział jeszcze w konkursie: http://tradinghydepark.pl/ztc/ - pisałem wyżej skąd różnice w wartościach. WArtość konta wyliczyłem z stanu konta 31768 do 30000, co daje ogólny zysk 5,9%. Jak ktoś mnie nie lubi, to śmiało mooże dołączyć i mi pokazać jak grają prawdziwi mistrzowie. Tydzień gry, +6,0%, i podkulam ogon. :568: :564: Dowalicie krabowi29? :evil:
Pozdrawiam wszystkich
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cóż, dostałem niezłe lanie. Pytanie, czy w ostatnim miesiącu wyjdę na zero? Kto chętny może dołącczyć.
3majcie się
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Wyniki za czerwiec w załączeniu - dzisiaj ostatni dzień miesiąca. Gratuluję wszystkim uczestnikom odwagi i dziękuję publiczności za czas poświęcony na oglądanie zmagań. Przez przypadek udało mi się osiągnąć jako taki wynik. Wszystko zależało od tego czy eduardo spadnie i spadł. Gdyby było inaczej dostałbym srogie lanie. Zwykły przypadek. Ogólnie to słaby w fx jestem. Nie interesuję się fx, nie znam brokerów, dźwigni kont, nie wiem co to Price Action. Stosuję AM - Analizę Magiczną. Moje zainteresowania macie w opisie profilu. Mój roczny wynik oscyluje w przedziale 5-10%. W związku z tym pewnie w drugim półroczu będą tylko straty.
Biorę udział w innych zawodach i musiałem przestawić konto. Wpłata była 30k zł, nic nie wypłaciłem/wpłaciłem i od tej kwoty liczę procentowy progres. Stąd uwaga Świeżaka44 o tym co się tutaj dzieje. Nic, po prostu zmiana ustawień konta. Nic nie kombinowałem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Panie, Panowie, Szanowni Państwo,
W tej doniosłej chwili nadszedł czas zakończenia naszych igrzysk, które odbywały się w tym niełatwym czasie pandemii. Bez wątpienia wpłyneło to na naszych zawodników, którzy rywalizowali bez udziału publiczności. Nikt nie odniósł się do rywalizacji w żurnalu. Rywalizacja trwała do samego końca. Do ostatniej chwili nie było wiadomo którzy zawodnicy staną na podium. Ale w tej chwili rozstrzygnięcie jest znane. Uroczyście ogłaszam. Wyniki są następujące:
1 miejsce - złoty medal - krab29
2 miejsce - srebrny medal - sardo nunspa
3 miejsce - brązowy medal - guccon
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie osobom które zajęły miejsca na podium. Może kilka wniosków dotyczących ogółu uczestników forum na podstawie rezultatów uzyskanych przez olimpijczyków:
1. Wszyscy na tym forum zarabiają.
2. Średni roczny zysk forumowicza to 20% - dużo mi niestety do tego brakuje.
3. Zyski forumowiczów są powyżej lokaty czy inflacji, więc w sumie się to opłaca.
Za namową forumowicza Świeżaka44 biorę udział w konkursie:
http://tradinghydepark.pl/ztc/
Głupia sprawa, ale nie wierzyłem, że mogę wyjść do przodu i start liczony jest z uwzględnieniem stratnych pozycji które byly otwarte w momencie zmiany ustawien startu konta. Pisałem o tym wyżej. Szkoda, bo było by parę procent więcej. Cóż, takie warunki przyjąłem i nie ma co dalej dyskutować. Ogólnie to widzę, że gracze wpłacili 2k-3k zł i grali na dwa uda. Jednego dnia +100%, drugieego +200%, a trzeciego -100%. Ogólnie patrząc na zysk to moja kwota zajmuje 3 miejsce. O wnioskach które mi się nasuwają na temat potencjału graczy nie będę pisał. Ten konkurs kończy się 31 lipca - zobaczymy czy będę na plusie. Jest szansa, bo mogę trochę stracić. No i jaki wynik osiągnie Świeżak44? Ma nową metodę i może kosić kasę kosiarką. Na tę chwilę zawodnik Świeżak44 oficjalnie nie przyznał się pod jakim nickiem występuje w tych zawodach, więc nie mogę podać jego pozycji. Ogólnie mogę tylko stwierdzić, że ekipa nawiego dzielnie walczy w konkursie.
Jeśli ktoś z nawiego bierze udział w tym konkursie incognito to proszę mi napisać na pw, "bom ciekawy".
Jeśli zbierze się min. 10-15 osób to jestem gotowy uczestniczyć w II Igrzyskach Nawigatora. Można też zorganizować Paraolimpiadę (Igrzyska Demonów), też jestem gotowy wziąć w nich udział, pod warunkiem uczestnictwa min. 10-15 osób. Inaczej nie ma to sensu. Oczywiście wszyscy podpięci.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

W konkursie ze strony:
http://tradinghydepark.pl/ztc/
było ponad 10% pod koniec miesiąca i napaliłem się na pierwszą dziesiątkę i wyszło tak, że przed ostatniego dnia było 0% lub nawet minus. Ostatecznie zająlem 14 miejsce z wynikiem 5%. Za to w kategorii profit wychodzi mi 3 miejsce.
Ogólnie to przepraszam, że jako reprezentant nawiego osiągnąłem tak słaby wynik. Może Świeżak44 osiągnął lepszy wynik? W nim nadzieja naszej reprezentacji. Jak chcesz to pisz. W końcu porzuciłeś demony i ruszyłeś na miasto w real.
Z uwagi na duże zainteresowanie II igrzyskami naviego, oraz I paraolimpiadą potwierdzam chęć uczestnictwa w w/w zawodach. Oczywiście ekipa musi być liczniejsza.
Pozdrawiam i ku pamięci godziny W.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ