DayTrading: Piątek 09.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Widze , że nie tylko mnie sie odechciało pisać przy takim rynku indeksów.. :lol: No cóż, nie miałem w ogóle czasu grać w tym tygodniu, więc zostawiałem pozycje na dłużej. Łapałem BIG Shorta na DJ i DAX. :lol: No to juz domyślacie jak to się skończyło.. :oops: Konta oczywiście uwalone. To jest ostateczny dowód, że tylko pilnując wykresu mam jakieś szanse zarabiac. KAŻDE zostawienie pozycji kończy sie tak jak kończyło się wielokrotnie- uwalenie konta. Jak nie ma czasu grać, a wykres coś tam sugeruje, to jest WIELKA pokusa postawić pozycje.. Myśle, a co mi tam, przecież na koncie dużo ugrane, wystrczy poczekać, wykres sam zrobi robote.. Niestety jakoś dziwnie się dzieje, że praktycznie zawsze kończy się to katastrofą. :shock: A jak skalpuje to te zyski jakoś są często. Czasem nie idzie skalpowanie, dzień jest na zero albo z jakąś stratą -10% konta, ale nie ma takiego uwalenia jak przy zostawianiu pozycji. Te straty są ogromne wtedy. To jest dla mnie zagadka dlaczego tak się dzieje. Ale to jest już udowodnione, że to nie dla mnie droga, więc takie trzymanki zostawiam dla magików. Tylko skalpowanie jest dla mnie korzystne.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
kaiwzoj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2020, 18:54

Kermit = 💩

Nieprzeczytany post autor: kaiwzoj »

No to ciekawa syt na edku w przyslzym tyg

...
jak bym miał wolne depo...
łał...
złotówa co najmniej przez kilka dni będzie sie oslabiac.
(xab cofnij ten limit - bo ubiorą)
:564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek 38fb u mnie powinni juz bronic
https://iv.pl/image/edek.Gt24gBd
swiezak
ty jestes taki biedny , bo zawsze jak nie masz czasu to postawisz oczywiscie
nie te ktora powinienes pozycje i znowu po depo
wszystkie infa przekazywaly granie na wzrosty a ty stawiasz oczywiscie na spadki od rana
bidula chodzaca nic tylko podziwiac jakim cudem ci sie te twoje setupy zawsze odwrotnie ukladaja niz trzeba , wyraznie grubas czekał az ty te swoje big shorty postawisz znowu ha ha ha amen
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

XAB pisze:
11 paź 2020, 08:35
edek 38fb u mnie powinni juz bronic
https://iv.pl/image/edek.Gt24gBd
swiezak
ty jestes taki biedny , bo zawsze jak nie masz czasu to postawisz oczywiscie
nie te ktora powinienes pozycje i znowu po depo
wszystkie infa przekazywaly granie na wzrosty a ty stawiasz oczywiscie na spadki od rana
bidula chodzaca nic tylko podziwiac jakim cudem ci sie te twoje setupy zawsze odwrotnie ukladaja niz trzeba , wyraznie grubas czekał az ty te swoje big shorty postawisz znowu ha ha ha amen
Obrazek
Obrazek

Cały świeżak.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2020, 13:05 przez rookie2, łącznie zmieniany 2 razy.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Odezwał sie nasz mistrzunio, co ma zawsze w punkt otwarte pozycje.. :twisted: Jakos też ci nie szło za bardzo w ostatnim tygodniu. Pokaż krzywą kapitału ile % ugrałeś za ostatni tydzień. A o moja strategie sie nie martw. Jest skuteczna, co niedługo udowodnie. Wybrałem właściwą drogę, teraz trzeba sie jej trzymac. Mam tylko prośbę. Nie mów, ze jakies sygnały były do wzrostów czy coś bo nie było, a jesli nawet były to jak wiadomo ma to niewielkie znaczenie. Robia co chcą i kiedy chcą. Moga zrzucic wykres w nocy. A ty twierdzisz , ze sygnały jakieś widziałeś. Sygnały sa do zmylenia nas. Sam żeś S-ki próbował łapać jak głupi a mnie się czepiasz. Ja już wiem co daje mi przewagę, a co uwala konta. Przewagę daje czytanie wykresu na bieżąco, a straty daje zakładanie scenariuszy i zostawianie pozycji. Wszystkie sygnały, dane i pier..nie Trumpa nadają sie tylko do kosza. Liczy się tylko ukryty plan grubasa i zachowanie wykresu. Myslałem, ze wykorzystają tweet Trumpa do zawalenia giełdy, a wykorzystali do powolnego wzrostu. Budowanie scenariuszy to podstawowy błąd. Na szczęście w skalpowaniu jest niepotrebne bo tam sie gra na kila pipsów. NIE DA SIĘ PRZEWIDZIEĆ PRAWEJ STRONY WYKRESU ZWŁASZCZA TERAZ.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

I jeszcze obecna sytuacja na SP. Wywalenie z OB wzrostowego- hossa trwa nadal.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no taaa jak zwykle tylko SWIEZY ty mmmmm masz racje
z tym ze ja lapalem i mam ski ale wielkosc 2ktr :!: czyli moc 0,2 lota
a ty zostawiasz bez dozoru ski po 250 lotow :idea: i dziwisz sie ze cie rynek dyma raz za razem :569:
bo co tam tak sobie zaplanowales ze tak bedzie
ja o wzrostach ze Dax urosnie nad 13 tysiecy? pisalem na poczatku pazdziernika a moze i wczesniej i ze 13kola to za wczesnie by skowac i to tez mozesz sobie przeczytac
WIEC NIE PITOL GLUPOT
a zreszta cokolwiek ja nie napisze to i tak twoja wersja jest ok he hwe
ski beda bardzo zdrowe i madre w nie wejscie tylko trzeba wiedziec kiedy :568:
i nie pokazuj tego idiotycznego sp500 ktorego nikt tu nie gra
procz titora ktory ma ske chyba od pol roku :D
bo sp500 nijak sie ma do rzeczywistego rynku w usa bo te twoje prostokaciki sa jak zwykle tylko do podtarcia i nic nie znacza
dpe tos ty zmoczyl na us30 :568:
tu pokaz w ktorym miejscu miales ski i bedzie widac dlaczego
a nie pokazujesz to czego nie grasz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

us30
bo to ta roznica ze ja mam na us30 ske i wcale nie placze ze cos na pewno strace
https://iv.pl/image/us30.Gt2OZLT
bo zaczalem dopiero ski stawiac gdy ciebie jak zwykle dawno z rynku wywalono na ss
i to samo na daxie
bo tu tez juz mam ske
https://iv.pl/image/dax.Gt2RA9f
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tak. Przez cały tydzień nic nie grałeś, tylko w piqątek na koniec postawiłeś jedną S-ke.. i jesteś zzadowolony.. Ścieme tu pokazujesz? Ja za stary wyga jestme. Gdzie sa zyski w całego tygodnia??? Jak wyglada krzywa kapitału na ostatni tydzień??? Nawet tego nie pokażesz, bo było cienko... przyznaj sie. :roll: Zrobili powolny, ale zaskakujący ruch i wielu poległo. Nikt sie tego nie spodziewał.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zachwyca mnie zawsze twoja krzywa dlatego mojej nie musisz ogladac bo nic ci nie da
ja na ski czekalem i mialem lki i zaczalem wtedy kiedy trzeba bo nie liczy sie dawanie codzien kapitalu a codzienny zysk
ja na us30 mialem lke z 272xx a ze zgasla za wczesnie a to przezylem w bólach ha ha ha
bo 1000 pip zrobiła :D lub te okolice

a na daxie myslalem ze zgasilem ale jeszcze mam pol kontraktu na lce
to sobie popatrz z jakiego poziomu

Kup
Niemcy 30
2020-09-25 12:46 ‪1 482,74‬ zł ‎5,60%‎
Zys. / str. netto‪1 482,74‬ zł Zyski i straty‪1 544,03‬ zł
Depozyt obowiązkowy‪703,70‬ zł Depozyt początkowy‪1 407,40‬ zł
Nocne finansowanie‪-53,84‬ zł Ilość0,5 Kontrakty :idea:
Kurs otwarcia12 349,99 :idea: Bieżący kurs13 041,76
i tyle pokazywanek paaaaaaaaaaaaaa
więc co ty jadasz i o czym tu chooopcze ze mną gadasz :D :D :D
pilnuj ramek
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany