DayTrading: Piątek 15.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

TsunamiPL pisze:
15 maja 2020, 19:12
Może by tak edek odbił te 5-10 pipsów ?
A po co niech lepiej spada :wink:

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Jak ten kabel jobnie w przyszlym tyg to nie bd co z Lkowiczow zbierac :twisted: 83% w L :shock:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek pisze:
15 maja 2020, 19:47
TsunamiPL pisze:
15 maja 2020, 19:12
Może by tak edek odbił te 5-10 pipsów ?
A po co niech lepiej spada :wink:
doktorek dobrze gada
to co pany
znowu zrobili hosse na weekend procz edka by mi sie nie nudziło
bo znowu sieczka na kazdej pozycji
spokojnego weekendu i zadnch szalensttw ha ha ha
tatar moze tylko poszaleć :564:
edek fakt przydałoby sie by zszedl ciu blizej 108 latwiej by bylo wchodzic i myslec tez
kermit ja tak na najblizszy czas to za wzrostami edka nie bylem i raczej mnie zawsze pasuje zwala na edku niz jak idzie w gore / to o realu bo dolce lubie trzymac /
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

No i co? AT i kreski można rysować cały tydzień, życzeniowo widzieć wzrosty na Edku i GPBAUD (Żaba). I co? Koniec tygodnia i całe te rysowanie, wstawianie o d... rozbić. Taki Żaba po 5 dniach pisania i wstawiania wykresów, nagle się przekręca o 180 stopni. Chciałem wam tylko zwrócić uwagę, jaka to loteria. Ma to sens? Chyba nie..... I Kermit jeszcze ze mną nie chce rozmawiać i dał mnie do ignorów. Żaba jestem twoim głosem rozsądku. Nie wiem czy ty komuś konta jeszcze prowadzisz, ale nie wyobrażam sobie żebyś prowadził moje dalej. Dziękuję. Strat przez Ciebie już wystarczy. Zabieram resztę pieniędzy i zmykam....
PiS forever

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Sinus pisze:
15 maja 2020, 23:09
No i co? AT i kreski można rysować cały tydzień, życzeniowo widzieć wzrosty na Edku i GPBAUD (Żaba). I co? Koniec tygodnia i całe te rysowanie, wstawianie o d... rozbić. Taki Żaba po 5 dniach pisania i wstawiania wykresów, nagle się przekręca o 180 stopni. Chciałem wam tylko zwrócić uwagę, jaka to loteria. Ma to sens? Chyba nie..... I Kermit jeszcze ze mną nie chce rozmawiać i dał mnie do ignorów. Żaba jestem twoim głosem rozsądku. Nie wiem czy ty komuś konta jeszcze prowadzisz, ale nie wyobrażam sobie żebyś prowadził moje dalej. Dziękuję. Strat przez Ciebie już wystarczy. Zabieram resztę pieniędzy i zmykam....
I po co ta przypie.dolka? Slabisz mnie ze swoim czytaniem lewej strony wykresu.. zacytuje w odpowiedzi ma Twoje posty pewnego Pana..
Jeżeli otwierasz pozycję bo ja powiedziałem że otwieram..
Jeżeli jedyną podstawą do otwarcia pozycji były moje slowa - to znaczy że jesteś debilem bez rozumu i własnego zdania

Brawo Ty..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

qduaty pisze:
16 maja 2020, 04:47
Sinus pisze:
15 maja 2020, 23:09
No i co? AT i kreski można rysować cały tydzień, życzeniowo widzieć wzrosty na Edku i GPBAUD (Żaba). I co? Koniec tygodnia i całe te rysowanie, wstawianie o d... rozbić. Taki Żaba po 5 dniach pisania i wstawiania wykresów, nagle się przekręca o 180 stopni. Chciałem wam tylko zwrócić uwagę, jaka to loteria. Ma to sens? Chyba nie..... I Kermit jeszcze ze mną nie chce rozmawiać i dał mnie do ignorów. Żaba jestem twoim głosem rozsądku. Nie wiem czy ty komuś konta jeszcze prowadzisz, ale nie wyobrażam sobie żebyś prowadził moje dalej. Dziękuję. Strat przez Ciebie już wystarczy. Zabieram resztę pieniędzy i zmykam....
I po co ta przypie.dolka? Slabisz mnie ze swoim czytaniem lewej strony wykresu.. zacytuje w odpowiedzi ma Twoje posty pewnego Pana..
Jeżeli otwierasz pozycję bo ja powiedziałem że otwieram..
Jeżeli jedyną podstawą do otwarcia pozycji były moje slowa - to znaczy że jesteś debilem bez rozumu i własnego zdania

Brawo Ty..
Nie ma pozwolenia aby każdy kto się "zna" pisał i uskuteczniał tutaj swoją " wiedzę". Równie dobrze można by było rysować odwrotnie, a co z tego wynika każda wykres jest jest dobry i zły zarazem. Więc wstawianie tu wykresów nie ma sensu. A ty quduaty siad i cicho, bo wszyscy mają cię już dość. Hahaha. 😎
PiS forever

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

To super :!:
To mnie zablokuj..
Dział DT natomiast jest po to żebyś pokazał swoją wizję nt danej pary/waloru..
Nie odpowiada Ci? To masz 2 opcje:
1. Wypier..laj
Lub
2. Pokaż swoją wizję PRZED a nie PO narysowaniu się wykresu..

Kolejny mądry który w piątek o północy "wiedział że tak będzie "

Ps
Mnie nikt nie zablokował jak dotąd.. w przeciwieństwie do ciebie.. to kogo ludzie mają bardziej dość?
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Sinus po to chyba czytasz ten dział by sledzić opinie innych, wiec czemu przypierdalasz sie o to ze ktos je publikuje. Chyba im wiecej opini tym lepiej, ale co ja z nimi zrobię, zignoruję czy wezmę pod uwagę to moja sprawa tak jak decyzja czy czytać to forum czy nie.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

qduaty pisze:
16 maja 2020, 06:45
To super :!:
To mnie zablokuj..
Dział DT natomiast jest po to żebyś pokazał swoją wizję nt danej pary/waloru..
Nie odpowiada Ci? To masz 2 opcje:
1. Wypier..laj
Lub
2. Pokaż swoją wizję PRZED a nie PO narysowaniu się wykresu..

Kolejny mądry który w piątek o północy "wiedział że tak będzie "

Ps
Mnie nikt nie zablokował jak dotąd.. w przeciwieństwie do ciebie.. to kogo ludzie mają bardziej dość?
Pamiętaj kudłaty: Dwóch ich zawsze jest, ni mniej, ni więcej, dwóch. Mistrz i uczeń jego. Ja już dawno mam go w ignorach. To jeszcze nie koniec. Teraz czas na mistrza.
Pozdrawiam i 3maj się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

krab29 pisze:
16 maja 2020, 08:49

Pamiętaj kudłaty: Dwóch ich zawsze jest, ni mniej, ni więcej, dwóch. Mistrz i uczeń jego. Ja już dawno mam go w ignorach. To jeszcze nie koniec. Teraz czas na mistrza.
Pozdrawiam i 3maj się
Najlepszego :564:
Dla wszystkich :)

Ps
2 próby wybicia ponad 3letni opór nie udane..
Spadek imo bo i wolumenu niet
https://www.tradingview.com/x/a6G8ctIk
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany