Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Albo inaczej: Czy można w mt4 puścić sobie historię i kliknąć na L i patrzeć na cenę i swapy które też się zmieniały?
Towarzysze, pomożecie? :D Prawa burta będzie wdzięczna :D
edit: Post powyżej, a raczej poprzedzający. Ja mogę tylko pogratulować :564: Po prostu tak nie umie.
Ale czy uwzględniając moje ograniczenia i mając te 1,5 lotki na tych 3 indeksach to jaka wyszła by mi średnia dnia? I od razu wiem, że była by niższa.
Może jest jakiś expert z ręcznym klikaniem jak wykres się przesuwa po historii? Tylko kombinuję. :568:
Ostatnio zmieniony 31 mar 2020, 16:06 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

krab29 pisze:
31 mar 2020, 15:56
Albo inaczej: Czy można w mt4 puścić sobie historię i kliknąć na L i patrzeć na cenę i swapy które też się zmieniały?
Towarzysze, pomożecie? :D Prawa burta będzie wdzięczna :D
Za dużo popijasz :shock: - po odwyku :rofl:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tolmon_Nika pisze:
31 mar 2020, 16:06
krab29 pisze:
31 mar 2020, 15:56
Albo inaczej: Czy można w mt4 puścić sobie historię i kliknąć na L i patrzeć na cenę i swapy które też się zmieniały?
Towarzysze, pomożecie? :D Prawa burta będzie wdzięczna :D
Za dużo popijasz :shock: - po odwyku :rofl:
Uzupełniłem poprzedniego posta. Do odwyku dużo mi jeszcze brakuje, bo nie skończyłem pić. :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Powiem wam coś na rozweselenie, ale mam specyficzne poczucie humoru:
Lodówka pełne 2m wysokości. Wczoraj, żona pojechała na zakupy do biedry. Musiałem jej pomóc to przynieść. Jeszcze nigdy nie była taka pełna. Niby edpiedemia, ale tyle żarcia to nie widziałem. Są wakacje to kupuję po 3 arbuzy i zżeram, ale wtedy jakieś luki są. Teraz full. A i "mliko" pasteryzowane jest, jakby ktoś był tutaj "zagramaniczny" i u niego nie było. Wygląda na to, że jeszcze tak dobrze jak teraz mi się nie żyło.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: cajto »

@Tolmon - gratki :564:

@Krab - jeśli się widzisz w takiej grze, to próbuj. Dla mnie na pewno to odpada.
Zerkasz na XAU? Wybili wsparcie na H4, teraz retest... i czekamy co wymodzą, wejdą z powrotem do trójkąta, czy odpadną do Hadesu :wink:
Luki w arbuzach :shock:
ARB/USD :?: :?: :?: :D

Męczą mnie dzisiaj dziadygi, tu przestrzelą, tam nie dojdą, takie gierki spod fajerki :roll:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

@Cajto - tak se chcialem tylko sprawdzić czy swapy by zjadły zysk, ile to wychodzi. Na biżuterię teraz spojrzałem. Zgadzam się z twoją opinią. Na razie patrzę i patrzę. Arbuzy - jak układasz na półce dwie połówki to na piwo jest jeszcze miejsce. Ale jak przychodzi cena arbuza coś koło złotówki to "piję" przez miesiąc arbuzy. Dosłownie. Zero alko, herbaty czy zupy. I tak nerki ledwo co ciągną.
ARB/USD - zobaczę czy w lato wzrośnie. Jakby coś to puszczę przy jesieni S. :D
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Tolmon_Nika pisze:
31 mar 2020, 15:41
są dwie grupy : teoretycy i praktycy :wink:
indexy.png
podsłuchałem teorii DT i udało się :idea: :!: :shock:
To w DT mozna znaleźc coś wartościowego? :shock:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

cajto pisze:
31 mar 2020, 16:20
Męczą mnie dzisiaj dziadygi, tu przestrzelą, tam nie dojdą, takie gierki spod fajerki :roll:
z zasady po DT się nie "pentam" :wink:
to była okazja + nocna wardia
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Morawiecki: Nie jest wykluczone, że dynamika PKB będzie poniżej zera . :shock:
wypowiedz, hm.... " mniej niż zero " :!: :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Andreasgp pisze:
31 mar 2020, 18:06
Morawiecki: Nie jest wykluczone, że dynamika PKB będzie poniżej zera . :shock:
wypowiedz, hm.... " mniej niż zero " :!: :!:
Na całym swiecie tak będzie - tu akurat nie ma się czemu dziwić imo.
Zobacz jaki nakład pieniędzy (których nie ma) idzie na ratowanie czegoś co i tak tonie - wiem - brutalne, ale niestety prawdziwe..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

ODPOWIEDZ