DayTrading: Piątek 28.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Andreasgp.
poikaz statment bo bede plakal :D no co masz ten honor ? i co ci jeszcze pokazac ? 4 literki tez :?:
napisz co cie boli co cie gryzie i kto ci spac nie daje :idea:
ze tylko cos napisze ogolnie ty pod moja ramka na zawolanie jestes
wracaj na bankiera na onet tam przywodcza role masz i miales tam ci wolno pisac wsio
iKm ty jestes ze ja mam miec odwage przed takimi jak ty tu pokazywac co ? mam pokazac i dlaczego?
ciebie tu nie ma chopcze ??????????????zadnego postu procz pokaz to pokaz tamto tu nie napisales
a mnie chcesz pouczac ZNASZ CO TO IGNOR
nie wstydzisz sie juz ze ciagle piszesz to samo i tylko z ciebie tu ludzie sie smieja ?
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
swiezak???????????////
ja nie wchodze z pozycjami jak ty kilka lub kilkanascie lotow wiec g20 mam gdzies gram zalozony kierunek i takie infa dla mnie nic nie znacza najwyzej nie zarobie
ciag dalszy
pozycja dluga dax germany 30
ja pisalem i powtarzam moje zalozenie to kontrakty wrzesniowe :!: :!: :!: :!: nizej nawet 9kola
i kto nie rozumie przekazu to wracac do podstawoewki lub zlobka bo to tylko projekcja i nie dla idiotow ?
a poniewaz jestem w tych ocenach bo to czesciowo jak wrozba rozciagliwy
nie obraze sie jak zasieg bedzie miedz y 8 tys -10xxx tez

https://iv.pl/images/81353357099754598893.png
mysle ze szkoda sie rozpisywac bo nawet poczatkujacy widzi kierunek mozliwy lub mozliwa konsole na np 2 -3 tygodnie
po lewej masz w ramce zamkniecie buy-sell
sredna pozycji i zysk przy tym zamkniewciu
to jak ci sie nudzi to policz sobie zysk lub strate przy jakiejs luce i nie martw sie o moje depo bo takie straty mozliwe przezyje i plakal nie bede placze najwyzej nad takimi biednymi zuczkami ktore sa zazdrosne ze nie potrafia ogarnac tak prostych rzeczy jak forex
spokoju w weekend
swiezak zobacz na weekendowym na daxie ile juz trace zalamka totalna pol procent depa mi poleciec moze :564:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Trump- ... 99252.html
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

jack19840802 pisze:
29 cze 2019, 20:25
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,249 ... stawy.html

Czyli USD się wzmocni, złoto w dół, edek i kabel tez w dół?
Jack wydaje mi się, że z tego wielkiego szczytu nic nie wynikło. Taka ściema, ale zobaczymy jutro za 24h :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

jack19840802
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sty 2018, 16:46

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jack19840802 »

krab29 pisze:
29 cze 2019, 22:11
jack19840802 pisze:
29 cze 2019, 20:25
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,249 ... stawy.html

Czyli USD się wzmocni, złoto w dół, edek i kabel tez w dół?
Jack wydaje mi się, że z tego wielkiego szczytu nic nie wynikło. Taka ściema, ale zobaczymy jutro za 24h :564:
"Rozmawialiśmy o wielu rzeczach i jesteśmy znów na właściwej drodze (...) negocjacje są kontynuowane" - powiedział Trump po spotkaniu, które określił jako "bardzo dobre" i "prawdopodobnie nawet lepsze niż oczekiwano". Nie potwierdził jednak jak dotąd informacji o wstrzymaniu wprowadzenia nowych ceł.

Masło maślane, a nagle wyskoczy post z twittera że Trump nałoży kolejne karne taryfy ble ble ble:)

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

jack19840802 pisze:
29 cze 2019, 22:47
krab29 pisze:
29 cze 2019, 22:11
jack19840802 pisze:
29 cze 2019, 20:25
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,249 ... stawy.html

Czyli USD się wzmocni, złoto w dół, edek i kabel tez w dół?
Jack wydaje mi się, że z tego wielkiego szczytu nic nie wynikło. Taka ściema, ale zobaczymy jutro za 24h :564:
"Rozmawialiśmy o wielu rzeczach i jesteśmy znów na właściwej drodze (...) negocjacje są kontynuowane" - powiedział Trump po spotkaniu, które określił jako "bardzo dobre" i "prawdopodobnie nawet lepsze niż oczekiwano". Nie potwierdził jednak jak dotąd informacji o wstrzymaniu wprowadzenia nowych ceł.

Masło maślane, a nagle wyskoczy post z twittera że Trump nałoży kolejne karne taryfy ble ble ble:)
O tym cisza a warto wiedzieć bo stało się to w cieniu G20 ...

Unia Europejska i południowoamerykański Mercosur po 20 latach zdołały sfinalizować negocjacje ws. umowy handlowej. Pod względem wartości zniesionych ceł to największa umowa zawarta przez UE w historii.

Umowa pomiędzy Unią Europejską a Mercosur zakłada zniesienie ceł na niektóre towary, takie jak sok pomarańczowy, owoce, samochody, leki, produkty chemiczne czy kawa rozpuszczalna.

W ocenie prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro porozumienie jest "jednym z najważniejszych w historii"


Podpisali w piątek o 19 !!

Warto przyglądnąć się tym walutom Argentynę, Brazylię, Urugwaj i Paragwaj.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

............

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 754
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

XAB pisze:
29 cze 2019, 20:45
1.Andreasgp.
xxxxxxxxxxxxx
2.swiezak???????????////
xxxxxxxxxxxxxx
ja pisalem i powtarzam moje zalozenie to kontrakty wrzesniowe :!: :!: :!: :!: nizej nawet 9kola
i kto nie rozumie przekazu to wracac do podstawoewki lub zlobka bo to tylko projekcja i nie dla idiotow ?
a poniewaz jestem w tych ocenach bo to czesciowo jak wrozba rozciagliwy
nie obraze sie jak zasieg bedzie miedz y 8 tys -10xxx tez
Ignacy Krasicki
ad1:
Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
«Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny»

ad2, oraz ad3:
Rzekł szczygieł do słowika, który cicho siedział:
«Szkoda, że krótko śpiewasz». Słowik odpowiedział:
«Co mi dała natura, wypełniam to wiernie.
Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie.
TEOM/TEOT
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

„Nigdy nie łap spadającego noża”, przy czym często dodawał: „Zaczekaj, aż nóż wbije się w ziemię i przestanie się trząść (czyli zabraknie sprzedających, a ceny zamknięcia będą bardzo blisko cen minimalnych).
To mi sie podoba. Na Wig20 tak właśnie trzeba robić. Zapisuje do kajetu! :)

PS. Czy Trump oprócz spotkania ze swoim funflem Kimkiem odniósł jakis sukces podczas G20???
PS.2 Tolmon pomnożył konto 6x. :shock: WOW! :564: :564: :564: Też bym tak chciał.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Mi wydaje się, że Tolmon pomnożył konto 5x, ale nie upieram się.
Na btcusd zmiany są gwałtowne, nie ma brzuszka, ale można spróbować na S, z SL 12500. Ale nie jest to klasyczny układ który gram. Poza tym, nie mam krypto, więc siłą rzeczy nie wejdę w pozycję.
Udanej reszty niedzieli.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:
29 cze 2019, 00:08
Spokojnie, spokojnie.. ta pompka była w jednym scenariuszu, i tak słabo im poszło. Zobaczcie na SP500 na D1. Praktycznie powtórzyli układ świec z poprzeniego szczytu z 01.05. i tak samo był weekend po tym. Identyczna sytuacja, a może specjalnie tak malują żeby nas zmylić.
No nie, nic identycznego
jak tego nie widzisz :oops:
Ostatnio zmieniony 30 cze 2019, 21:56 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 2 razy.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 28.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tomasz, popatrz jak skracasz, bo wyszło, że Świeżak to pisał.
BTCUSD - jak zleci poniżej 10500, to byłby trend spadkowy. Pewnie swapy w obie strony są ujemne i nie da się na tym zarabiać?
EURUSD - https://invst.ly/b51q7 - fajne te trzy ostatnie świeczki. Może dojdzie do rozstrzygnięcia, chociaż są wakacje.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany