Opcje binarne

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Opcje binarne

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

beus pisze:
30 mar 2021, 09:29
Gdyby był chociaż jeden broker, który nie kantuje, to udowodniłbym Ci, że jesteś w błędzie. Z opcjami pierwszy raz spotkałem się w 2013, spędziłem nad tym z rok
Ja zainteresowałem się opcjami bodajże w 2003 roku gdy weszły na GPW. Zajmowałem się nimi prawie 2 lata i to było w sumie nawet ciekawe doświadczenie. Straciłem niewiele lub nawet wyszedłem na zero. Przeczytałem wtedy sporo książek o opcjach.
W 2007 XTB uruchomił opcje (zdaje się, że nazywały się wtedy "syntetyczne") na swojej indywidulanej platformie. Na demo poświęciłem pół roku aby ostatecznie dać sobie spokój z całkowitą pewnością, że na nich trader na pewno nie zarobi.
Nie wiem jak są obecnie skonstruowane opcje u brokerów binarnych, więc nie wypowiem się.
Sugerowałbym Ci jednak zajęcie się opcjami (skoro czujesz się w tym temacie fachowcem) notowanymi na realnym rynku. GPW to pewnie raczej odpada z uwagi na niewielką płynność (może się mylę). Popatrz po innych giełdach. Najpewniej giełdy w USA oferują opcje i to dobrze płynne. Nie wiem jakie są minimalne wymogi kapitałowe. Zainteresuj się tematem, bo to może być dla Ciebie korzystniejsza opcja (nomen omen :p ).
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Opcje binarne

Nieprzeczytany post autor: raposo »

XTB miało opcje już wcześniej. To były opcje waniliowe. Wycofane z uwagi na małe zainteresowanie i wysokie koszty (pewnie jedno wpływało na drugie ;) ). I to zupełnie inny produkt, który z opcjami binarnymi ma tylko tyle wspólnego, że ma w nazwie "opcje". Nic poza tym.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Opcje binarne

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MarioDM pisze:
30 mar 2021, 10:46

Sugerowałbym Ci jednak zajęcie się opcjami (skoro czujesz się w tym temacie fachowcem) notowanymi na realnym rynku. G
Wszystko zalezy od stopy zwrotu. Jesli jest 90% i powyżej to warto tym się zainteresować

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Opcje binarne

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Się wtrące, tylko napiszę do autora że też próbowałem na tych opcjach w duaksie, ale tylko na demo. Tutaj opisywałem trochę jak po najmniejszej linii oporu próbowałem podejść, jakieś proste założenia i sprawdzanie w tesastach jaka jest skuteczność typowania w danym interwale np m5, albo M15. eu-bot-test-od-1000-z-t31659-60.html Poza tym zrobiłem sobie takiego robota w java co porusza kursorem i klika i szybko ustawia te wartości w okienkach ;)
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

beus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2021, 15:28

Re: Opcje binarne

Nieprzeczytany post autor: beus »

Obrazek

A jeszcze tak a propos pocketoption, chwile dzisiaj pograłem u nich, niby fajnie, wszystko ok przyjazny interfejs. Dobrze, że nie ukrywaja nawet na demie, że tną w....
Wszedłem na otwarciu zaznaczonej świecy, teoretycznie weszło o pare pipsów, w praktyce jako zakończenie otwartej opcji uznano kurs otwarcia następnej świecy, przegrana.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Opcje binarne

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z kasynem nie wygrasz... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ