demoniczny pomysł

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kiedy podejmuję decyzję o wejściu? Jak jest czas to patrzę na wykres. Jak nie ma to na początku tygodnia.
Jest taki wykres - w załączeniu. Wiesz co robię, i powiem ci, że jak był zastój w marcu czy kwietniu to teraz to się nawarstwiło. Szaleństwo. Zawsze miałem dużo roboty, ale teraz to masakra. A chce mieć wakacje. Wychodzi mi, że albo to byl najkrótszy kryzys, albo czeka nas druga runda. Wydaje mi się, że na jesieni będzie powtórka z koronki, ale tym razem uderzy na wymęczonych kwarantanną ludzi i będzie się działo. Stawiam, że dzieciaki pochodzą wrzesień może październik do szkoły, a potem znowu zdalnie. Minie rok/dwa i wirus zniknie.
Ogólnie 3x po 2080 zaliczyłem z zusu. Na PFR się nie załapałem bo nikogo nie zatrudniam. A i na 5k z urzędu pracy też się załapałem. Jak ktoś zna inne atrakcje to proszę pisać.
Wracając do kabla. Plan jest taki, żeby co tydzień dokładać, a jak całość wejdzie na plus, jeśli wejdzie, to zamknąć, tak by było parę % zysku na rok. Do 11 XI mam chwilę.
W przyszłym tygodniu z synem planuje parę dni w agrogospodarstwie. Ktoś coś poleca?
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Poszło S 1,28276 0,01 lotki. Na tę chwilę jestem -316 a zysk całkowity stopniał do 94 euro. No to mamy zabawę, nuda odeszła.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Zabawa :) hehe

Zastanawia mnie kwestia Twojej pracy,, a raczej zleceń.. Czym spowodowane są dodatkowe zlecenia, bo sam wirus nie wiem czy mógłby się przyczynić w jedną lub drugą stronę bo jednak zajęcie które wykonujesz jest dla konkretnych ludzi/podmiotów którzy nie planują prac bo "dziś jest dobry dzień" a zazwyczaj z wyprzedzeniem.. ciekawe

Gdzie pojechałeś na agro zabawę? osobiście nie mogłem nic doradzić bo nie wiem w jakiej okolicy planujesz pobyt, ale fajny pomysł dla dzieciaków, bo w dzisiejszych czasach jak słyszę że dziecko nigdy krowy na żywo nie widziało albo kurki to mnie dreszcze przechodzą.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Poszło S 1,3062 - 0,021lotki. Zgodnie z wakacyjnym marzeniem jestem w plecy.
Pozdrawiam i uciekam na wakacje. Nawet nie ma czasu czytać DT.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Poszło S 1,30512
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4489
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: navik »

krab29 pisze:
22 lip 2020, 21:34
Kiedy podejmuję decyzję o wejściu? Jak jest czas to patrzę na wykres. Jak nie ma to na początku tygodnia.
Jest taki wykres - w załączeniu. Wiesz co robię, i powiem ci, że jak był zastój w marcu czy kwietniu to teraz to się nawarstwiło. Szaleństwo. Zawsze miałem dużo roboty, ale teraz to masakra. A chce mieć wakacje. Wychodzi mi, że albo to byl najkrótszy kryzys, albo czeka nas druga runda. Wydaje mi się, że na jesieni będzie powtórka z koronki, ale tym razem uderzy na wymęczonych kwarantanną ludzi i będzie się działo. Stawiam, że dzieciaki pochodzą wrzesień może październik do szkoły, a potem znowu zdalnie. Minie rok/dwa i wirus zniknie.
Ogólnie 3x po 2080 zaliczyłem z zusu. Na PFR się nie załapałem bo nikogo nie zatrudniam. A i na 5k z urzędu pracy też się załapałem. Jak ktoś zna inne atrakcje to proszę pisać.
Wracając do kabla. Plan jest taki, żeby co tydzień dokładać, a jak całość wejdzie na plus, jeśli wejdzie, to zamknąć, tak by było parę % zysku na rok. Do 11 XI mam chwilę.
W przyszłym tygodniu z synem planuje parę dni w agrogospodarstwie. Ktoś coś poleca?
Pozdrawiam

"Dofinansowanie cześci kosztów samozatrudnionych ".... po waruniem, że jesteś samozatrudniony , do wzięcia tez z PUP-u :564:

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-dofi ... rudnionych
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzięki Navik, już oglądam. Ja na maila dostałem info z PUPu, że wniosku o umorzenie 5k składać nie trzeba. Dobrze bo i tak mialem.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Wiem że rozgrywasz funta, więc może się przydać.. Możliwy RGR
Obrazek
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Na eduardo wyszło mi up i to zagrałem, na kablu możliwe też up, ale to już mniej pewne. Ogólnie powinny spadać, ale nie dzisiaj, jutro. ogólnie na edim i biżuterii obskoczylem manto. Cóż bywa.
3maj się i zieloności
Uciekam do normalnej roboty. Tutaj to dopiero jest szaleństwo.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: demoniczny pomysł

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Metale komuś wklejałem chyba w piątek, lub w poniedziałek co może się wydarzyć i kiedy ma myśleć o sell'u, sprawdziło się..
To co wkleiłem nie jest przepowiednią, a wskazówką, że jak zejdą do poziomu który określiłem jako możliwy dołek na reteście warto rozglądać się za szortami. Póki formacja się nie wyrysuje do końca cały czas mamy trend wzrostowy ;)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

ODPOWIEDZ