I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
FreeWay

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Jeśli mają to być tylko zawody to ja się na to pisze o ile ustandaryzujesz warunki tego konkursu dla wszystkich uczestników , ale z tego co tu czytam to raczej jakieś personalne udowadnianie ma być że użytkownik "kermit" to ma racje w dziale DT i nie należy tego negować :D

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

O ile myfxbook się nadaje, to możecie mnie dopisać jako drugiego. Cblondyn się nie liczy, bo nie może podpiąć konta. Ja mam konto w CMC od 2018 i tylko 1 strata - 39 groszy ( na początku nie wiedziałem że sl i tp czasem puszczą w okolicy 2 pipsów), a gram regularnie. Ale nikt w to nie uwierzy, bo się nie da podpiąć, a w raportach 70% to pierdoły typu zmiana sl albo tp.( komu się będzie chciało w tym połapać) więc trzeba filtrować, no a kto będzie wierzył w filtrowane raporty. Sorry Cblondyn i tak Cię nie lubię :wink: ale nawet gdybym lubił, to się nie nadajesz.

Moje propozycję w kwestiach organizacyjnych:
Proponuję 1 stycznia - 30czerwca, bo pierwszy lutego zmieni się w 1 marca, maja... Każdy może się dołączyć kiedy chce, liczy się wynik - tylko w czym? w %, w upalonych depach.
Zawodników pokazywać w tabelce, tak jak to robią brokerzy np tickmill. Wielu ludzi pokazuje trading na mfb lub factory można ich spytać czy można ich podpiąć tutaj.

Na siłę się nie pcham, ale konto mam podpięte więc jeśli chcecie.....
Ostatnio zmieniony 05 gru 2020, 20:24 przez sardo nunspa, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

FreeWay

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn założę jutro wątek "Akcje" i odpisze bo nie chce komuś tu off top robic

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:
05 gru 2020, 20:23
Ja mam konto w CMC od 2018 i tylko 1 strata - 39 groszy ( na początku nie wiedziałem że sl i tp czasem puszczą w okolicy 2 pipsów), a gram regularnie.
Jeśli otwierasz nadal hedge a zamykasz pozycje tylko zyskowne to dla mnie nie jest dziwne, że stratne nie sa zaksięgowane :d
O cudownych systemach nieomylnych to w innym dziale. W dziale "science fiction" :)

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

No właśnie :!: ktoś Ci coś takiego zarzuci i jak się wyłgasz? wyciągiem z konta, powiedzą, że z photoshopa. Bez podpinania lądujesz właśnie w dziale "Ficção científica"
Obrazek

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:
05 gru 2020, 22:48
No właśnie :!: ktoś Ci coś takiego zarzuci i jak się wyłgasz? wyciągiem z konta, powiedzą, że z photoshopa. Bez podpinania lądujesz właśnie w dziale "Ficção científica"
Bardzo mi przykro ale ja nie jestem nieomylny a tym bardziej takiego systemu nie znam. Od razu pisze, żeby nie było. ;)
No chyba że grid budowany od poziomów mocnej przeceny. Ale za tym systemem stoi matematyka nie "genialność" wynalazcy ;)

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Jak chcesz uwiarygodnić konto bez podpięcia go do fxbook albo factory?
To jest moje pytanie
masz podobno 5 kont, któreś chyba można podpiąć?
Więc co odpowiesz, czy może będziesz wyliczał moje grzechy, hedge nieznajomości matematyki z klas 1-6, fantastyczne konta. Grzechy moich przodków, najlepiej zacznij od Adama i Ewy.
Obrazek

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:
05 gru 2020, 23:16
Jak chcesz uwiarygodnić konto bez podpięcia go do fxbook albo factory?
To jest moje pytanie
masz podobno 5 kont, któreś chyba można podpiąć?
Więc co odpowiesz, czy może będziesz wyliczał moje grzechy, hedge nieznajomości matematyki z klas 1-6, fantastyczne konta. Grzechy moich przodków, najlepiej zacznij od Adama i Ewy.
O czym jest ta cała dyskusja i do czego zmierza? Chcesz mi udowodnić, że isestnieją nieomylne systemy i traderzy? Bez urazy ale nie uda ci się :)
I co do tego maja moje konta? Koncze dyskusje bo jest o niczym :)
Powodzenia :)

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Jak chcesz uwiarygodnić swoje konto bez podpięcia go do fxbook albo factory? aby uczestniczyć w tym konkursie

Albo inaczej, tak żebyś nie myślał, że chcę Cię zabić i spalić Twój dom :D

Jak uczestnik Igrzysk Naviego ma uwiarygodnić swoje wyniki?

krab 29 jak uczestnik Igrzysk Naviego ma uwiarygodnić swoje wyniki bez podpięcia do myfxbook lub forex factory?

Chciałbym zaznaczyć, że moje pytanie jest bezpośrednie i nie zawiera żadnych ukrytych treści o charakterze faszystowskim, rasistowskim, antysemickim, komunistycznym, seksualnym, homoseksualnym, biseksualnym, heteroseksualnym, homofobicznym, mizoginicznym, et cetera.
Nie chcę tym pytaniem obrazić niczyich uczuć estetycznych, religijnych, finansowych czy spekulacyjnych.
Nie mam również zamiaru nastawać na życie, zdrowie i mienie kolegi krab 29 ani pozostałych uczestników forum.

A teraz proszę uprzejmie o odpowiedź
Obrazek

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

sardo nunspa pisze:
05 gru 2020, 23:26
...
krab 29 jak uczestnik Igrzysk Naviego ma uwiarygodnić swoje wyniki bez podpięcia do myfxbook lub forex factory?
....
Jedyny sposób na uwiarygodnienie to podpięcie. Pisaliśmy o tym na DT, tam wstępnie padły warunki, jednym z nich było podpięcie, dlatego założyłem, że to oczywiste. Ja nie znam innego sposobu. Myślę, a przynajmniej tak założyłem, że każdy jest tego świadomy. Natomiast zakrywanie otwartych czy oczekujących pozycji jest rozwiązaniem kopiowania. Wyskakuje tylko historia, kiedy jest po ptakach. No i stan konta. Sam procent nie wystarczy, bo ktoś założy za 1k który może stracić, a ktoś za 20k kiedy ręka drży.
Skriny odpadają, wykresy po 2h też. :568: :564:
Twoje konto, jak dla mnie spełnia warunki. Jest REAL. Ja ogólnie słaby jestem w fx, poza tym nie interesuję się tym wszystkim (brokerzy, konta, itp) i myślałem że tylko na ff można podpinać. Jak dla mnie podpinać można tu i tu. Ale niech zdecyduje ogół. :564:
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ