DayTrading: Środa 27.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze: ↑
wt 26-11-2019, 23:36
Jak wyczyścili mi konta DT to teraz się odwracają... przelewarowanie, łapanie się na false breaki i brak czasu i SL.. Nawet longterm zablokowane ze stratą -15%, przez Edka. A miało być już łatwo.. :x

Kermit pisze:
edek przez poltora tygodnia zjechal niebotyczne 30 pipsow (w piatek 15 listopada zamknal tydzien na 1.1048), a Ty masz -15% konta? Szacun

Nie wiem jak wyedytować post z wczoraj, więc wkleiłem. Ruchy na edim były takie, że na M1 można było dla Konga rysować kreski. Dla picu. Nie ogarniam tak jak i Kermit jak na takim ruchu można było uwalić konto? To na swapie można było stracić więcej.
Pozdrawiam cię i wszystkich. 3maj się. :568:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

E/U prostokąt na H1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wti jeszcze troche by choc w ok 59 podeszli by bylo idealnie do bum w dol
dax germany 30
wg mnie nawet na krotkiej czasowce jest tak prosty w obsludze
ze naprawde trudno mi pojac jak mozna na nim tracic i to na okragło 2-3-4 proste linie i wiesz wszystko
bo prawie zawsze to samo i tak samo
wiadomo sa chwile kiedy robi te swoje wariacje ale po to jest sl czy inaczej po to jest ustalenie sobie tego poziomu kiedy trzeba sie wycofac a tak to prosta gra gdy wiesz o co im chodzi
zarobic na upartego daja jadac i z gory jak i pod gore i tyle
M30
https://iv.pl/image/GrzJKE4
GRAM DT wiec nie bede ciagle pisal jak rozgrywam dt bo to nawet poczatkujacy potrafii tak mysle 2lki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zas co do strat depo
to moja ocena byla z rok temu
jak ktos mimo iz probuje sie do pozycjonowania na fx nie nadaje a to widac i czuc
to niech sie bawi cale zycie na depo bo to jedyne co mu pozostaje
i niech sni o milionach ktorych w zyciu nie zarobi 8)
i nie trzeba zgadywac o kim pisze :)
bo chocby o tym daxie
chyba w poniedzialek napisal tomasz 13400 a ja rozrysowalem to na chyba 440
to jaki to problem tak wejsc by zlapac choc te 350 -370 z krotkiej czasowki
ZADEN troche tylko pomyslec
na minutce na m10 pokazuje rynek formacyjki podazowe
ale od m30 wsio tylko w gore nawet sporo wyzej 13500 i tyle przekazu
https://iv.pl/image/GrzJXab
Ostatnio zmieniony 27 lis 2019, 10:45 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

dzisiaj agresywnie na edku... prawie 20 pipsów zrobili :O
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

PipsKong pisze:
27 lis 2019, 10:38
dzisiaj agresywnie na edku... prawie 20 pipsów zrobili :O
zamawialem dolara 3,92 przynajmniej to co sie dziwisz
musza sia sluchac ha ha haaaaaaaaaaa
zamykam 1 grudnia rok choc moge juz nawet dzis 8) wiec musi byc zgodnie i przykladnie
Ostatnio zmieniony 27 lis 2019, 10:50 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Zgasiłem L na dax, nie wiem czy nie za wcześnie?
PiS forever

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

sinus skasowanych zyskow nie wolno zalowac ze moze za wczesnie bo to nie fachowo
zarobiles ---------szukasz 2giego lepszego wejscia i tyle
nikt ci nie napisze ani nie powie czy pojada wyzej 300 mozesz tylko gdybac
bo tanczyc miedzy 200 a 300 moga tak kilka dni jeszcze
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany