DayTrading: Piątek 26.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Świeżak44 pisze:
27 cze 2020, 12:12
Może się nie znasz. Oni coś zauważyli i podjęli słuszną decyzje na tej podstawie. Przy poprzednich spadkach też był ruch na UJ dzień wcześniej.
pierdzielisz farmazony i tyle
sygnal o 9 rano wczoraj dostales jasny i wyrazny zerknij se na daxa i bedziesz widzial bez walut wszystko :lol: :lol: :lol: :lol:
wystarczylo tylko to zagrac
post989718.html#p989718
a R,Z, DOBIERAL OD 7 rano SKI tez tak mozna bo w koncu s poszlo
to mozna se sprawdzic bo godzinki widac
https://iv.pl/image/GtS2Mde
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

W ogóle nie czujesz o czym gadam.. Ten rozmówca Zaorskiego ,chyba Kamil był pare minut wcześniej święcie przekonany do dalszych wzrostów na DAX-ie. Wpadł w euforie, że teraz to wyciągną, ze na 12500 polecą itd.. A jak spojrzał na te waluty, zwłaszcza na UJ to od razu zmienił zdanie co do DAX-a. Dlaczego??? Zobaczysz jaki był napalony, i jak go osudziło jak zobaczył UJ-ka.. https://youtu.be/2G4exOC_aSs?t=16257 Był w piramidzie od 12200 i zaraz zamknął ta piramidę i zaczął grać S. https://youtu.be/2G4exOC_aSs?t=17077 Dlaczego po spojrzeniu na UJ od razu zmienił zdanie co do DAX-a. Zaorski tak samo tłumaczył że coś jest nie tak, i może byc zwała. Sprawdziło się. Widać, ze zawodowcy patrza na waluty grając na indeksach i coś tam jest takiego, co pomaga. Próbuje to wyjaśnić, a ty jak zwykle "nie znam się , ale sie wypowiem".. Dopuść raz kogoś do głosu, kto wyjaśni na czym polega przegrupowanie na walutach przed zwałą. Na czym to polega itd. Widać, ze zawodowcy z tego korzystają, a ty tylko DAX M5 :) . Zawodowcy pokazali ciekawą sprawe , co waluty mają do zwały na indeksach.. Myślałem że nic, a jednak coś jest na rzeczy..

PS. RZ najmocniej załadował sie w S o 13.12 na samym szczycie, tu jest w nagraniu jak mówi, ze załadował się po kule w S. https://youtu.be/2G4exOC_aSs?t=16397 I potem zjechali na minima do wieczora od tego momentu. Jego scenariusz się sparawdził, nie?
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Świeżak44 pisze:
27 cze 2020, 10:53
Pytam o ruchy na walutach przed ruchami na indeksach. Jak nie masz wiedzy na ten temat to się nie wypowiadaj. Oni parzyli na UJ , kabla i EDka i wywnioskowali, że coś jest nie tak.. Zastanawiam się co.
Ja pier.. kur.. mac..

Masz czlowieku tą uprzywilejowana pozycje ze wiesz gdzie nacisnac "wyslij pw"
Wiec powiedz mi dlaczego do ciężkiej cholery nie zapytasz u źródła?
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Dax aktualnie -0,8%, Dow Jones -0,9%
The only way is up

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Aktualnie ,tzn .od zamkniecia w piatek czy w czwartek?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

qduaty pisze:
27 cze 2020, 16:18
Świeżak44 pisze:
27 cze 2020, 10:53
Pytam o ruchy na walutach przed ruchami na indeksach. Jak nie masz wiedzy na ten temat to się nie wypowiadaj. Oni parzyli na UJ , kabla i EDka i wywnioskowali, że coś jest nie tak.. Zastanawiam się co.
Ja pier.. kur.. mac..

Masz czlowieku tą uprzywilejowana pozycje ze wiesz gdzie nacisnac "wyslij pw"
Wiec powiedz mi dlaczego do ciężkiej cholery nie zapytasz u źródła?
Liczyłem, ze ty mi wyjaśnisz, ale widzę że nie masz żadnego pojecia.. :/ :(
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Świeżak44, w świecie przed kowidem tak grałam: nie indeksy ale same waluty. Oczywiście, że są ruchy wyprzedzające, są też ruchy pokazujące niepewność, ryzyko i przepływ kapitału. Jak się wyjdzie poza kreski, można samemu wypatrzyć takie rzeczy, znaleźć swoją przewagę.
Indeks-waluta nie grałam, ale to ciekawe co piszesz - żadnych filmów oglądać nie będę więc do zalinkowanego się nie odniosę, niemniej popatrze i ja pod tym kątem, z ciekawości. Tylko raz na jutro - dlaczego czytać cudze analizy i wierzyć innym trejderom? Czy masz w głowie mniej, jesteś głupszy czy co? Masz mózg to go używaj, chodzenie wytartymi śladami (co oczywiście trzeba zrobić na początku drogi) jest totalnie jałowe. Moim zdaniem oczywiście.
A Rafała pozdrawiam - chyba nie ma tu innego mężczyzny, który wzbudzałby takie emocje wśród innych mężczyzn :lol:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Widzisz, oni wyraźnie się zasugerowali ruchami na walutach rozgrywając na DAX-ie.. i podjęli bardzo dobra decyzję. Zapakowali się w S na samym szczycie po 13.00 w piątek. Więc coś chyba jest na rzeczy, jakaś korelacja. Dlatego chce to wyjaśnić..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Anomalia pisze:
27 cze 2020, 20:44
chodzenie wytartymi śladami (co oczywiście trzeba zrobić na początku drogi) jest totalnie jałowe.
A ja pozowole sobie z tym się nie zgodzić. Zgodnie z zasadą "nie wyłamywania otwartych drzwi" jak i "uczmy sie na cudzych błędach" chociażby ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Że jakos nie jestem tym specjalnie zdziwiony. Trzymam sie do tych pseudo walut z daleka. Superwizjer oglądałem i materiał poraża ;)

https://www.money.pl/gospodarka/superwi ... 5425a.html

Zablokowany