DayTrading: Poniedziałek 22.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Rafal154 pisze:
22 lip 2019, 23:35
Nieśmiertelny Trader pisze:
22 lip 2019, 23:16
Rafal154 pisze:
22 lip 2019, 23:10


To nie głupie szukanie L na edku .. zamknięcie tygodniówki powyżej 1.13979 otworzy drogę 1,17441.. mamy jeszcze po drodze ECB więc warto poczekać ale w kalendarzu mamy też dane dla USA które nie wyglądają najlepiej ... Ja czekam na zamknięcie W1 :564:
No właśnie na W1 mamy objęcie hossy 5 tygodni temu i póki co jeszcze jej nie zanegowali więc nawet stawiałbym na szpile w dół a później up tak ze az wykręcą te W1. Póki co tak bardzo skromnie zagrałem bo pozno juz. Mozliwe ze zamkne to z micro stratą albo ustawię na zero bo sygnał mi zanegowali no ale to tez na micro ruchy. Niżej może być lepsza opcja do wejscia. :)

-------

USDCAD cisnie nawet w tych godzinach, to dobry znak dla wzrostów.
Popatrz w kalendarz , jest teraz kilka ważnych danych dla USA .. piątkowe PKB powiem ci przeraża .. od roku idą na poziomie 3 % , w piątek spodziewają się spadku do 1.80 % ... Mnie tylko boli niemiecki ZEW bo jest tragiczny i nie sądze że Draghi i ECB zamkną oczy i będą udawać że tego nie widzą , IFO we czwartek ma wypaść dobrze PMI też nie ma co narzekać ...
ZEW w Niemczech to porażka, pamiętam jak pierwszy raz ogłosili 44 to edek polecial 100 pestek. Ciąży to na nim do tej pory ale właśnie USA też już nie stoi tak dobrze jak chociażby jeszcze w czerwcu. Tendencja danych jest spadkowa więc kto wie, może poszaleć nam edzio. Kanada też dużo słabsza niż Maj-Czerwiec więc to by się zgadzało pod up.

-----

Zamknąłęm jedną pozycję z trzech na GBPCAD po1.6373. Weszlo ponad 90 pestek. Możliwe że zamknę jeszcze jedną i będzie ponad 180 pestek a jedną zostawię zabezpieczoną i nie ważne wybory.

Zablokowany