DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tolmon_Nika pisze:
25 cze 2019, 21:12
Tomasz196407 pisze:
25 cze 2019, 21:03
Tolmon_Nika pisze:
25 cze 2019, 20:56

i cisza .. a tak się wyrywałeś :mrgreen:
przecież pisze do kraba i czekam na odpowiedx twoja
a tu nic
robisz ze mnie idiotę :?: czy jesteś pod wpływem :?:
na jaką moją odpowiedź czekasz oświeć mnie :idea: :?:
tylko gorąc tylko :lol:

Awatar użytkownika
Pawel_FC
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:16

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Pawel_FC »

Dzisiaj tylko srebro. Mamy ciekawą sytuację w okolicach ważnego poziomu 15.300. Ostatnie świeczki z wyższego TF to ewidentna "walka" popytu z podażą. Nie jest powiedziane, że zobaczymy kontynuację jednak póki są powyżej 15.300 jak dla mnie dalszy ruch w górę bardziej prawdopodobny. Świeczka dzienna zamykająca się poniżej neguje scenariusz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
25 cze 2019, 21:14
niemiec
germany 30 wykres m10
tu widac wsparcie z liniii
https://iv.pl/images/62825409022200236702.png
ropka wti
m3
https://iv.pl/images/46445098753500787616.png
eur/dol
wykres m3

https://iv.pl/images/09132536589687936480.png
to stare oczekujace zdejme ich zaraz :(
dolary usd/pl -M30
1lke zostawiam
https://iv.pl/images/63490024101454158623.png
A EUR/DOL
jeszcze spadnie byczki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tomasz196407 pisze:
25 cze 2019, 21:11
Krab nie wiem czy kontynuować wątek, jak mnie moze odpowiednio zmotywujesz, :)
na razie przerobiliśmy kilka pw z których utarczkiem typowych polaków nie doszlismy konsensusu, poprostu słowa słów
Zainspirowany jednak pewnym drobiazgiem co było dzbłem w moim oku, przenośnia !
chciałem Ci zrobic uwage w dzisiejszym postowaniu, czy to jest obraźliwe czy nie chcesz krytyki? albo nie widzisz problemu
wymieniłes pozycje swoje ja tam tez napisałem swoje , juz nie bedzie zarzutu że nie wymieniam stratnych pozycji! utry sl!
Koledzy Twoi Pan Kermit tez wymieni? moze przez Ciebie zmotywuje go?
Geneza słowa punkt nie odnosi sie do Twojego pozycjonowania tylko -
-Kermit trafiłeś w punkt,
to takie sprostowanie, kermit jak zauważyłeś nie dał swojej projekcji tylko opisał to w parusłowach
wiec badzmy logiczni i nazwijmy to komentarzem
tylko to chciałem ci zakomunikować
a sl 100 można łatwo to wszystko obliczyc ile by kosztowało
nie robi sie czegos takiego, ale jak masz inna wiedze to przepraszam
mysle wyjaśniłem
Z Poważaniem T.
To postaram się dla dobra ogółu zmotywować cię do kontynuacji, jeśli oczywiście chcesz :D
Ja uważam, że po przerobieniu kilku pw doszliśmy do ogromnego konsensusu. A mianowicie, różnimy się w poglądach, ale szanujemy te różnice, oczywiście nie zrozumieliśmy się do końca ale co najważniejsze: ZAKOŃCZYLIŚMY ŻYCZLIWIE I ŻYCZYLIŚMY SOBIE SUKCESÓW. Dla mnie to najważniejsza część naszej dyskusji. Reszta nie ma znaczenia. :568:
"Koledzy Twoi Pan Kermit" - Tomasz, z tobą wymieniłem kilka pw, z Panem Kermitem zero. Przypinasz mi łatkę, nie znam kryteriów, jeśli to pw to ty jesteś Moim bardziej niż Pan Kermit. Ty i Pan Kermit stanowicie grupę od której mogę się czegoś nauczyć i nikogo nie przekreślam czy dyskryminuję. Oczywiście wyrabiam/wyrobiłem sobie swoją ocenę osób tu piszących, ale jest ona subiektywna i tylko moja.
"-Kermit trafiłeś w punkt,..." - napisałem to po prostu, jak Pan Kermit napisał, że kabel nie pójdzie w dół, a dosłownie 5 minut później wykres poszedł 30 pipsów w dół i to był chyba najgwałtowniejszy ruch tego dnia. Dla mnie to było wesołe i w żaden sposób nie chciałem ubliżyć Panu Kermitowi. Jeśli tak odczuł to przepraszam go. Po prostu zgranie było w punkt czasowy. Naprawdę było to śmieszne. Bez urazy. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia?
"moze przez Ciebie zmotywuje go?" - dla mnie i dla ciebie ma stratne - na ten temat nie musimy więcej dyskutować. Ale jeśli nie chce o nich pisać to jego sprawa. W piątek jak euro rosło miał wizję zjazdu w dół. Widać było, że wykres up nawet dla takiego miszcza jak ja. Napisałem mu o tym na forum. Ale starałem się zrobić to kulturalnie, a nie wyzywać go. Chodzi mi tylko o przekaz, a raczej jego formę. Kermit przyznał, że trafiło go SL 35 pipów - jakieś zagranie wcześniej. Nie będę szukał postów.
"a sl 100 można łatwo to wszystko obliczyc ile by kosztowało
nie robi sie czegos takiego, ale jak masz inna wiedze to przepraszam" - trzeba się liczyć z tym, że każdy kto zamieszcza swoją wizję może mylić się na miesiące. Skąd mamy wiedzieć czy Trump miał problemy w toalecie, ma zły humor i teraz chce się odegrać na Chińczykach. Czy każdy tutaj może zamieścić wizję, a wykres pójdzie w drugą stronę na miesiące/na 1000 pipsów? Tak, każdy. Twoja lira może uciec do 10,000. Pana Kermita w drugą stronę. I znowu możecie być pewni, że się totalnie pomylicie. Ale czy to przekreśla wasze wykresy? Dla mnie nie, ale to moja subiektywna ocena.
Dostrzegam tutaj problem, który ty mi pokazałeś. Niektórzy kopiują sygnały i na tej podstawie grają. Zwracam uwagę wszystkim, że KAŻDY tutaj się myli i jego oceny sytuacji mogą być błędne. Każdy znaczy każdy, tutaj pewność wynosi jeden. Natomiast każdy powinien mieć swoje mroczne wizje i przynajmniej mi pokazują wasze moje błędy, które popełniam i pomagają mi w samodoskonaleniu. Ale wyszło, tak uczenie :oops: . Kończąc, post odnosi się do trzech osób wymienionych i proponuję, żeby one miały możliwość odniesienia się do uwag. Oczywiście, kulturalne i konkretne spojrzenie na temat przez innych również mile widziane. :564:
Ja ze swojej strony mogę tylko prosić o wizje innych, piszących lub nie piszących ostatnio, żeby je przedstawiali. :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: highend »

Co tam u Was wielcy gracze? :)
zarobiłem na złocie,teraz trzeba by zarobić na sp500 :mrgreen: :twisted: :shock:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

highend pisze:
25 cze 2019, 22:19
Co tam u Was wielcy gracze? :)
zarobiłem na złocie,teraz trzeba by zarobić na sp500 :mrgreen: :twisted: :shock:
Ale jak???
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab :?:
nie czytalem wszystkiego bo nie piszesz do mnie ale pozwol na moja ocene tego co robisz na forexie
piszesz ze z doskoku w sumie stawiasz pozycje
moja rada
ogranicz sie do 3 pozycji czy inaczej 3 par to jest szczyt mozliwosci gracza ktory nie siedzi przy kompie 8 godz codziennie tak uwazam
do tego roku gralem kilka ladnych lat siedzac przy kompie pow 8 godz do 12 i nigdy nie przekraczalem 3 par
wiecej pisz o tym co planujesz a nie co robia inni
krotko zwiezle i na temat
w stylu jak rynek dojdzie do powiedzmy 58 postawie ske na ropie wti np stawiasz sl napisz jakie a tp niekoniecznie
tyle moich uwag na poczatek
i jeszcze jedna uwaga nie dotykaj sie pary ktora jest bardzo niebezpieczna dla ciebie jak np gbp jpy
bo z tego co pamietam miales lki
a to widzisz ABC----bo tak nie musi byc ale to jest rynek
https://iv.pl/images/39831188346250259962.png
Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 22:48 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

API ....

Ropa - 7,5 mln ...
........................................................

EUR/NOK retest wybicia

AUD/CAD H4 konsola wychodzą dołem

Powodzenia :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Ja Wam Pokaże- akurat na TVP2 leci i ogladałem ,
Typowe polskie problemy Judyty która chce byc szcześliwa i cała fabuła o pościgu owego szczęscia
Czemu pisze o tym ? kazdy z nas na fx ma tego bakcyla
chcemy zarobić, nie wazne jak?, jakim kosztem finansowym i zdrowotnym czy moze zyciowym
Jeden podejdzie do problemu prosto -straciłem to co? stac mnie i nie wazne w jaki sposób sie przygotuje do transakcji tej akurat wazne żeby zarobić! po paru minutach patrzymy a tu nie tak, idzie odwrotnie ale czemu akurat to mnie spotyka JA TAK BARDZO CHCE
a tu klapa, ilu własnie takich wojaków kowalskich w Polsce jest
nieważne AT I inne cuda wzne zeby wejsc i wygrac
mało raz wygrałem to i nastepnym razem też -
ILU takich naiwniaków zasiliło kase brokerom, Pytam sie ilu,
grzecznie nie imiennie ciebie stasiu i piotrku ale ogólnie
Niestety statystyki sa zatrważajace,
To forum moze sie stac ostoją tego dobrego FX bo było takie kiedys -pisałem juz fx flamer tu duzo włożył i wszyscy inni też

- "trzeba się liczyć z tym, że każdy kto zamieszcza swoją wizję może mylić się na miesiące. Skąd mamy wiedzieć czy Trump miał problemy w toalecie, ma zły humor i teraz chce się odegrać na Chińczykach."

No raczej wszystko jest na wykresie :D
analizuj i poswiec czas nad wykresem dłużej niż 1h, 2h, 3h a potem i dłuzej tyle ile trzeba

-"Czy każdy tutaj może zamieścić wizję, a wykres pójdzie w drugą stronę na miesiące/na 1000 pipsów? Tak, każdy. Twoja lira może uciec do 10,000. Pana Kermita w drugą stronę. I znowu możecie być pewni, że się totalnie pomylicie. Ale czy to przekreśla wasze wykresy? Dla mnie nie, ale to moja subiektywna ocena."
No nie może byc tak że cena pójdzie inaczej a my sie nie pomylimy sie

-"Dostrzegam tutaj problem, który ty mi pokazałeś. Niektórzy kopiują sygnały i na tej podstawie grają. Zwracam uwagę wszystkim, że KAŻDY tutaj się myli i jego oceny sytuacji mogą być błędne. Każdy znaczy każdy, tutaj pewność wynosi jeden. Natomiast każdy powinien mieć swoje mroczne wizje i przynajmniej mi pokazują wasze moje błędy, które popełniam i pomagają mi w samodoskonaleniu"

Powiem tak. Tez kiedys podawałem swoje wykresy i gościu nie mówiąc mi grał na moje wykresy.
skonczyło sie to pretensjami i oskarzeniami w moim kierunku
Obiecałem sobie ze nigdy nie bede w ten sposób robił.
Mam kolege który mi pokzał świece i cały wykres wzgledem analizowania
Kazda swieca ma znaczenie czy ta na koncu trendu czy na poczatku
Jestem mu ogromnie wdzieczny tak jak fx flamerowi za dobry wkład w moje szkolenie
Co moge radzic Tobie Krab i innym- własnie to własne analizowanie wykresu
nie opieranie sie na wykresach innych, własne spotrzeżenia
Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 23:15 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 25.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ROPA WTI
wykres 4h
kolejne wrota otwarte na noc
https://iv.pl/images/82886698597431343243.png
krotko
doszli jak widac u mnie do 50 fb u drug broka wykres ok 20 pip wyzej bo 58.82
https://iv.pl/images/51073629227284687662.png
ropa tu dokladniej w sumie oporki jasniej widac jak ktos misiek :(
https://iv.pl/images/82773099806571003396.png
4ski a zobaczymy ile budiet rano
dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany