DayTrading: Piątek 18.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Chłopaki chyba wczoraj już odpalili szampana po tych negocjacjach i dzisiaj Włoska sjesta do końca dnia :)

Kangur robi micro korekty, ani razu nie wyszedl dołem z ani jednej po czym ustanawia nowy szczyt to też dalej wszystko wedlug planu pod mega up.

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Nieśmiertelny Trader pisze:
18 paź 2019, 11:31
Chłopaki chyba wczoraj już odpalili szampana po tych negocjacjach i dzisiaj Włoska sjesta do końca dnia :)

Kangur robi micro korekty, ani razu nie wyszedl dołem z ani jednej po czym ustanawia nowy szczyt to też dalej wszystko wedlug planu pod mega up.

Cisza przed jutrzejsza burza :569: https://apple.news/AgPCnUtC1RqShdVMWI55SKQ

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

jak chcecie ruchów to mogę zawsze napisać "nuda" :_)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

A energia znowu kaput. Na polskiej GPW najbardziej rozwalają mnie nadzieje ludzi co wierzą w dane/roznego rodzaju wpisy o tym jakie to rewolucje i innowacje dana firma wdraża... Po czym zawsze jest down.... Najlepiej gdy jest cichutko na forach i mozna spokojnie zagrac AT, wtedy spółki smigają ładnie a tak im większa wrzawa tym lepiej z daleka... :)

Co do FX to może amerykańce coś ruszą , oczywiście dolar w odstawkę.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Nieśmiertelny Trader pisze:
18 paź 2019, 09:06
Wczoraj o 9 zaczela sie winda wiec dzisiaj tez moze :)

Na edku ten sam uklad swiec h1. Dwie spadkowe, jedna wzrostowa, trzy spadkowe i jazda. Dzisiaj identyczny uklad po nocy.
8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ROPA WTI
dobrze ze choc na tej ropie cos zarobic dali
PEPSIAK NUDA
mykam w weekend
https://iv.pl/image/GrUWEb4
1lke zostawilem i niech rosnie :568:
dolce mielenie edka niet na frycku s jest
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora


Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Chyba zabili edka..... nie rusza się
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

JohnyEnglisz pisze:
18 paź 2019, 11:39
Nieśmiertelny Trader pisze:
18 paź 2019, 11:31
Chłopaki chyba wczoraj już odpalili szampana po tych negocjacjach i dzisiaj Włoska sjesta do końca dnia :)

Kangur robi micro korekty, ani razu nie wyszedl dołem z ani jednej po czym ustanawia nowy szczyt to też dalej wszystko wedlug planu pod mega up.

Cisza przed jutrzejsza burza :569: https://apple.news/AgPCnUtC1RqShdVMWI55SKQ
No i co o tym myślicie? Targowica zgodzi się na rozbiór Anglii? Ja już tego nie ogarniam.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

krab29 pisze:
18 paź 2019, 15:24
JohnyEnglisz pisze:
18 paź 2019, 11:39
Nieśmiertelny Trader pisze:
18 paź 2019, 11:31
Chłopaki chyba wczoraj już odpalili szampana po tych negocjacjach i dzisiaj Włoska sjesta do końca dnia :)

Kangur robi micro korekty, ani razu nie wyszedl dołem z ani jednej po czym ustanawia nowy szczyt to też dalej wszystko wedlug planu pod mega up.

Cisza przed jutrzejsza burza :569: https://apple.news/AgPCnUtC1RqShdVMWI55SKQ
No i co o tym myślicie? Targowica zgodzi się na rozbiór Anglii? Ja już tego nie ogarniam.
Pozdrawiam
Wedlug mnie, brakuje jeszcze szpili w dół na 2000 pipsów by tak dla pewnosci pokryć ten niewiadomy dołek z 7 pazdziernika 2016 :D U czesci brokerów niby pokryty, u innych nie bardzo aaa bedąc na tym rynku tyle lat to to co zauwazylem ze szpile zawsze są domykane. :) no ale moze faktycznie zostala juz domknieta tym ostatnim zejsciem :) Poki co dywergencja na H1 dziala, nie robimy nowych topów i jakieś tam odbicia są.

Kabel zrobi zjazd na retest z W1, obecnie zamknie się w tygodniowym OB ale juz nad trendem co daje 50/50 wiec OB dziala ale trend nie dziala to tez czekam na retest trendu 200 pestek nizej, pozniej up na 400 pestek i dopiero nowe rozdanie.

Zablokowany