I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Z jednej strony, to pomysł niezbyt roztropny, bo trading to nie sport, tylko ciężka harówka i traktowanie tego jako wyścigu or samfing to fatalny pomysł. :?
Z drugiej strony temat pewnie byłby nośny, bo niemal każdy chciałby zobaczyć jak radzą sobie inni. Tyle, że tu raczej czuje przypał, bo pewnie nikt się nie zgłosi poza tymi dwoma osobami, które wyraziły zainteresowanie. Oraz Świeżakiem, ale tu mniejsze zainteresowanie, bo jego styl i wyniki są powszechnie znane. :D
Rozpropaguj wątek w dziale DT, bo z tego co pamiętam, to jest tam kilka osób, które tłuką (ponoć) taką kasiorę, że nie mają co z nią robić i palą nią w piecu. :wink:
Osobiście się raczej nie przyłączę, ale w razie czego chętnie polukam co i jak.
BTW. Może wklej instrukcję jak się podłącza konto pod ff, bo pewnie wiele osób nie ma pojęcia jak to zrobić (w tym ja sam chociażby).
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Pozwole sobie cos dodac od siebie. Po pierwsze Igrzyska nie sa ani moim pomysłem ani tym bardziej po to zebym ja czy ktokolwiek inny komukolwiek cos udowadniał. Pomysł rzucony na dforum przez Kraba po prostu mi sie spodobał wiec sie przylaczylem i rzeczywiscie dalem warunek jeden jedyny zeby osoby ktore mnie regularnie trollowały i krytykowały przynajmniej w ilosci 30% wziely rowniez udział. Nie po to zeby ktokolwiek mogl sie z kogokolwiek potem nasmiewac tylko zobaczyc jaka jest rzeczywista wiedza poszczegolnych osob, ktore jak narazie pokazaly nie raz i nie dwa ze sa swietni w analizowaniu lewej strony wykresu. Warto wiec przyjrzec sie ich rozgrywaniu prawej strony. Sam osobiscie nie traktuje tego jak wyscig i nie interesuje mnie czy bede pierwszy czy ostatni. Cel jaki sobie na te Igrzyska stawiam to (w zaleznosci od czasu trwania jaki wspolnie uczestnicy ustala) zwrot nie mniejszy niz 10% w skali miesiaca. I chetnie szczerze pogratuluje każdemu uczestnikowi, ktory skonczy te Igrzyska majac konto na plus niezaleznie od zajetego miejsca. Może jestem idealistą ale wierze ze jest na Navi naprawde sporo osob ktore maja "skill", pokaza to i po Igrzyskach forum odżyje bo nie ma to jak merytoryczna dyskusja, a taka na pewno jest łatwiejsza gdy wiesz ze po drugiej stronie jest trader pełną gębą, a nie ogórek. Wszystkim wyszłoby to na dobre IMO. Wielu pipsów
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Panie Kermit zgadzam się ze wszystkim z jednym wyjątkiem. U mnie sukcesem jest 10% ale w skali roku. Ja naprawdę słaby jestem. Ale chcę się zmierzyć z lepszymi. Chcę się nauczyć od lepszych.
Mnie nakręcił Doktorek, jak wspomniał o pojedynku z kimś innym. Jeśli kogoś nie stać, to może wpłacić 1000zł na reala i grać. Ja, ze swojej strony mam tylko jeden warunek - PRECZ Z DEMONAMI.
W brokerach napisałem to co dostałem z mbanku. Da się założyć konto mt4 w banku gdzie są jakieś gwarancje. Mi dowód konczy się 23 XII. Czekam na nowy i uderzam.
Ja nikogo nie mam zamiaru rozliczać, tak jak nigdy tego nie robiłem (nie ma u mnie takiego posta na 2k napisanych), tylko gratulować sukcesu i wspierać w razie porażki (co robiłem). Ale tyle słyszałem tutaj o bulionerach którzy robią 100% w miesiąc czy tydzień, że aż stało się to nudne.
Wydaje mi się, że jako grupa wszyscy z tego skorzystają.
Na tę chwilę miejsca zaklepali:
krab29, Cblondyn, FreeWay?, sardo nunspa. Konto ostatniego uczestnika jak dla mnie spełnia warunki. Ja się nie czepiam. Tyle ma i za tyle chce się pokazać.
Pozdrawiam
EDIT: Termin proponuję na razie "no limit". Z zastrzeżeniem 3 miesiące minimum. Zobaczymy jak to wyjdzie. Ile osób nie spali kont, itd., itp.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ciucma102
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2020, 20:20

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: ciucma102 »

Jesli mi ktos powie jak konto z xstation podpiac i gdzie to rowniez sie pisze jako poczatkujacy adept traidingu.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Czyli kwota startowa nie ma znaczenia? Procenty się liczą? Czy wszyscy od tysiaka? I jak długo?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

FreeWay

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Tak ja chce wziąć udział od bardzo dawna nie miałem okazji brać udziału w żadnym konkursie :P , rozumiem że trzeba nowe konto u brokera na mt4 stworzyć by nie miało histori ?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nie chcę rządzić. Każdy jak dla mnie, gra za tyle ile ma, jak chce, na czym chce. Nikt z niczego, nikomu nie musi się tłumaczyć. Zaproponujcie czas, nie wiem, 3 miesiące, pół roku? Jak dla mnie wystarczy, żeby widoczna była kwota depozytu i historia z transakcji. Otwarte i oczekujące, ja myślę zakrywać. Ale każdy robi jak chce. Chodzi o to by wiedzieć jakie to konto i wyliczyć trzeba wzrost lub spadek %owy. To pierwsza próba i myślę, że warunki wykształcą się w praniu. Później będzie łatwiej ujednolicić warunki igrzysk.
Czekam na nowy dowód zakładam w mbanku mt4 i podpinam. Gdzie? Jak ktoś ma film czy instrukcję to niech wrzuci, będzie łatwiej. Nie wiem jak się podpina konto do ff czy my... .
Pozdrawiam
JA MAM TYLKO JEDEN WARUNEK: TYLKO REALE, PRZECZ Z DEMONAMI. :568: :564:
Możemy zrobić grupy jeśli będzie nas więcej w zależności od wielkości depozytu. :idea:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

FreeWay

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Raczej wynik należy rozliczać tylko w % jesli ktoś chce zainwestować 1 0000 pln na forex i liczy na zwrot 20% rocznie to nie ma sensu wpłacać tego na konto brokerskie bo 2000pln można rocznie zrobić bez żadnego ryzyka oszczędzając miesięcznie 166zł :D ba i od tych oszczędności 19% nie zapłaci, i inną sprawą jest tu spadek wartośći nabywczej piniądza zwany inflacją . By zasady konkursu były przejrzyste i uczciwe każdy użytkownik musi mieć nowe konto podpiete pod myfxbook jak to zrobić ?
https://forexclub.pl/podlaczenie-konta- ... -tutorial/ to tylko konkurs więc po 1k pln proponuje chyba że ktoś ma lewar 1:30 to wtedy 2k

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Niektórzy nie chcą się bawić w 1k, są propozycje od 20k. Więc powinniśmy znać stan konta i liczy się % na plus/minus. Inaczej można grać z 1k, a inaczej z 20k. Może zrobimy grupy "wagowe".
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jeśli jedynym kryterium ma być % na koniec to jakie znaczenie ma depozyt? Każdy może mieć inny. Stare konto też może być, można ustawić historię na ff od odpowiedniego dnia. Wstępnie jestem zainteresowany dołączeniem.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ