DayTrading: Piątek 03.07.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Weekend trading
weekend.PNG
powodzenia :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

Telaviv -3.3% w dół przez weekend. Poniedziałek może być ciekawy. https://www.investing.com/indices/ta25
uczę się

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pinzielonybox pisze:
05 lip 2020, 15:19
Telaviv -3.3% w dół przez weekend. Poniedziałek może być ciekawy. https://www.investing.com/indices/ta25
DAX :?: :?: :?: :?: :?:
wracamy do zalozenia na kontrakt wrzesniowy czyli 3 kwartal
a ze jakos czasowo nie bardzo to widze :shock: :shock: :shock: nawet ciezko mi sobie te nizej 11k wyobrazic
to mysle ze rynek wreszcie powinien dac miskom zarobic /czyli mnie tez/
zakladam spadki i opcje taką malo optymistyczna dla miskow czyli cel na 10800-11000 :568: bo kontrakty realnie sprzedawane byly nizej
a ze mam ske strazaka z poziomu 12644,x -2ktr wiec moge zalozyc ze podstawa ewentualnej piramidki na kontrakt wrzesniowy jest i tego sie tez trzymam
u gl brok mam lki na ski ale tez 2ktr ze sr ok 12630 mam z tym ze tu mam tez lki /na hedge/
A DALEJ JAK COS DOŁOZE LUB ZMIENIE to moze NAPISZE :)
jest ta roznica ze ja tego kontraktu na wrzesien nie kupilem a tylko zakladam wiec zamknac zmienic moge zawsze no chyba ze tp mi zamknie ha ha haaa :|
przewidywane sl na jakies zmiany jest na dzis 1/3 zalozenia tp czyli celu / policzyc latwo ok 500 pip
dla malo zorientowanych bo sa tacy traderrzy ktorzy stawiaja pozycje i nie robia nic
a po prostu licza na realizacje zalozenia
1ktr zrealizowany z tp dalby zysk ok 7,5 kola a mozliwa strata slki strata 2,5 kola
i to samo wieloktrotnosc pozycji tez daje / wiadomo ja lubie dt wiec zareaguje jak cos nie pojdzie tak bo mam te przewage nad kontraktowcami CFD ze ja moge zmieniac :568:
a oni kupili kontrakt i moga se tylko popatrzec czy sie realizuje czy nie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
05 lip 2020, 17:23
pinzielonybox pisze:
05 lip 2020, 15:19
Telaviv -3.3% w dół przez weekend. Poniedziałek może być ciekawy. https://www.investing.com/indices/ta25
DAX :?: :?: :?: :?: :?:
wracamy do zalozenia na kontrakt wrzesniowy czyli 3 kwartal
a ze jakos czasowo nie bardzo to widze :shock: :shock: :shock: nawet ciezko mi sobie te nizej 11k wyobrazic
to mysle ze rynek wreszcie powinien dac miskom zarobic /czyli mnie tez/
zakladam spadki i opcje taką malo optymistyczna dla miskow czyli cel na 10800-11000 :568: bo kontrakty realnie sprzedawane byly nizej
a ze mam ske strazaka z poziomu 12644,x -2ktr wiec moge zalozyc ze podstawa ewentualnej piramidki na kontrakt wrzesniowy jest i tego sie tez trzymam
u gl brok mam lki na ski ale tez 2ktr ze sr ok 12630 mam z tym ze tu mam tez lki /na hedge/
A DALEJ JAK COS DOŁOZE LUB ZMIENIE to moze NAPISZE :)
jest ta roznica ze ja tego kontraktu na wrzesien nie kupilem a tylko zakladam wiec zamknac zmienic moge zawsze no chyba ze tp mi zamknie ha ha haaa :|
przewidywane sl na jakies zmiany jest na dzis 1/3 zalozenia tp czyli celu / policzyc latwo ok 500 pip
dla malo zorientowanych bo sa tacy traderrzy ktorzy stawiaja pozycje i nie robia nic
a po prostu licza na realizacje zalozenia
1ktr zrealizowany z tp dalby zysk ok 7,5 kola a mozliwa strata slki strata 2,5 kola
i to samo wieloktrotnosc pozycji tez daje / wiadomo ja lubie dt wiec zareaguje jak cos nie pojdzie tak bo mam te przewage nad kontraktowcami CFD ze ja moge zmieniac :568:
a oni kupili kontrakt i moga se tylko popatrzec czy sie realizuje czy nie
:doh: :doh:
Baxik jutro sprawdzam Twoje SSSSSS na DAXA --- ale tak serio widzisz jutro spadki czy jeszcze podbicie 12660--- 12750

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek
to moje zalozenie dotyczy kontraktu terminowego na ten wrzesien ?????????
zalozenie zacznie sie realizowac jesli rynek zejdzie przynajmniej nizej 12100???????
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a real i dt dzis jutro a to inna bajka
masz wykres m30
https://iv.pl/image/GthNboY

widzisz na wykresie koncowki zoltego klina one daja zasieg 13300 nawet
co dla mnie dzis nie ma sensu logicznie i fizycznie ale maszynki taki poziom rysujaaaaa
ja wiadomo chcialbym spadki ale przestrzegalem od jutra drukarki zasila banki w kase
wiec mozliwe sa dalej wzrosty i od tego nie da sie uciec skoro rynek tak zdecyduje
sygnalu na spadki dalej ani widu ani slychu rynek nawet na dzis jest wyraznie sygnal wzrostowy i nie tylko na 127xx ale na 13kola tez
dlatego pisze ze teoria spadkowa na dzis jest tylko w moim widzimisie jeszcze
a te slynne ciagle stratne kontrakty terminowe te przeciez ktos kupuje i na cos tam liczy
ja sie z takich poziomow w sumie dzis smieje ale kontrakty byly sprzedawane
po 10 kola tez ? czyli ktos je kupuje i to sporo i za spora kase
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek
normalnie masz szczyt i teraz ABC
https://iv.pl/image/GthNgtD
a co rynek a to ???
weekendowy na teraz jest ponizej 600 wiec za bardzo w gore nie idaaa jeszcze
https://www.ig.com/uk/indices/markets-i ... der=SUNDAX
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany