DayTrading: Piątek 16.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
16 paź 2020, 22:12
swiezy stary chooop jestes i nie wiesz ?
widza ze uwalasz konto za kontem na demo to delikatnie ci sugeruja byc zaczal grac za realna kase bo dla nich jestes super klient
Po każdym uwaleniu czegoś się uczę. Jestem coraz lepszy. Teraz doszedłem gdzieś do 260k od 127k, czyli 100%. Uwalenia to efekt błędów. W końcu je wyeliminuje. Mówiłem wczoraj, ze wyskoczą w góre na H1??? Mówiłem i wyskoczyli. Teraz chciałem S rozegrać, ale wejście było na spontanie, bez setupu nawet świecowego i jeden błąd, drugi, trzeci ..i konta nie ma. Wyeliminuje te mankamenty i zobaczysz jak będę szalał z procentami.. :P Już mi bez różnicy które to konto, 40 czy 45. Jestem blisko strategii zarabiania na tym szajsie. 8)

Trudność wypracowania umiejętności zarabiania na tych wykresach jest porównywalna z wynaleźieniem leku na raka... czyli to musi potrwać. Ważne że sa postępy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SWIEZAK
ile bys zalapal gdybys tak wszedl jak ja
https://iv.pl/image/dax1.Gt23uKD
niczego sorki sie nie nauczyles
nie masz nawet pojecia jak duza roznica jest grac dt na demo czy realnie DT czy skalpowac
to jak stad do wiecznosci i poki nie sprobujesz to sie nie dowiesz
naucze cie jak bede mial chwilke bo jestes mlody i moze bedziesz kiedys gral
naprawde na fx
czegos czego nikt na zadnym forum nie uczyl bo nigdy o tym nie czytalem
a i zielonym sie tez przyda a mnie to juz nie potrzebne bo nie musze dt w sumie grac za czesto
us30 zasieg z klina 28357
https://iv.pl/image/us30aaa.Gt2WHA7
ja bp 2274k wyzej 300pipow weszlo
mam tylko ski dax
Ostatnio zmieniony 16 paź 2020, 22:41 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ale ja tam próbowałem wchodzić w S tuż przed szczytem, tylko zgłupiałem jak dalej walili. Zamiast uwalonego konta miałbym pewnie gdzieś 300k stan teraz jakbym nie kombinował.
Ja już grałem troche na realnym i troche zarobiłem, ale to grosze. I nie było wiekszego ciśnienia, tylko bardzie uważnie wybrany setup. Dopóki jednak nie opanuje demo nie będę ryzykował realu, bo tam nauka jest bardzo droga. :568: I nie mów, że się nic nie nauczyłem jak raz prawie 6x konto pomnożyłem. A z błędami muszę walczyc jak z wirusem, to będzie dobrze.. :P

Jest to gra, która ma niewątpliwie swoje zasady. Złamanie tych zasad kończy się z reguły bardzo źle. Człowiekowi takiemu jak ja ciężko jest się trzymać zasad jak jakiś robot, ale trzeba nad tym pracować. Innego wyjścia nie ma.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
16 paź 2020, 22:25

naucze cie jak bede mial chwilke bo jestes mlody i moze bedziesz kiedys gral
naprawde na fx
czegos czego nikt na zadnym forum nie uczyl bo nigdy o tym nie czytalem
a i zielonym sie tez przyda a mnie to juz nie potrzebne bo nie musze dt w sumie grac za czesto
XAB, dawaj tego GRAAL-a. Umieram z ciekawości co to może być?? :D :P
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nawet na demo
bo ja tez demo mam i pokazywalem tu ze mam :568:
https://iv.pl/image/demo.Gt2W4hT
swiezak
wchodzisz w pozycje mocno tylko wtedy gdy jestes jej prawie pewny a tak sobie pukasz pozycjami majac prawie pelne depo na to 1dno wejscie wolne depo :?:
to zasada 1sza
masz dobra pamiec bo moze ma to demo juz mc a ja nie bardzo mam czas sie nim zajmowac wiec tak z nudow czasem cos pukam
ale stawiam pozycje tak ze nie ma szans by depozyt ci zgasl to zasada druga :?:
umiesz czytac dostepny depozyt jest 1600tys czyli spokojnie na1000 lotow czy wiecej :idea:
ile jest umiesz czytac zobaczymy do konca mca ile bedzie
https://iv.pl/image/demo.Gt2W4hT
pisalem tu moge grac tylko na parze walutowej wiec edek bo tu wiem o co chodzi
dobranoc bo juz mi sie pisac nie chce
na grala poczekaj bo to nie 5minut gadki napisze w weekend moze
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Też mam taką zasade, że jak brak pewności to tylko 1 pozycja w grze. A jak pewność to 3-4. Dziś za szybko wlazłem z 3 pozycjami i się zgotowałem jak mnie wywieźli. To była przyczyna. Wlazłem po jednej świeczce, bez żadnych prostokątów, poziomów zasięgów, kmpletnie niczego... I rzeczywiście spadli mocno, ale nie wtedy. Ja gram agresywnie, bo będę starał się szybko pomnażać małe konto. . Nie będę stawiał dużo własnej kasy w realu, bo jak nie idzie to i tak uwale i tak uwale kazdą sume. To już wiem.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy a ja mam wrazenie ze ty wiesz jak zarabiac z tym ze grasz na demo to nie masz szacunku pieniądza wszystko co sie nazywa pieniadz trzeba szanowac
i interesuja cie te bzdurne zyski tylko 200 -300procent itp
czy ty tego nie rozumiesz ze szybko to mozesz sobie pojezdzic autem
albo poczytac tego typu glupoty jak to na fx szybko ktos millllliony zarabia
i jak mozna napisac ze własna kase mozesz w realu uwalic nie zartuj
na forex trzeba tylko zarabiac nie badz smieszny
ja nie widze mozliwosci by strracic bo ja tego nie rozumiem no chyba tylko postawic depozyt na wzrost i przyjsc za dwa dni zobaczyc ze spadlo
moge stracic 1-2 proc depozytu czasem ale po to by zarobic 10czy 20
jesli trzymasz zasad jesli grasz głowa to straty sa niemozliwe nierealne i głupie
traci na forex tylko zielony ktory wchodzi bez wiedzy i uwaza ze wszystkie rozumy pozjadał
a nie stary wyjadacz jak ty ktory kilka lat te dema tracisz bez sensu
i bez pomyslu
bo wszedles bo cie zaskoczyli bo bez sygnalu bez pomyslu
karwa nie rozsmieszaj tu traderow
nawet ktos mi na priv napisal ze ty umiesz grac ale specjalnie wchodzisz i piszesz tu tego typu glupoty by sie nad toba uzalac
A MOZE TO PRAWDA :!:
45 czy 50 demo straciles a moze 60 juz
by nawet na demo robic tak by nie tracic najpierw od tego zacznij
co ? nie umiesz policzyc jakiej kasy ci nie :568: wolno stawiac na pozycji nie zartuj
dla mnie to forex to jest studnia do zarabiania latwej kasy i nie przywiazuje wagi by zarabiac maksa ale by bez problemu zarobic tyle ile ja chce zarobic minimum
jak zaczniesz tak myslec to zacznij real
bo nawet glupi to wie ze ja piszac tu trace ze 20 procent zysku w mcu bo rynku to trzeba pilnowac a ja sie bawie w pogaduszki
a mam to gdzies wazne ze cos zarabiam od zawsze
jak zapamietasz zasade ze polowa depozytu moze byc ruszona przez godzine gora dwie to zaczniesz zarabiac to kolejna zasada
najpierw wez sobie demo powiedzmy 100k czy nawet 500k
ale ustaw dzwignie 1do20 bo to kolejny
argument gdyz realnie to bedziesz na takiej dzwigni gral
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

EUR/DOL
TECHNIKA
(S1) 1,1680; (P) 1,1719; (R1) 1,1749

Nastawienie EUR / USD . Dalszy spadek spodziewany jest przy oporze 1,1771.
NA 1,1688 najpierw będzie kierowane wsparcie na 1,1612. Przerwanie wznowilo by korekcje z 1,2011. wtedy cel38,2% z 1,0635 do 1,2011to 1,1485.
ale z gory wyjscie nad 1,1771 to wracamy na opór 1,1830.
i do bolka 26???
nie mam dostepu do wykresow ale bede mial to pokaze dolcebo eur/pl pokazalem wczoraj
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zieloni i zainteresowani
obiecalem cos
wiec przeczytac uwaznie bo to podstawy roboty na DT :?: :?: :?: :?:
OPRAWIC ZAPISAC LUB ZAPAMIETAC :idea:

sprobuja w skrocie to nie dotyczy tych co maja 1dno wejscie na tydzien a na DT
gra na dt to powinno byc tak
dwa komputery jeden np do mozzilii drugi powiedzmy gogle chrome by byly dwa łacza
na tablicy wykres tabelka i ustawione na clik pozycje kup sprzedaj
grac powinno sie jak najmniej par indeksow w sumie wg mnie gora 3
i teraz co najistotniejsze
kazdy broker inaczej odbiera twoje zlecenie
i nawet u dobrego brokera gdy jest szybki ruch na rynku ROZNIE Z TYM BYWA
musisz wychwycic jak mozesz skasowac szybko wszystkie pozycje czy mozesz i czy latwo to zrobic bo czasem minuta i masz 50 pipsow nizej :568:
dlatego do dt najistotniejsze jest na komputerze
bys mial przynajmniej 2 na kazdym ustawione na clik pozycje kup sprzedaj :idea:
i tez ustawienie musi byc tak ze na 1dnym masz kupie i na drugim sprzedaj bo jak oba masz kup to moze byc tak ze naciskajac na 1dnym kup blokuje ci drugi??????
te obrazki musza byc to wtedy masz szanse ze ze 2pozycje zamknij lub kup ci wejda w ciagu minuty czy szybciej
i to istota i podstawa? bo czasem sie zdarza a czesto specjalnie brokernie blokuja ci szybkie ruchy zwlaszcza gdy kurs zapiernicza
sa brokerzy ktorzy np pozwalaja ci grac tylko w jedna strone wtedy u takiego mozesz miec hedge ale musisz to miec na np kontrakcie a masz powiedzmy lki na kasowym to ski powiedzmy na listopadowym tylko
i stawiajac ski to nie stawiasz pozycji tylko kasujesz lke
wtedy bardzo latwo skasowac wszystkie lki bo po prostu stawiasz tyle esek i masz tez zgaszona lke ktora traci w ciagu paru sekund
i jak juz nauczysz sie wszystkie za i przeciw u swego brokera to mozesz zaczynac dt
BO JAK STAWIAC POZYCJE kiedy wejsc to ja tego ani nikt nikogo nie nauczy
nie ma tu grallla
to twoja kasa i tylko ty musisz wejsc dobrze nikt ci realnie nie pomoze no chyba zeby stal przy tobie bo czasem 5 sek i po wejsciu juz
i swiezy i inni
na demo mozesz sobie w ciagu minutki postawic 5 pozycji a 10 skasowac na realu nie masz na to zadnych szans :idea: :idea: :idea:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
17 paź 2020, 12:24
EUR/DOL
TECHNIKA
(S1) 1,1680; (P) 1,1719; (R1) 1,1749

Nastawienie EUR / USD . Dalszy spadek spodziewany jest przy oporze 1,1771.
NA 1,1688 najpierw będzie kierowane wsparcie na 1,1612. Przerwanie wznowilo by korekcje z 1,2011. wtedy cel38,2% z 1,0635 do 1,2011to 1,1485.
ale z gory wyjscie nad 1,1771 to wracamy na opór 1,1830.
BOLEK 26 NASZ TEGO DOLCA TEZ :idea:
jesli edek zejdzie wyraznie nizej 1,17
usd/pl na 4h
https://iv.pl/image/dolce-4h.Gt2dk9E
JW TYLKO FORMACJA KLINA I ZASIEG KOLOR CZERWONY
https://iv.pl/image/dolar.Gt2do4o
JA REALNIE OSTATNIO KUPOWALEM 3,77 choc mam i z nizej 3,7 tez
i jeszcze czekam na wrzutke

a i jeszcze dla zainteresowanym gra na us30 :568: :568: :568:
mysle ze bardzo ciekawy pomysl na kupno
ja troche sie zagapilem bo zamykalem bdobra ske brrr
https://iv.pl/image/us30.Gt2dyqr

i nasdaq na 1h :568: :568: :568: tez mozna cos myslec
https://iv.pl/image/nsdaq1h.Gt2dUfm
spok w weekend
jak wie kto i co robic bo dla mnie to nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany