Jak to jest z tymi botami?

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.

Czy boty dają realnie zarobić?

Tak
4
57%
50/50
0
Brak głosów
Nie
2
29%
Nie wiem, bo nie próbowałem.
1
14%
 
Liczba głosów: 7

DragonPL
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2020, 22:23

Jak to jest z tymi botami?

Nieprzeczytany post autor: DragonPL »

Witajcie, zgłębiam temat forexowych zagrywek i zacząłem się zastanawiać jak to z tymi botami jest? Jak działają? Czy działają? Gdzie szukać tych najlepszych?
Nie mówię tu o zostaniu milionerem, tylko bardziej coś w stylu scalpowania i dorzuceniu do swojego budżetu miesięcznie kilku stówek. Coś w miarę realnego, ale coś co ucieszy. Taki bonus. Mnie pare stówek osobiście miesięcznie by ucieszyło, za robote bota. Z tego co wyczytałem to przykładowo laptop i program, przykładowo Meta Trader musi być cały czas włączony oraz internet musi być dostarczony, aby taki bot mógł działać. To akurat nie problem.
Na pewno fajnie by było zostawić laptopa włączonego na noc, lub robić coś innego w jednym czasie, podczas gdy robot robił by za nas jakąś kase.
Używacie takich botów? Czy płatne są lepsze od darmowych? Czy skuteczne w ogóle istnieją? Co możecie polecić jeśli ktoś uchyli rąbka tajemnicy? Oraz jakie macie z tym doświadczenia?
Jeśli nie ma skutecznych botów, które same zrobią robote, to czym się osobiście wspomagacie (pytanie nie o wiedzę, bo to oczywiste, tylko o dodatkowe 'aplikacje' czy cokolwiek) żeby zwiększyć szansę na wyjście na plus i/lub zwiększenie swoich zysków?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Jak to jest z tymi botami?

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Jak chcesz tylko kilka stowek miesiecznie to jedyny bot jaki dziala to PIS 500+. Jak za malo to mozna na dwa, trzy konta jechac.
Pozdrawiam

DragonPL
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2020, 22:23

Re: Jak to jest z tymi botami?

Nieprzeczytany post autor: DragonPL »

Caldeborn pisze:
02 kwie 2020, 18:07
Jak chcesz tylko kilka stowek miesiecznie to jedyny bot jaki dziala to PIS 500+. Jak za malo to mozna na dwa, trzy konta jechac.
Pozdrawiam
Grunt to na temat 👍🏼

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jak to jest z tymi botami?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jak chcesz pogadać poważnie, to zapraszam do siebie!
U mnie nikt cię nie wyśmieje, ani nie zignoruje.
Gdyby to zrobił, to by szybko wyleciał!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

DragonPL
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2020, 22:23

Re: Jak to jest z tymi botami?

Nieprzeczytany post autor: DragonPL »

ninjaproject pisze:
02 kwie 2020, 20:10
Jak chcesz pogadać poważnie, to zapraszam do siebie!
U mnie nikt cię nie wyśmieje, ani nie zignoruje.
Gdyby to zrobił, to by szybko wyleciał!
Na pewno skorzystam :) staram się unikać forów bo głąby i niedoje*y są w całym internecie, liczę się z tym i śmieje jedynie z tego, także no na każdym forum powinna być opcja na szybko "posyp się brokatem" i wtedy każdy zamiast pisać bzdury żeby zabłysnąć miałby właśnie tą opcje :) napisz gdzie się skontaktować to pogadamy jak ludzie :)

ODPOWIEDZ