DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

easy0000 pisze:
23 wrz 2019, 12:50

czym argumentujesz to że bedzie 1.12??? na wykresie można namalować wsio, przecież euro dołują wyniki makroekonomiczne.
tym
https://www.tradingview.com/x/ZELGgHnN/

i nikt nikogo nie zmusza do zgadzania sie z tym, czasem nawet lepiej jak inni widza odwrotny kierunek
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

easy0000
Gaduła
Gaduła
Posty: 121
Rejestracja: 03 mar 2018, 21:49

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: easy0000 »

l||l||l|| pisze:
23 wrz 2019, 12:59
easy0000 pisze:
23 wrz 2019, 12:50
Kermit pisze:
23 wrz 2019, 12:36
Widzę tutaj niektórzy czytają te fragmenty wypowiedzi innych które im akurat w danej chwili pasują i potem płacz na forum. Pisałem wyraźnie że w ciągu kilku dni 1.12. Minęło półtora dnia handlowego od tamtej pory i już zgrzyt. Kilka dni to dla mnie okres od 2 do 10. Do tego pisałem że w międzyczasie jeszcze możliwy zjazd na 1.0960 okolice przed ruchem w górę, ale to już się pominelo w czytaniu bo nie pasowało. I potem przez takie wybiorcze czytanie wychodzi taki delikwent na podobnego geniusza jak ten z linku poniżej.
https://youtu.be/ynjS_FBULqQ
czym argumentujesz to że bedzie 1.12??? na wykresie można namalować wsio, przecież euro dołują wyniki makroekonomiczne.
Przeciez nigdzie nie napisal ze masz zagrac L. Pokazal to co on widzi i pod co gra. Masz pelne prawo sie z tym nie zgadzac i zagrac w przeciwna strone. Za duzo osob traktuje wykresy Kermita jak wyrocznie.
właśnie widzę że niektórych traktuje się tu jak "mistrzów" co jest śmieszne
albo tych co pozjadali wszystkie rozumy hehe
zobaczymy edka i pod koniec tygodnia pogadamy

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Easy...no to załóż sie o dobry koniak (powiedzmy Remy Martin taki do 200zł) że szybciej zobaczymy 1.1650 niż Twoje dzisiejsze 1.05...w gore musi zrobic prawie 7 figur, w dol troche ponad 4,5 figury....Wiec?

Jakis czas temu modne były tu takie zakłady - przynajmniej jakies emocje sie na forum pojawia innej natury niz awantury :wink:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2019, 13:26 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

easy0000 jakoś pamiętam, że Kermit zapodaje swoje wykresy na dłuższy interwał. Zresztą te jego kreski są malowane na h1,h4 czy D1. Trudno traktować to jako DT. Zapodał linka gdzie masz zjazd. Pamiętam to było po fedzie czy od razu lufa w górę miała być u niektórych. Stonował te zapały. Zresztą to tylko wymiana zdania i na pewno u siebie nie możesz się wzorować na jego wizji. To tylko wizja, aczkolwiek co do ediego ma dobrą passę.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

easy0000
facet skoro nawet nie zauwazasz kto tu smieszny jest to moze napisz albo pokaz
choc raz co ty grasz na tym edku ???
i nie obawiaj sie bo ciebie tu jako mistrza nikt nie bedzie uwazal
bo po prostu nic tu zes ciekawego nie pokazał

bo ble ble ble to tylu z was tu umie ze wlasnie to jest tylko smieszne
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2019, 13:29 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
23 wrz 2019, 13:25
Easy...no to załóż sie o dobry koniak (powiedzmy Remy Martin taki do 200zł) że szybciej zobaczymy 1.1650 niż Twoje dzisiejsze 1.05...w gore musi zrobic prawie 7 figur, w dol troche ponad 4,5 figury....Wiec?

Jakis czas temu modne były tu takie zakłady - przynajmniej jakies emocje sie na forum pojawia innej natury niz awantury :wink:
ja mogę się założyć :564: :564: :mrgreen:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
23 wrz 2019, 13:28
PipsKong pisze:
23 wrz 2019, 13:27


ja mogę się założyć :564: :564: :mrgreen:
z Toba chciałem to wypić jak Easy postawi :mrgreen: :564:
ja już nie piję ;/ wczoraj przetankowałem się na maxa i muszę zaprzestać na jakiś czas :P ale pewnie trochę się edkowi zejdzie z tym wzrostem więc może mi przejdzie :mrgreen: :mrgreen:
ja tam w L jak coś :?
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze:
23 wrz 2019, 13:30

ja już nie piję ;/ wczoraj przetankowałem się na maxa i muszę zaprzestać na jakiś czas :P ale pewnie trochę się edkowi zejdzie z tym wzrostem więc może mi przejdzie :mrgreen: :mrgreen:
ja tam w L jak coś :?
jak juz rusza to bedzie bardzo dynamicznie, ale na 1.1550 pewnie korekta sie pojawi wiec w okolicach swiat to klepna IMO dopiero
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
23 wrz 2019, 13:31
mjj48003 pisze:
23 wrz 2019, 13:28
Easy - próbujesz po raz kolejny nakręcić gównoburzę, a twoje posty nie wnoszą nic do dyskusji.
a po co innego on tu myslisz wchodzi ?
tylko by podziamotac :)
a to wszystko wbrew zludzeniom takie proste przeciez he hwe 98,5
indeks dolca
wyjda wyraznie nad 98,5
a to mozna podziamotac a tak to zgodnie i przykladnie

https://iv.pl/image/GryKQG3
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany