Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

No widzę ładną lukę na EURUSD https://forex.tradingcharts.com/chart/

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Hej jutro postaram się powklejać cały tydzień.Słabo było w pierwszej fazie,ale dzień dzisiejszy wyrównał cały tydzień.Jutro kontynuacja :)

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Takie tam na continiu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Witam
Ciąg dalszy,napiszę tylko,że ten tydzień był dla mnie dziwny.Jak zawsze czekam na poniedziałek(w weekend z nudów człowiek już nie wie co ze sobą zrobić),tak w tym tygodniu zupełnie nie miałem ochoty tradować.Może wynikało to z samopoczucia,ale wpływ na jakość zawartych transakcji widać.I cieszę się że w końcu przez założenie tego wątku mam wgląd na swoje trady,ponieważ nigdy tego nie robiłem.
Poniedziałek 6.04
System pozostaje bez zmian,cały czas klepiemy te same układy.Zagrania na dwóch parach EURUSD i USDJPY.
Zaczniemy od EURUSD.Standartowo szukałem świecy startowej na H1(nie zapominając o strefie którą pokazałem w zeszłym tygodniu - Baza).Piękna świeca,głęboki retest bazy,wolumen i kształt.Rozciągnięte fibo,schodzimy do M5 i szukamy wejścia.Korekta po reteście,zlecenie ustawione LIMIT na 61 fibo,realizacja małych porcji,a reszta przestawiona na Break even.Niestety amerykański snajper postanowił mnie zdjąć(jak zawsze w punkt).Co to znaczy?No tylko tyle,że nie mamy na to wpływu.Jeżeli zlecenia dużych graczy nie zostałyby zebrane to powtórzyliby to jeszcze kilka razy.Niesmak pozostał(tym bardziej że była dobra stacja),ale widziałem to już tyle razy,że staram się już nie gonić pociągu,bo wiem że będzie następny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

USDJPY 6.04
Świeca startowa-kształt,miejsce i wolumen.Fibo i M5.Kilka razy cena odbija się od 61 fibo.Wejście z palca,częściowa realizacja,reszta zamknięta na 100% zniesienia.Pozostałe pozycje zupełnie bez sensu.Szukanie wejścia na siłę(na szczęście bez strat),strzelanie ślepakami i tutaj strach pokazał wielkie oczy.Jedynie co można z takich pozycji wyciągnąć to bombonierkę od broka za dobry utarg :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

7.04
USDJPY
Wtorek tylko ta para.
H1 fibo,można było z tego trochę kasy wyciągnąć.Moje zagrania pozostawiam bez komentarza,dzień z dupy.Samopoczucie i koncentracja ma jednak wpływ.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

8.04
EURUSD
Próba podebrania Euro,wszystko zgodnie z systemem.H1 ładny retest poziomu,widać mocne odrzucenie 78 fibo.Szukanie wejścia na M5,kilka wejść,pierwsza częściowa realizacja, reszta zamknięta na break even.Druga zamykana z palca.Korekta jeszcze się nie skończyła.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

9.04
Grane obydwie pary,USDJPY u innego broka,ale też wrzucę.
Zaczniemy od EURUSD.Szukałem świecy startowej na H1,ale nie miałem koncepcji(nic nie widziałem).Zmieniłem TF na D1.Tam użyłem pierwszej świecy po po odbiciu od wsparcia.Fibo i M15.Pierwsza oznaka,poziom 61 trzyma,nawet pokazał się wolumen na pierwszych zielonych świecach.Buy limit postawiony na 50,wyczekany pociąg odjechał.Nie realizowałem częściowych zysków ze względu na piątek.Miałem nadzieję,że w piątek algi na niższej płynności dociągną cenę to TP(134),ale nie było siły,wyjście z palca około 19.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

9.04
USDJPY
Ta para pokazała piękny sygnał na H1.Możliwe że jesteśmy w korekcie ostatnich wzrostów,ale nie można było tego zostawić bez zajęcia pozycji.
Już chyba nie muszę pisać,dlaczego wybrałem tą świecę(wszystko widać na obrazku).Zejście na niższy TF M15,świece pokazały respekt poziomu 50 i wejście z palca.Liczyłem,że zejdą jeszcze niżej,nie udało się pozycje zamknięte - weekend.Moja zasada to nie zostawianie otwartych pozycji na weekend.M15 wklejone z innej platformy CTrader.Nie wiem jak pokazać wszystkie trady na wykresie,jak wrzucam drugą to poprzednia znika,jeżeli ktoś wie jak to zrobić to będę wdzięczny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Jutro wrzucę jeszcze parę pozycji(3 broker :)) i WTI.

ODPOWIEDZ