DayTrading: Piątek 10.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

He he no tak ryzyko przede wszystkim. Adrenalina. Stojąca przednia cześć. Kurcze gorące głowy w śnieg można albo do lodówki ostudzić.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

qduaty pisze:
11 kwie 2020, 22:45
Tomasz196407 pisze:
11 kwie 2020, 22:32
Głównie chodzi o dyskusje chyba a nie negacji innych forumowiczów i głownie przedstawieniu gry według jakiegoś schematu z zaznaczeniem gry tzw bezpiecznej a nie tzw hardrock jak ostatnio jest u niektórych na ropie
jeżeli ktoś pisze o pozycji 1 lota obecnie i ze przy 15$ zamyka mu konto to dziekuje za jego trady i Rady

Prawda :!:
JEST JESZCZE to czego nie bylbym tak pewny czy na pewno na 15 mu zgasi
bo moze sobie tylko samą strate policzyl na depo bo tak ludzie czesto robia
1lot na stracie przy 15 dol dzis
Strata: ‪-34 723,60‬ zł (‎-35,71%‎)
strate na depo lub strate depo trzeba tez umiec policzyc a to nie kazdy chyba wie
wcale bym sie nie zdziwil gdyby mu rynek zamknal juz na 17 np albo jeszcze wyzej
zdrowych i spokojnych ŚWIĄT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich życzy SZuli

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Może kogoś zainteresuje news.
DUBAJ (Reuters) - OPEC i jego sojusznicy zorganizują wirtualne spotkanie w niedzielę wieczorem, aby zakończyć impas, który uniemożliwił sfinalizowanie globalnego paktu ograniczającego dostawy ropy, podało sześć źródeł OPEC +.
Pewnie szykuję się luka na otwarciu.

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

valkiria w którą stronę uważasz? myślę, że zrobili to aby nie było luki w dół po stanowiskach Meksyku i Kanady, doknięcie dealu na 10m od maja, nie zmieniu trendów ani kwietniowych zmian poziomu ropy ani dalszego wzrostu zapasów.
Trump może ustawić to jak chce i na poziomach jakich chce, choć z ropą idzie mu najwolniej vs kursy walut, obligacji etc.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Moje zdanie jest że uruchomi sie z luką w dół. OPEC łaski nie robi że obcina produkcje bo muszą to zrobić tylko robią przy tym dużo szumu. kwestią jest kto ile ma obciąć. Czytałem w necie, że opec zażądał od G20 żeby państwa G20 zadeklarowały utrzymanie importu ropy a nawet zwiększenie. Nie ma popytu na ropę i nie będzie. Nie ma jej gdzie trzymać. Jak nie ma popytu to jest niska cena. Może nie w tym tygodniu ale w przyszłym powinniśmy znowu zobaczyć poniżej 20$. Ja kupiłem trochę po 23.60. Będę dokupował sukcesywnie jak będzie tanieć pamiętając o zabezpieczeniu bo cena nas może zaskoczyć.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Apropo ropy, ja będąc dużym producentem wolałbym sprzedawać mało ale za 150$ za baryłkę :mrgreen:
Na rowerach byście jeździli przy litrze ON, czy Pb za 8 zł za litr :lol:
The only way is up

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Nie sprzedał byś. Zaraz byś się dowiedział od jakiegoś urzędu nadzoru finansowego albo ochrony konsumenta, kierowcy czy skarbowego, że to nie ładnie, nie etycznie i nie wolno, a tak w ogóle to mandat i 3 nowe podatki.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

czy bedzie luka na ropie czy nie to juz niedlugo bedzie wiadomo
ale nie wolno zapominac o istotnych dwoch wsparciach
22,57 a nizej bardzo istotny 1,1927 dno ostatnie
a nizej a to na razie sobie daruje
bo zlamanie1,1927 czyli 1,19-1,195 bo roznie z tymi poziomami u brokerow
to lki juz beda bardzo niebezpieczne bo nizej to jak ten tekst wolna amerykanka i wszystko byc moze bo to zalezec bedzie od reakcji maszynek
a nie tego co by ktos chcial bo wtedy ten tzw knot moze byc dlugi na metr czy na pol he he he
i zrobic krzywde niejednemu byczkowi i po to sa ramki by sie tego trzymac
mało kto patrzy na takie obrazki bo sugerujecie sie tym co ktos rysuje i wiekszosc uwaza ze poziomy sprzed dziestu lat to nie na dzis
ale czasem popatrzec warto no to sobie popatrzcie czym ryzykujecie mocno grajac juz teraz lkami
https://iv.pl/image/GtGJVLB
bo to ze ktos teraz pokazuje lki wcale nie znaczy ze bedzie sie tego trzymal jak rynek zwali sie nizej powiedzmy 1,19 czy 1,18 gdyz lepiej wtedy poczekac na wsparcie konkretne a łapanie nozy sobie odpuscic tyle i az tyle na jutro
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2020, 21:08 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

Twoja analiza zainteresowala mnie :) kiedy spodziewasz sie ropy w cenie 1,19-1,195 ?

Zablokowany