DayTrading: Piątek 15.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB... zeby myslec o wzrostach w kolejnym tygodniu musza dzis wrocic powyzej 1.2165. Jak nie wroca to wzrostow nawet korekcyjnych nie widze

do tego ewidentnie na edku wytracili momentum i niewykorzystali szansy na potrojny szczyt na gornej bandzie klina indexu dolara. Usdpln tez stoi w miejscu.... Coraz blizej mi do scenariusza z umocnieniem dolara w przyszlym tygodniu jak sie nic nie zmieni
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

DOLCE
dwie lki zlapalem wiec lepszy rydz jak ,,,
sprzedalem i znowu mam to samo no moze ciut z innego miejsca :(
s na dax i na spx
edek s ropa sierpniowy s
zmykam bo co ja tu robic mam gdy dt nie chce mi sie pukac
zobacze na zamkniecie co graja
dolce
trojkat czerw bez okreslenia kierunku kanal zielony nie aktualny juz
to m30
https://iv.pl/image/Gt8VA8n
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Kermit pisze:
15 maja 2020, 16:52
XAB... zeby myslec o wzrostach w kolejnym tygodniu musza dzis wrocic powyzej 1.2165. Jak nie wroca to wzrostow nawet korekcyjnych nie widze

do tego ewidentnie na edku wytracili momentum i niewykorzystali szansy na potrojny szczyt na gornej bandzie klina indexu dolara. Usdpln tez stoi w miejscu.... Coraz blizej mi do scenariusza z umocnieniem dolara w przyszlym tygodniu jak sie nic nie zmieni
Pisalem ostatnio ze kaplica :kosci: :pray: :564: juz 81% w L :roll: nie ma szans £ nie lubi boryska :564:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Arturm21 pisze:
15 maja 2020, 17:18

Pisalem ostatnio ze kaplica :kosci: :pray: :564: juz 81% w L :roll: nie ma szans £ nie lubi boryska :564:
funt nie ma nic do rzeczy...zobacz edka czy antypody... index dolara wysoko i nie chce spadac jak widac...
Wszystko pogasilem. Zostal tylko gbpaud u mnie. Skoro kangur i kiwi poszły dolem, kabel tez sie dolaczyl to cos czuje ze i na edka przyjdzie jednak czas...
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Kermit pisze:
15 maja 2020, 17:26
Arturm21 pisze:
15 maja 2020, 17:18

Pisalem ostatnio ze kaplica :kosci: :pray: :564: juz 81% w L :roll: nie ma szans £ nie lubi boryska :564:
funt nie ma nic do rzeczy...zobacz edka czy antypody... index dolara wysoko i nie chce spadac jak widac...
Wszystko pogasilem. Zostal tylko gbpaud u mnie. Skoro kangur i kiwi poszły dolem, kabel tez sie dolaczyl to cos czuje ze i na edka przyjdzie jednak czas...
To co trzymac SSSS na eur--usd mam 4 pozcje srednia 1,0841 :doh:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
15 maja 2020, 14:47
edek h1
https://www.tradingview.com/x/0yJlTB4U/

jesli oznaczenia okaza sie dobre to edkowe miski moga dzwonic i zamawiac ekipe
https://www.youtube.com/watch?v=UfL_JSGgh6M
U mnie na up, więc jestem w elkach. Siedzimy razem w pendolino? Ja siedzę w wagonie palę Doktorkowe cygara i przekąszam jego kawiorem. Ponoć Doktorek gdzieś po polach gejuje :D :564:
PS. Doczytałem, Doktorek w drezynie, gratuluję zieloności :568: :564:
Chodziło mi o rower i na nim, że gejujesz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
15 maja 2020, 18:28

U mnie na up, więc jestem w elkach. Siedzimy razem w pendolino? Ja siedzę w wagonie palę Doktorkowe cygara i przekąszam jego kawiorem. Ponoć Doktorek gdzieś po polach gejuje :D :564:
PS. Doczytałem, Doktorek w drezynie, gratuluję zieloności :568: :564:
Chodziło mi o rower i na nim, że gejujesz.
u mnie juz nie na up... gdyby mieli isc w gore to dzis by poszli..Beda spadki i to niemale IMO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

No cóż, to se bede sam siedział.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

To co tyle projekcji przez cały tydzień a tu wszystko odwrotnie..... Wszystko poszło tam gdzie miało nie iść. To takie podsumowanie tygodnia
PiS forever

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 15.05.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Może by tak edek odbił te 5-10 pipsów ?
The only way is up

Zablokowany