Zostałem oszukany przez brokera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Zostałem oszukany przez brokera

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Dominika W. pisze:
03 sie 2022, 09:25
Mnie oszukali na ponad 100 tyś, byłoby trochę mniej - ale głupia ja - dałam się nabrać na jakiś podatek i przelałam kolejne tysiące. Ci ludzie którzy mnie straszyli, okłamywali i okradli, prawie i to niestety prawie trafili za kratki, ale pooddawali mi pieniądze. Zostali zmuszeni do tego choć trwało to wiele miesięcy i kosztowało mnie to jeszcze więcej zdrowia. Moje życie przez nich się prawie posypało, prawie wylądowałam pod mostem. Ta udręka zakończyła się odzyskaniem pieniędzy, pomógł mi p.Michał , gdyby nie on to nie wiem oc bym zrobiła :/. Ale poważnie, nie dajcie się nabrać. Jeśli inwestujecie, to poświećcie kilka dni chociaż ba poczytaniu o danym brokerze, szukajcie w ostatnich zakamarkach internetu, czy nie ma wpisów że to kolejni oszuści, przez takich jak oni, można stracić wszystko. jakby ktoś potrzebował pomocy, to zostawiam namiar 575 002 927
Czyli, jest tak:
Albo niczego cię ta sytuacja nie nauczyła, bo wklejasz na forum publicznym czyjś numer telefonu, czego nie wolno robić nigdy, albo to jest kolejny scam. Ja na pewno bym nie zadzwonił na taki numer telefonu, nawet gdybym się znalazł w podobnej sytuacji!

Przestroga dla innych!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Michał Taborowicz
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2022, 09:07

Re: Zostałem oszukany przez brokera

Nieprzeczytany post autor: Michał Taborowicz »

Strona faktycznie wygląda super, transakcje szybkie, to samo z zarobkami. W 2 tygodnie naście tysięcy dochodu. Wszystko świetnie ALE NIE MOŻNA WYPŁACIĆ ANI 1 centa, grosza itp... Pośrednich z ukrainy, jego kierownik białorusin z ojcem polakiem, dyrektor działu księgowego estończyk z mamą polką, wszyscy zaciągają przy mówieniu, pisanie po polsku również im nie idzie. Okradli mnie w okresie świąt (grudzień 2021) i w styczniu 2022. Do tego okazało się, że zaciągnęli na mnie pożyczki w chwilówkach - sporo tego było. Ogólnie, policja umorzyła sprawę, bo nie znaleźli winnych, bank mi nic nie pomógł, bo przelewy szły przez binance i revolut. Na szczęście część pieniędzy już odzyskałem, trochę ponad 60% tego co mi ukradli. Pan Zawada razem ze swoimi pracownikami założył sprawę, poskładał odpowiednie zażalenia na działanie policji i ich wieczną opieszałość i brak chęci do choćby kiwnięcia palcem. Więc działają, nie wiem czy uda się odzyskać wszystko, parę zwrotów przyszło reglanie co miesiąc, ale czy tak będzie dalej. Nie wiem.
Ogólnie okazało się, że unico jest na czarnej liście, mają dziesiątki polskich nazwisk pod które się podpisują, a na dodatek posługują się pieczątkami urzędów skarbowych, knf-u ... wszystko wygląda super legitnie, a wszystko to wielkie kłamstwo. Jak tak można ... Ogólnie numer pod którym uzyskałem pomoc 5 7 5 .. 0 0 2 .. 9 2 7, jeśli ktoś jeszcze dał się naciągnąć tym draniom, to naprawę polecam skorzystać z pomocy. Raz już sam działaniem, sam dałem się naciągnąć i sam sobie nie poradziłem z odzyskaniem pieniędzy. Tutaj, myślę, że Wam pomogą. Z góry przykro mi jeśli już daliście się oszukać, jeśli jeszcze nie to nie wierzcie nikomu z uni-co, powiedzą wszystko co chcecie usłyszeć, a później będą was straszyć, krzyczeć na was i wszystko co najgorsze!!!!!

ODPOWIEDZ