DayTrading: Środa 29.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Kermit pisze:
29 kwie 2020, 22:09
nie do konca wierzylem w realizacje tego rgra na indexie dolara ale tyle tu dzis zapakowanych w S na edku ze nie ma opcji zeby sie nie zrealizowal. Tymbardziej ze po dzisiejszej swieczce jest sygnal dzienny na edku pod wzrosty wiec orgr, o ktorym pisalem w poniedzialek ze wybronienie oporu powinno go utworzyc, i rgr na indexie do gry jutro IMO
Oglądałeś btc? Bo mi znowu z zasięgu wyskoczyli popaprance.. tu de mun im sie zachciało kurła..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
nie ma to jak byc gotowy na wszelkie anomalie pogodowe tez
wyszli z ramek czyli wykonczeniowka
https://iv.pl/image/GtFHRom
zasieg czerwonego kanalu to 550 ale raczej na raz tego nie zrobia musi byc 3falkami
oczywiscie zakladajac ze im juz tak sie popierniczy ze beda wzrosty przy tych beznadziejnych danych
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pik »

XAB pisze:
29 kwie 2020, 22:58
dax
nie ma to jak byc gotowy na wszelkie anomalie pogodowe tez
wyszli z ramek czyli wykonczeniowka
https://iv.pl/image/GtFHRom
zasieg czerwonego kanalu to 550 ale raczej na raz tego nie zrobia musi byc 3falkami
oczywiscie zakladajac ze im juz tak sie popierniczy ze beda wzrosty przy tych beznadziejnych danych
Mam wrażenie, że od ostatniego kryzysu jedyne dane które się liczą, to czy banki centralne rzucą kasę w danym roku.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pik pisze:
29 kwie 2020, 23:04
XAB pisze:
29 kwie 2020, 22:58
dax
nie ma to jak byc gotowy na wszelkie anomalie pogodowe tez
wyszli z ramek czyli wykonczeniowka
https://iv.pl/image/GtFHRom
zasieg czerwonego kanalu to 550 ale raczej na raz tego nie zrobia musi byc 3falkami
oczywiscie zakladajac ze im juz tak sie popierniczy ze beda wzrosty przy tych beznadziejnych danych
Mam wrażenie, że od ostatniego kryzysu jedyne dane które się liczą, to czy banki centralne rzucą kasę w danym roku.
szczerze brakuje mi 3kola na sp500 wtedy byloby juz zaliczone jazda na bajerze w gore by mieli z czego spadac a te karwy na sp mentlikuja za dlugo i 3ki niet
to i tego daxa moga jeszcze szarpac niestety
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pik »

To pompowanie S&P wygląda na podpuchę, ale zobaczymy, co będzie się działo w maju.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pik pisze:
29 kwie 2020, 23:10
To pompowanie S&P wygląda na podpuchę, ale zobaczymy, co będzie się działo w maju.
a bedzie to co zwykle w maju tu cudow nie ma kwestia tylko czasu
to widac i czuc nie ma takiego cudactwa by to caly czas szlo w gore 8) abc czy 12345 to byc musi

https://iv.pl/image/GtFHMjE
ale sobie majowke grubasy zrobily dymanie na ropie a teraz ostre dymanie na indeksach
pogiety ten rynek fx :shock:
ale maja w marcu zyski szoooook
pora pauze zrobic dluzsza bo marzec byl za piekny i za bardzo udany
dymam z way na zielona trawke
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2020, 23:44 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

MERLIN pisze:
29 kwie 2020, 22:42

Nigdy pod takiego nie grałem :wink: ale kierunek mamy ten sam
ja tez nie gram pod rgry ktore wygladaja jak po zderzebniu z TIRem i pochylone na prawo bo wejscie jest w najgorszym mozliwym momencie po wybiciu i mozna zostac na dolku z S. Teraz narazie stoje z boku tymbardziej patrzac jaki jutro dzien... ale mysle ze moga go zrealizowac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 29.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

qduaty pisze:
29 kwie 2020, 22:51
Kermit pisze:
29 kwie 2020, 22:09
nie do konca wierzylem w realizacje tego rgra na indexie dolara ale tyle tu dzis zapakowanych w S na edku ze nie ma opcji zeby sie nie zrealizowal. Tymbardziej ze po dzisiejszej swieczce jest sygnal dzienny na edku pod wzrosty wiec orgr, o ktorym pisalem w poniedzialek ze wybronienie oporu powinno go utworzyc, i rgr na indexie do gry jutro IMO
Oglądałeś btc? Bo mi znowu z zasięgu wyskoczyli popaprance.. tu de mun im sie zachciało kurła..
teraz jak napisales to zerknalem na chwile....ale sie tam zadziało. Poszli jak dzik w żołędzie.... zaraz siadam przygotowac sobie "boisko" pod jutrzejsze granie od rana to i BTC zaktualizuje
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany