DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

No jak tam ropniaki i Wasze tabelki??? Tak jak mój sp500?

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:27
cugan pisze:
07 kwie 2020, 22:15
Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:11


ty to musisz sporo hajsu przewalać na tym fx co?:) jak tak patrze na twoja spontaniczna gre i klikanie buy to mam nieodparte wrazenie ze musisz miec dobre zrodlo finansowania brokera :) nie bierz tego do siebie ale taka nonszalancka gra to hazard :)
Wypowiedział się PLAYBOY FOREXU !
Poczekamy obaczymy
A jak grasz na demo to graj mikrolotami i nie obchodzi mnie czy to 4 longi czy 40, liczy sie wartosc pieniezna i mm, bo potem jak wejdziesz w real to sie pogubisz. Graj tak jakbys gral na realu inaczej to bez sensu.
Spadaj facet i zrób sobie analizie ujek idzie na 111.
Zegnam !
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

XAB pisze:
07 kwie 2020, 22:28
dolary
bo tyz mam tu 2lki
https://iv.pl/image/Gt5eb1s
i to czyli ropa i dax nie rusza mi nawet 20proc depo
wiec o czym tu gadac i co tu tlumaczyc jak co 2gi i tak wie swoje
EOT
SWIEZY
TYLKO TY MASZ TU WIEDZE BUCHA CHAAAAAAAAAAAAAA
no wiesz depo 1-2 bańki i gra na loty to i zawirowania nie straszne bo zawsze jest jakaś średnia dlatego ci co nie mają parcia chciwości na $ to zawsze są do przodu no prawie

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

aleksandrowicz
i taka jest prawda chciwosc chec bycia tym milianerem nie jednego tu do wariacji doprowadzila
robisz swoja robote grasz na 20 -30 proc tepo to zwala nie przeraza a najwyzej wkrwia bo mniej zarobisz i tyle
i zawsz ten kto nie ma pojecia bedzie widzial demo bo on nigdy tak nie gral ani nigdy tak nie zagra
jakbym postawil lota po 25xx to tez by mnie dpa bolala co madrego zrobilem a ja wszystkie pozycje milem gora lot i cos tam teraz mam 0,5
a za 5 minut moge zrobic z tego 0.2 bo jeszcze zarabiaja
trzeba tylko miec pojecie co to jest DT I SKRACANIE ZYSKOW SZYBKO
Teraz 3ktr i dosc skrotow
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2020, 22:48 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:39
cugan pisze:
07 kwie 2020, 22:35
Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:27


A jak grasz na demo to graj mikrolotami i nie obchodzi mnie czy to 4 longi czy 40, liczy sie wartosc pieniezna i mm, bo potem jak wejdziesz w real to sie pogubisz. Graj tak jakbys gral na realu inaczej to bez sensu.
Spadaj facet i zrób sobie analizie ujek idzie na 111.
Zegnam !
Kurde mam nadzieje ze nie wtopisz calego demo na tych dlugich pozycjach opartych na nieprawidlowej analizie ;(
Chłopie postaw choć jedna analizę na której będziesz miał taka oglądalność
Bo Twoich wypocin oprócz bezsensownego pierd.. nia nie widziałem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 mar 2019, 06:27

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kuskus »

Mysle ze powinienes zaczac szukac przykladow - cytuje - ''bezsensownego pierd''... np. w swojej rodzinie - moze zacznij od mamy? taty? I przyczyny poczecia cugana? na forum nie wypada, serio.

Ty mnie zaczepiles i napisales o swoich pozycjach, ze 4 longi na ujku pod antywskaznik...a nie pod wlasna analize.
Powinienes napisac, ze nie rozumiesz.

A ty zamiast uzasadnic to dlaczego nie mam racji prowokujesz mnie... I wrzucasz wykres edka sprzed kilku dni :shock: , a to znaczy ze grasz na pale misiu pysiu i szumie ktorego sam nie rozumiesz :) skonczylem, dziekuje.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:59
Mysle ze powinienes zaczac szukac przykladow - cytuje - ''bezsensownego pierd''... np. w swojej rodzinie - moze zacznij od mamy? taty? I przyczyny poczecia cugana? na forum nie wypada, serio.

Ty mnie zaczepiles i napisales o swoich pozycjach, ze 4 longi na ujku pod antywskaznik...a nie pod wlasna analize.
Powinienes napisac, ze nie rozumiesz.

A ty zamiast uzasadnic to dlaczego nie mam racji prowokujesz mnie... I wrzucasz wykres edka sprzed kilku dni :shock: , a to znaczy ze grasz na pale misiu pysiu i szumie ktorego sam nie rozumiesz :) skonczylem, dziekuje.
Właśnie Tobie tego nie będę uzasadniał.
Bo po co PLAYBOY to PLAYBOY jest najlepszy szkoda czasu
Ta wiec jesteś PLAYBOYEM Forex i niech tak zostanie .Pozdrawiam !
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 mar 2019, 06:27

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kuskus »

cugan pisze:
07 kwie 2020, 23:05
Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:59
Mysle ze powinienes zaczac szukac przykladow - cytuje - ''bezsensownego pierd''... np. w swojej rodzinie - moze zacznij od mamy? taty? I przyczyny poczecia cugana? na forum nie wypada, serio.

Ty mnie zaczepiles i napisales o swoich pozycjach, ze 4 longi na ujku pod antywskaznik...a nie pod wlasna analize.
Powinienes napisac, ze nie rozumiesz.

A ty zamiast uzasadnic to dlaczego nie mam racji prowokujesz mnie... I wrzucasz wykres edka sprzed kilku dni :shock: , a to znaczy ze grasz na pale misiu pysiu i szumie ktorego sam nie rozumiesz :) skonczylem, dziekuje.
Właśnie Tobie tego nie będę uzasadniał.
Bo po co PLAYBOY to PLAYBOY jest najlepszy szkoda czasu
Ta wiec jesteś PLAYBOYEM Forex i niech tak zostanie .Pozdrawiam !
Tylko swiezak jak cugan moze myslec ze przez 100% swojego czasu kieruje nim jakas sila wyzsza badz to co pisze i co robi to jakas sila wyzsza materia i poprzez swoje lakoniczne odpowiedzi probuje przekonac, ze robi cos na 100% dobrze i nie dopuszcza do siebie zadnych innych mysli. :D To jest dobre jak grasz na kontach demo i do MC. Moze to kiedys zrozumiesz, ale na razie nie potrafisz wyjsc z tego stadium rozwoju demo tradera. :D

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cugan pisze:
07 kwie 2020, 22:47
Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:39
cugan pisze:
07 kwie 2020, 22:35

Spadaj facet i zrób sobie analizie ujek idzie na 111.
Zegnam !
Kurde mam nadzieje ze nie wtopisz calego demo na tych dlugich pozycjach opartych na nieprawidlowej analizie ;(
Chłopie postaw choć jedna analizę na której będziesz miał taka oglądalność
Bo Twoich wypocin oprócz bezsensownego pierd.. nia nie widziałem
cugan
o co tu sie sprzeczasz jak zwykle namietnie
nie masz zadnej pewnosci czy najpierw 107 czy 111
chyba tylko twoja wrozba EOT

https://iv.pl/image/Gt5esSb
JEST SZCZYCIK I JEST KOREKTA I NIE MASZ ZADNEJ PEWNOSCI ZE KOREKTY
JUZ DOSC tyle i az tyle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Wtorek 07.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

XAB pisze:
07 kwie 2020, 23:17
cugan pisze:
07 kwie 2020, 22:47
Kuskus pisze:
07 kwie 2020, 22:39


Kurde mam nadzieje ze nie wtopisz calego demo na tych dlugich pozycjach opartych na nieprawidlowej analizie ;(
Chłopie postaw choć jedna analizę na której będziesz miał taka oglądalność
Bo Twoich wypocin oprócz bezsensownego pierd.. nia nie widziałem
cugan
o co tu sie sprzeczasz jak zwykle namietnie
nie masz zadnej pewnosci czy najpierw 107 czy 111
chyba tylko twoja wrozba EOT

https://iv.pl/image/Gt5esSb
Zerknij na USD INDEX na H1
A potem na wskaźniki.
Jest dywergencja pozytywna
Nie obstawiałbym ostro spadku dolara
bo może zaskoczyć
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zablokowany