DayTrading: Piątek 26.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Wczorajszy dzień to niezła nauczka dla mnie. Rano +21k, 100% skuteczności na grubych skalpach. Potem zafiksowanie się Zaorskim i jego scenariuszem spadków , overtrading na mikrokonsolce przed 20:00 (setupy szukane na tickowym :) , nawet żarły do czasu.. ). Mimo że miałem juz ten kanał wierzyłem w spadki. Zrobili w wała wszyskich, wywalili to do góry. Powinienem grać technicznie a nie się fikować na spadki do 11600. Efekt końcowy- -26k, a drugie konto skasowane do zera.. Najlepszy scenariusz to wykres- zawsze może pójść w obie strony. Tym razem nie było happy endu. Podobno każdy sukces to suma wcześniejszych porażek...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

podobno podobno podobno...
przyjdzie czas ze zaczniesz grac prawdziwa gruba kasa i przechlapiesz sobie zycie...
tez bylem takim kozakiem obracalem sumami jakich nie jeden cale zycie nie zarobi...
a pozniej były 4 lata scisku dupska i cudem to odrobiłem z mala nawiazką.
teraz wiem co to lewar i co moze................. kazdy hazardzista konczy tak samo.
a ten twoj zaorski to marionetka w rekach banksterow jak i cala resta gurusow....

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

JohnTitor pisze:
26 cze 2020, 01:57
a ten twoj zaorski to marionetka w rekach banksterow jak i cala resta gurusow....
ok to wymień mi tych banksterów bo z miła chęcia wystawie im rachunek :) skoro jestem jakas marionetką kolego
co do Daxa ja dobieralem S bo gram na tyygodniowke i spadki wiec wiekszy frame a nie intra day
dla mnie cena nadal dobra na S promocja .. maks do dzis do 22:00 bo wtedy wychodze z pozycji

także kolego od banksterki :) pokazuj te sznureczki

pzdr Rafał Zaorski

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

o daxie
to przynajmniej widze ze dzis gramy te sama bajke co RZ z tym ze ja pozycji raczej nie zamykam dzis haha ha
piatek ostrozno PANY BO BEDZIE BUJAC
z ta promocja dzis to raczej lekka przesada rozne cuda rynek robi w piatki :?:
360imo z m10 na razie gora 1ska i drobny szlaczek sugeruje ale w sumie jestem za spadkiem
https://iv.pl/image/GtSPPTd
z tym ze znajac rynek daxa przyzwoicie by bylo gdyby w ok 400 jeszcze sie poderwali
jako grubas bym tak zrobil
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, 08:07 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
26 cze 2020, 07:44
o daxie
to przynajmniej widze ze dzis gramy te sama bajke co RZ z tym ze ja pozycji raczej nie zamykam dzis haha ha
piatek ostrozno PANY BO BEDZIE BUJAC
z ta promocja dzis to raczej lekka przesada rozne cuda rynek robi w piatki :?:
360imo z m10 na razie gora 1ska i drobny szlaczek sugeruje ale w sumie jestem za spadkiem
https://iv.pl/image/GtSPPTd
A ja szukam wejscia w LLLLLL na dax
wczorajsze LLLL zamkniete 12320 :564:
12230---12180 szukam LLLLL
BAX nie ma glowkowania jestLLLLL zagram przeciwko Zaorskiemu
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, 09:51 przez doktorek, łącznie zmieniany 2 razy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek dzis piatek to tylko krotka pilka napisalem tam ok 400 ale u mnie jest ze 20 pip czasem wyzej zalezy od nasrtr brokera
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

spx
nie przepadam za nim czyli juz bp
https://iv.pl/image/GtSP2m4
dolar jeszcze zerkam
https://iv.pl/image/GtSPy7e
edek
pisalem wczoraj , jeszcze mi w dol za malo
oczekujace na razie sa ale :?:
https://iv.pl/image/GtSPNbp
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, 08:38 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Rafał nie przejmuj się naszym panikarzem-mitomanem. On wierzy w szkodliwość 5G, różne spiskowe teorie, starożytnych kosmitów i że SP zrobi nowy dołek.. Sam nie wiem co jest najbardziej absurdalne. Robisz świetną robote i nie rezygnuj z tego. To był tylko i wyłącznie mój błąd, który powraca raz na jakiś czas, że sie fiksuje czymśtam. Oglądam wasze transmisje na youtube. Pozdrawiam i powodzenia. :564:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, 09:09 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy my tez z przyjemnoscia ogladamy i czytamy twoje transmisje tu i pokazy
pozdrawiam
najpierw lka a ski potem :)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, 08:46 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany