I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Pawel_FC
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:16

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Pawel_FC »

krab29 pisze:
30 sty 2021, 13:11
W aptekę bawić się nie będziemy. Wyniki ze stycznia dzisiaj. Szału z ilością graczy nie ma. Na razie szansa na podium wynosi 100%. Ile to się nasłyszałem o 100% depa i nie widzę w realu. Ci co chcieli się pokazać jak się gra siedzą cicho. Eksperci i specjaliści od lewej strony wykresu.
Ja roczny limit zrobilem. Ogólnie to wykresy chodziły od bandy do bany więc było łatwo. Zajęło mi granie bardzo dużo czasu i brakuje na normalną pracę, więc chyba przystopuję. Zastanowię się i puszczę roboty - chyba. Pewnie będzie tak, że zmieni się zmienność i zacznę tracić.
Pozdrawiam i zapraszam.
Bardzo spoko wynik, każdy kto chociaż trochę siedzi w temacie potwierdzi. Trzymając średnio (wiadomo mc na stracie też będą) takie wyniki to w skali roku robi się już naprawdę konkretny zysk.
Powodzenia.
Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Pawel_FC - dziękuję i tobie również gratuluje. Ostatnio żurnal ci się zawiesił. Szkoda. Po prostu tyle na navim naczytałem się o 100% zyskach w dzień, tydzień czy miesiąc. Ja po prostu tak nie potrafię, więc chciałem zobaczyć. Jak zobaczę to uwierzę. No i nie zobaczyłem. Wydaje mi się, że na podpięciu nie da się oszukać. To jedyny wiarygodny sposób. Ludzie którzy myślą, że wpłacą 2k i po miesiącu wszystkie panny ich są w błędzie. Spokojnie można zarobić 5-10%, ale rocznie.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ten, który robi "100% zyskach w dzień, tydzień czy miesiąc", tak samo szybko, a nawet szybciej to traci.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Pawel_FC
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:16

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Pawel_FC »

krab29 pisze:
31 sty 2021, 10:05
Pawel_FC - dziękuję i tobie również gratuluje. Ostatnio żurnal ci się zawiesił. Szkoda. Po prostu tyle na navim naczytałem się o 100% zyskach w dzień, tydzień czy miesiąc. Ja po prostu tak nie potrafię, więc chciałem zobaczyć. Jak zobaczę to uwierzę. No i nie zobaczyłem. Wydaje mi się, że na podpięciu nie da się oszukać. To jedyny wiarygodny sposób. Ludzie którzy myślą, że wpłacą 2k i po miesiącu wszystkie panny ich są w błędzie. Spokojnie można zarobić 5-10%, ale rocznie.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Dokładnie podpięcie to jedyny sposób, widać czarno na białym wszystko dlatego ktoś kto dużo gada a tak naprawdę nie zarabia zawsze będzie przeciwnikiem pokazywania wyników. Ja w tym roku trochę modyfikowałem strategie sumarycznie 2020 mam na ok 73% na + i lecimy dalej. Na tą chwilę zajmują mnie inne projekty ale dziennik zostaje, historię też zostawiam, a kto wie może jeszcze coś ciekawego wrzucę:).

Tak czy tak rób dalej swoje i powodzonka.
Pozdro.
Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Czas i pomysły się skończyły. Wpakowałęm się w parę której nigdy nie grałem - eurgbp. Dziwny egzotyk.
Czas na moje ea w związku z sytuacją. Puszczone trochę na pałę bo bez sprawdzenia na obecnym wykresie - znowu czas. EA chodzi na eurusd i otwiera pozycje za 0,01 i/lub 0,02 lotki. Ja otwieram z palca za wyższe - będę szalał.
Pozdrawiam i zachęcam innych do udziału. Co tu będziemy tak w trójkę siedzieć?
edit: Poza tym od początku miesiąca dostaję pasem - przypomniały się stare dobre czasy. :D
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Wyniki za luty dzisiaj. U mnie taka w miarę normalność. Raz do przodu, potem w tył i może 5-10% rocznie będzie. Miałem grać na ea, ale coś w nich pochrzaniłem jak zmieniałem magica. Miał otwierać pozycje raz na świecę, a tego nie robił. Więc wyłączyłem. Ogólnie to pierwszy raz pojawiły problemy ze zdrowiem i mam problemy z graniem. Ale postaram się ciągnąć to bo podium pewne. Zobaczymy co przyniesie marzec.
Pozdrawiam
P. S. Wszelkiej maści spece którzy wiedzą jak się kosi bizonem kasę w dalszym ciągu mile widziani. Warunek live i podpięcie. :568: :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Wyniki za marzec dzisiaj. Może od przyszłego tygodnia rzucę się na automaty, bo idzie mi standardowo. Ciągle nowi olimpijczycy mile widziani. Nawet a może przede wszystkim ci co robią kilka, kilkanaście % dzień w dzień. Ja tyle mogę ugrać, ale w rok. Także i 29 czerwca można przystąpić. Szpece jak powinno się grać również mile widziani. Na razie medale rozdane.
Jest ktoś chętny pokazać mi jak się gra? Ale jeden warunek: podpięcie przed startem. Wtedy nie trzeba tysięcy postów, linków i screenów. Jeden post z linkiem do ff czy mfbook wystarczy. Pozycje mogą być zakryte. Wystarczy profit.
Pozdrawiam wszystkich
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
31 mar 2021, 19:08
Wyniki za marzec dzisiaj. Może od przyszłego tygodnia rzucę się na automaty, bo idzie mi standardowo. Ciągle nowi olimpijczycy mile widziani. Nawet a może przede wszystkim ci co robią kilka, kilkanaście % dzień w dzień. Ja tyle mogę ugrać, ale w rok. Także i 29 czerwca można przystąpić. Szpece jak powinno się grać również mile widziani. Na razie medale rozdane.
Jest ktoś chętny pokazać mi jak się gra? Ale jeden warunek: podpięcie przed startem. Wtedy nie trzeba tysięcy postów, linków i screenów. Jeden post z linkiem do ff czy mfbook wystarczy. Pozycje mogą być zakryte. Wystarczy profit.
Pozdrawiam wszystkich
Wszystko wskazuje na to, że są lepsi ;)
post1007473.html#p1007473

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: guccon »

@krab29,
dzięki za podsumowania. Ja z aktualnego konta zrezygnowałem. Prowizję oraz spready znacznie przewyższają realne szanse zarabiania przy skalpingu na mForex. Będę szukał bardziej odpowiedniego konta. Najbliższy czas to pewnie testy demo a potem testy rachunku realnego.
Jeśli jest możliwość kontynuacji zabawy po kilku tygodniach przerwy ale z podpiętym innym kontem to się jeszcze odezwę :)
A jeśli to już koniec to powodzenia dla innych i zachęcam do udziały nowe osoby. Wynik za 3 miejsce łatwy do poprawy :D
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

@guccon
Dziękuję za zgłoszenie do konkursu. Przede wszystkim za odwagę. Pomysł z igrzyskami nie jest mój, ale widać, że nie wszystkim stanęło odwagi. Poczytałem na navi o wielu miszczach którzy koszą kasę bizonem, a rozmnaża się ona im jak króliki.Problemem dla nich jest jedynie to, że nie umieją podpiąć konta, żeby poddać się weryfikacji. Wydaje mi się, że na podpięciu oszukać się nie da. Oczywiście chcieli by, ale się nie da. Długo takiee podpinanie trwa, ale skriny czy posty na DT czy w żurnalu produkują się dla nich w sekundach czasu Plancka. Wiedzą jak sie zarabia, tylko nie można tego zobaczyć. Więc twojego obecnego konta nie usuwam z zestawienia, jeśli pozwolisz. A nóż będzie złoty medal. Zapraszam, wbijaj z nowym nawet 29 czerwca. Z mojej strony zapraszam wszystkich. To chyba jedyny żurnal gdzie autor gada sam ze sobą, bo od razu poprosiłby ekspertów o podpięcie. I co wtedy?
Ostrzegam nowicjiuszy przed wszelkiej maści miszczami którzy nie mogą poddać się weryfikacji. Tutaj broker dowolny, kwota i styl też, a odważnych jak na lekarstwo. Ci którzy chcą was do czegoś przekonać, niech wam pokażą podpięcie. Cała reszta to lipa.
Pozdrawiam i zapraszam - wszystkich, jedyny warunek to LIVE.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ