I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Wrzucając 1k "waga papierowa" mogę grać agresywnie i liczyć, że się uda. Ale wrzucając 20k "waga musza" już trochę myślę nad tym. Z 1k to dla mnie trochę jak z demonami "jutro rano nowe konto" lub "rano dopłacę". Oczywiście każdy ma swój limit i niczego nikomu nie należy narzucać. Każdy deklaruje za ile wchodzi, widać to, potem %. Oczywiście ktoś z 1000k też mile widziany. To dopiero było by coś.
Ogólnie to zamiast rywalizacji widzę w tym pomoc i ulepszenie siebie.
Ogólnie pomysł powstał w dziale DT i jak na razie tylko ja i CBlondyn zgłosiliśmy się stamtąd. Większość chętnych, przynajmniej tak pamiętam, nie udziela się tam. Także ci najlepsi nie wyrażają chęci do zabawy.
Pozdrawiam
Stare konto może być z ustawieniem historii. Ale tylko reale, precz z demonami. :568:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Napiszę listę w kolejności postów. Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam. Rok się kończy więc lista chętnych wygląda tak:
1. krab29 - jest nowy dowód osobisty, jest założone konto w mbanku, złożony dzisiaj wniosek o mforex. Jak jutro dostanę podpinam i jedziemy.
2. Cblondyn - brak ff lub mfb.
3. FreeWay - brak ff lub mfb.
4. sardo nunspa - https://www.myfxbook.com/members/sardon ... la/3294315 - Depozyt 1929.48 dolarów. Chyba dobrze to czytam. Pierwszy oficjalny olimpijczyk - gratulacje.
5. ciucma102 - brak ff lub mfb.
6. meylo - brak ff lub mfb.
Termin: 1 styczeń - 30 czerwiec 2021r. Była taka propozycja, przyłączam się.
Kwota: waluta i ilość dowolna, ważne by było wyświetlona jaka.
Granie: Jak kto chce, na czym chce, jaką pozycją chce. Nie ma żadnych zasad, nikt nie musi się tłumaczyć jeśli nie chce. Ignorowanie kibiców spowoduje, że nie będą pisali - to działa. Poza tym polecam ignor. Jeśli ktoś z moich ignorów zgłosi się do zawodów, ignor z mojej strony zostanie zdjęty i zaczynamy od nowa.
Uwaga: TYLKO REALE, PRZECZ Z DEMONAMI. Prośba do demonów o nie spamowanie.
Ilość chętnych na dzisiaj nie jest zabójcza. Na tę chwilę, szansa na medal wynosi 50%. Myślałem, że z DT będzie więcej chętnych. Ach ci bulionerzy.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

U mnie mały problem: post1000729.html#p1000729
Miejmy nadzieję, że do końca tygodnia problem się rozwiąże.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

krab29 - https://www.forexfactory.com/krab29#acc ... rer.198487
Po wielu mordęgach najpierw z mbankiem udało się. Na myfxbook nie chciało mi przejść hasło inwestora, na ff przeszło od razu.
Jako drugi na pokładzie. Depozyt 30k. Dzisiaj otworzyłem na próbę 2 pozycje wycięte z sla. Do tej pory gralem tylko na aliorze i nie miałem reala mt4, więc muszę się ogarnąć z tym
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Cześć.
Pomysł aktualny? Można się dołączyć? Rachunek od tego roku. Pierwsze operacje o 8 stycznia. Aktualny stan -0,2%.
Mfb coś szwankuje ostatnio dla mForex i nie może połączyć się z rachunkiem. Jak się nie uporają z tym podepnę pod FF i dam znać.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

guccon pisze:
18 sty 2021, 08:17
Cześć.
Pomysł aktualny? Można się dołączyć? Rachunek od tego roku. Pierwsze operacje o 8 stycznia. Aktualny stan -0,2%.
Mfb coś szwankuje ostatnio dla mForex i nie może połączyć się z rachunkiem. Jak się nie uporają z tym podepnę pod FF i dam znać.
Cześć
Wszyscy chętni mile widziani. Na mfb nie mogłem przejść hasła inwestora, na ff przeszedł od razu. Grasz za ile chcesz, jak chcesz, na czym chcesz.
Ja ze swojej strony zapraszam, ale uprzedzam, ciężko jest jak ktoś patrzy. :568: :564:
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Dzięki za dobrą radę! Jak ktoś będzie chciał popatrzeć tym lepiej :)

https://www.forexfactory.com/guccon#acct.23

Ładnie zacząłeś :564:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nic nie znaczy jak zacząłem, bo na pewno się pomylę. Początek był najgorszy. Strach, że będzie na minusie był straszny. Wtedy bociany by mnie zaklekotały.
Witam kolejnego olimpijczyka. Na koniec miesiąca zrobię zestawienie.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

W aptekę bawić się nie będziemy. Wyniki ze stycznia dzisiaj. Szału z ilością graczy nie ma. Na razie szansa na podium wynosi 100%. Ile to się nasłyszałem o 100% depa i nie widzę w realu. Ci co chcieli się pokazać jak się gra siedzą cicho. Eksperci i specjaliści od lewej strony wykresu.
Ja roczny limit zrobilem. Ogólnie to wykresy chodziły od bandy do bany więc było łatwo. Zajęło mi granie bardzo dużo czasu i brakuje na normalną pracę, więc chyba przystopuję. Zastanowię się i puszczę roboty - chyba. Pewnie będzie tak, że zmieni się zmienność i zacznę tracić.
Pozdrawiam i zapraszam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
30 sty 2021, 13:11
W aptekę bawić się nie będziemy. Wyniki ze stycznia dzisiaj. Szału z ilością graczy nie ma. Na razie szansa na podium wynosi 100%. Ile to się nasłyszałem o 100% depa i nie widzę w realu. Ci co chcieli się pokazać jak się gra siedzą cicho. Eksperci i specjaliści od lewej strony wykresu.
Ja roczny limit zrobilem. Ogólnie to wykresy chodziły od bandy do bany więc było łatwo. Zajęło mi granie bardzo dużo czasu i brakuje na normalną pracę, więc chyba przystopuję. Zastanowię się i puszczę roboty - chyba. Pewnie będzie tak, że zmieni się zmienność i zacznę tracić.
Pozdrawiam i zapraszam.
A gdzie w tabeli najwięksi "Miszczowie" z DT? Jeden kosi kase workami a drugi nieomylny?

ODPOWIEDZ