SP500 Na spokojnie !

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dreptak pisze:
02 kwie 2021, 17:56
Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 17:13


A ty słyszałes o Al Brooksie? Pewnie nie i moge dokładnie to samo powiedziec o tobie :)
Co do opinii to wyrażam sie nie o autorze filmów ale o "rewelacjach" głoszonych przez tych co te filmy oglądali ;)
Co do trola ..... i vice versa ;)
Mialem juz nie odpisywac ,ale zasmialem sie na zakupach na pol sklepu ,jak zajrzalem w temat .
Renomowana strona ,udowodnil oszustwa innemu guru -Seidenowi .

https://www.tradingschools.org/reviews/ ... s-trading/

Fajnie sie czyta .

CBlondyn -przeczytalem ,ze jestes z Dolnego Slaska ,we Wroclawiu Axia Futures ma swoj oddzial(chyba najlepszy prop shop w Londynie ) , -idz do nich -naucza Cie -nie bedziesz tracil czasu na szarlatanow .
Korzystaj ,bo chlopaki maja zony Polki i czesto przyjezdzaja .
Mozesz tez przeczytac review Axii na powyzszej stronie .

Bo teraz gadasz jak Twoj idol -mumbo jumbo :mrgreen: .
Przynajmniej nie opowiada bredni o setupach na 90% skuteczności. Jak równiez o Kryterium Kellego jako cudowny system zarządzania ;)
Oraz, że edek i kabel słabo sie nadają do trardingu jak pewnie wiele innych bredni :)
Może w koncu pokażesz jaki jesteś mocarz na rynku. Załóż dziennik to wielu chętnie zobaczy te "rewelacje" w tradingu :d

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 18:05

Przynajmniej nie opowiada bredni o setupach na 90% skuteczności. Jak równiez o Kryterium Kellego jako cudowny system zarządzania ;)
Oraz, że edek i kabel słabo sie nadają do trardingu jak pewnie wiele innych bredni :)
Może w koncu pokażesz jaki jesteś mocarz na rynku. Załóż dziennik to wielu chętnie zobaczy te "rewelacje" w tradingu :d
Nie opowiada bo i po co ,on musi sprzedac produkt a kk jak widac za trudne.Podobnie Ci wszyscy co handluja Fibonaccim i magicznymi strefami .

Zalozylem ,byly pytania co to jest . Place za platforme 175 $ co miesiac + dane ponad 30 ,na edku i kablu mam alarmy jak pojawi sie wiekszy wolumen ,rzadko dzwonia .Wtedy sie oplaca handlowac tymi parami i jest konkretny ruch.
A MT4 uzywam tylko i wylacznie do crossow walutowych .Wiekszej pozycji otworzyc nie mozna na klik ,bo boja sie ,ze ich ograsz .
No to widzisz ,ze te 200 baksow musze zarobic na koszty :mrgreen: ,reszta to moja slodka tajemnica :mrgreen: .
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2021, 18:39 przez dreptak, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dreptak pisze:
02 kwie 2021, 18:31
Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 18:05

Przynajmniej nie opowiada bredni o setupach na 90% skuteczności. Jak równiez o Kryterium Kellego jako cudowny system zarządzania ;)
Oraz, że edek i kabel słabo sie nadają do trardingu jak pewnie wiele innych bredni :)
Może w koncu pokażesz jaki jesteś mocarz na rynku. Załóż dziennik to wielu chętnie zobaczy te "rewelacje" w tradingu :d
Zalozylem ,byly pytania co to jest . Place za platforme 175 $ co miesiac + dane ponad 30 ,na edku i kablu mam alarmy jak pojawi sie wiekszy wolumen ,rzadko dzwonia .Wtedy sie oplaca handlowac tymi parami i jest konkretny ruch.
A MT4 uzywam tylko i wylacznie do crossow walutowych .Wiekszej pozycji otworzyc nie mozna na klik ,bo boja sie ,ze ich ograsz .
No to widzisz ,ze te 200 baksow musze zarobic na koszty :mrgreen: ,reszta to moja slodka tajemnica :mrgreen: .
No padłem z wrażenia :)
Wolumen na forex. No "rewelacja". Może pokaz chociaz pare tradów. Niech wszyscy spadna z krzesła z wrażenia porażeni skutecznością. W dodatku ja sam chętnie zobacze jak sie liczy prawdopodobienstwo na rynku ;)

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 18:38

No padłem z wrażenia :)
Wolumen na forex. No "rewelacja". Może pokaz chociaz pare tradów. Niech wszyscy spadna z krzesła z wrażenia porażeni skutecznością. W dodatku ja sam chętnie zobacze jak sie liczy prawdopodobienstwo na rynku ;)
Napisalem Ci juz ,ze jestes trampkarz .

takie-tam-sobie-dokumentowane-od-do-cza ... 31441.html

post nr 2 ,przynajmniej od dzis bedziesz wiedzial ,ze to jak sie rusza na Twoim MT4 edek i kabel jest kopia ruchow kontraktow walutowych ,a to jak pozycjonuja sie na tych kontraktach commercials i non-commercials okresla trendy dlugoterminowe .

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dreptak pisze:
02 kwie 2021, 18:58
Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 18:38

No padłem z wrażenia :)
Wolumen na forex. No "rewelacja". Może pokaz chociaz pare tradów. Niech wszyscy spadna z krzesła z wrażenia porażeni skutecznością. W dodatku ja sam chętnie zobacze jak sie liczy prawdopodobienstwo na rynku ;)
Napisalem Ci juz ,ze jestes trampkarz .

takie-tam-sobie-dokumentowane-od-do-cza ... 31441.html

post nr 2 ,przynajmniej od dzis bedziesz wiedzial ,ze to jak sie rusza na Twoim MT4 edek i kabel jest kopia ruchow kontraktow walutowych ,a to jak pozycjonuja sie na tych kontraktach commercials i non-commercials okresla trendy dlugoterminowe .
No fakt. Tyś "miszcz" nad "miszcze" :)
Popatrze na te "cuda" :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 18:38
dreptak pisze:
02 kwie 2021, 18:31
Cblondyn pisze:
02 kwie 2021, 18:05

Przynajmniej nie opowiada bredni o setupach na 90% skuteczności. Jak równiez o Kryterium Kellego jako cudowny system zarządzania ;)
Oraz, że edek i kabel słabo sie nadają do trardingu jak pewnie wiele innych bredni :)
Może w koncu pokażesz jaki jesteś mocarz na rynku. Załóż dziennik to wielu chętnie zobaczy te "rewelacje" w tradingu :d
Zalozylem ,byly pytania co to jest . Place za platforme 175 $ co miesiac + dane ponad 30 ,na edku i kablu mam alarmy jak pojawi sie wiekszy wolumen ,rzadko dzwonia .Wtedy sie oplaca handlowac tymi parami i jest konkretny ruch.
A MT4 uzywam tylko i wylacznie do crossow walutowych .Wiekszej pozycji otworzyc nie mozna na klik ,bo boja sie ,ze ich ograsz .
No to widzisz ,ze te 200 baksow musze zarobic na koszty :mrgreen: ,reszta to moja slodka tajemnica :mrgreen: .
No padłem z wrażenia :)
Wolumen na forex. No "rewelacja".
Może pokaz chociaz pare tradów. Niech wszyscy spadna z krzesła z wrażenia porażeni skutecznością. W dodatku ja sam chętnie zobacze jak sie liczy prawdopodobienstwo na rynku ;)
Kolejny dowód na brak podstawowej wiedzy!
Wolumen dla rynków Forex pobieramy z CME (Chicago Mercantile Exchange) z kontraktów Futures, które są rynkiem regulowanym.

Linki edukacyjne:

NYMEX - COMEX - GLOBEX
https://www.orobel.biz/information/news ... and-globex

CME Group
https://www.cmegroup.com/market-data/vo ... olume.html
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
03 kwie 2021, 12:21

Kolejny dowód na brak podstawowej wiedzy!
Wolumen dla rynków Forex pobieramy z CME (Chicago Mercantile Exchange) z kontraktów Futures, które są rynkiem regulowanym.

Linki edukacyjne:

NYMEX - COMEX - GLOBEX
https://www.orobel.biz/information/news ... and-globex

CME Group
https://www.cmegroup.com/market-data/vo ... olume.html
Przestań już pleść te bzdury. Jak możesz mieć cały wolumen dla rynku OTC jakim jest forex? To że masz jakiś tam wolumen to tylko jego małą część. Kumasz?
I wiesz jaka jest różnica pomiędzy rynkiem OTC a rynkiem regulowanym? I daczego?

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Cblondyn pisze:
03 kwie 2021, 12:55
ninjaproject pisze:
03 kwie 2021, 12:21

Kolejny dowód na brak podstawowej wiedzy!
Wolumen dla rynków Forex pobieramy z CME (Chicago Mercantile Exchange) z kontraktów Futures, które są rynkiem regulowanym.

Linki edukacyjne:

NYMEX - COMEX - GLOBEX
https://www.orobel.biz/information/news ... and-globex

CME Group
https://www.cmegroup.com/market-data/vo ... olume.html
Przestań już pleść te bzdury. Jak możesz mieć cały wolumen dla rynku OTC jakim jest forex? To że masz jakiś tam wolumen to tylko jego małą część. Kumasz?
I wiesz jaka jest różnica pomiędzy rynkiem OTC a rynkiem regulowanym? I daczego?
Nie wierz ninjy na slowo ,sieje dezinformacje . :wink:
Dodatkowo ceny sa rozne ,nie daj sie zwiesc ! :wink:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dreptak pisze:
03 kwie 2021, 14:10
Cblondyn pisze:
03 kwie 2021, 12:55
ninjaproject pisze:
03 kwie 2021, 12:21

Kolejny dowód na brak podstawowej wiedzy!
Wolumen dla rynków Forex pobieramy z CME (Chicago Mercantile Exchange) z kontraktów Futures, które są rynkiem regulowanym.

Linki edukacyjne:

NYMEX - COMEX - GLOBEX
https://www.orobel.biz/information/news ... and-globex

CME Group
https://www.cmegroup.com/market-data/vo ... olume.html
Przestań już pleść te bzdury. Jak możesz mieć cały wolumen dla rynku OTC jakim jest forex? To że masz jakiś tam wolumen to tylko jego małą część. Kumasz?
I wiesz jaka jest różnica pomiędzy rynkiem OTC a rynkiem regulowanym? I daczego?
Nie wierz ninjy na slowo ,sieje dezinformacje . :wink:
Dodatkowo ceny sa rozne ,nie daj sie zwiesc ! :wink:

What is the GLOBEX ?

The GLOBEX platform is the exchange of securities and futures contracts. It adds value and exchange securities and futures continuously, by accessing when opened in different markets, opening out to continue trading and exchange and enables OTC trading. It is accessible to the world.
https://www.orobel.biz/information/news ... and-globex
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: SP500 Na spokojnie !

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

next week :idea:
SPX500Daily.png
SPX500H4.png
SPX500H1.png
powodzenia :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

ODPOWIEDZ