Ichimoku

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Nesses
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2012, 18:07

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Nesses »

Podobno jeździl do Japonii i tam pobierał nauki, potem próbował nauczać i jakoś słuch o nim zaginął. Pewnie wyleguje się i popija koktajle gdzieś w tropikach 😀

cybergeralt
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2022, 21:45

Re:

Nieprzeczytany post autor: cybergeralt »

wojtek_ea pisze:
27 kwie 2012, 09:23
adapi pisze:Żądni wiedzy mogą obejrzeć online kurs handlowania w oparciu o wskaźnik ichimoku. Kurs jest w języku rosyjskim, podzielony na 11 części, lub w pliku flv (ok. 500 MB, prawie 8 godzin) do ściągnięcia w trzech częściach z serwerów depositfiles.com. Wszystko dostępne na stronie http://forex-traderr.ru/strategii/345-t ... -kurs.html.
pawlilimicimited pisze:OK, jestem już na miejscu więc gdyby coś to słać zaproszenia do wysyłania na serwery. Kurs czeka w każdej chwili...
Chciałem podziękować obu Kolegom za udostępnienie materiałów na forum. Kurs video jest rewelacyjny jak i zaproponowana w nim strategia.

Pozdrawiam
Wojtek
Cześć. Chciałbym zapytać czy ktoś z was ma może dostęp do tego kursu?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witajcie,

W listopadzie organizujemy cykl 4 bezpłatnych webinarów o Ichimoku. Będzie teoria, będzie praktyka, będą analizy na żywo aktualnej sytuacji na rynkach, a trzeba przyznać, że wyjątkowo dużo się ostatnio dzieje ;) Spotkania poprowadzi nie kto inny jak Grzegorz Moskwa, czyli chyba najstarszy polski weteran Ichimoku, który siedzi w temacie już 15 lat.

Zapraszamy:
https://forexclub.pl/ichimoku-w-czasach ... -webinary/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ