DayTrading: Piątek 07.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
pl-samurai
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 453
Rejestracja: 28 maja 2009, 00:36

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pl-samurai »

Panowie może nie pitupitu tylko jakies wnioski po tym co napisalem? Jestem ciekawy waszych opini.

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 12:15
JohnyEnglisz pisze:
08 cze 2019, 12:08
Cblondyn co Ty sie tak czepiles Zaby?? Akurat jego kreski sa dla mnie czytelne, fajnie potrafi to opisac. Nigdy nie powiedzial ze daje jakis sygnal na wejscie czy wyjscie. Zawszs biore +\- 50 pips do zasiegow co wyznacza na wykresie. A niektorzy ciagle maja pretensje do Zaby, pokaz to pokaz tamto, pokaz wejscie pokaz statement itp . Oststnio yeahman pisal o wejsciach po 10L i ile zarobil i nikt sie go nie czepial zeby cos pokazal zeby to udowodnil, zawsze Zaby sie czepiaja , jak dzieci z piaskownicy :? 8)
Przypomne sie w poniedziałek. Skoro tutaj sami zarobieni dzieki kreskom zielonego to ja też chętnie skorzystam. A to, że mam pewne wątpliwości bo AT nie jest mi obca?. Pikuś :)
No i przypominam, że konto pod zarządzanie tez mozesz dać :)
Do zobaczenia w poniedziałek ;)
Akurat kontem wole sam zarzadzac i miec pretensje tylko do samego siebie jesli cos idzie nie tak. A kto Ci broni korzystac?? Potrafisz trzezwo myslec i zarzadzac kontem, to cos tam zawsze sie zarobi, masz watpliwosc to nie grasz, proste g :564:

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 12:15
JohnyEnglisz pisze:
08 cze 2019, 12:08
Cblondyn co Ty sie tak czepiles Zaby?? Akurat jego kreski sa dla mnie czytelne, fajnie potrafi to opisac. Nigdy nie powiedzial ze daje jakis sygnal na wejscie czy wyjscie. Zawszs biore +\- 50 pips do zasiegow co wyznacza na wykresie. A niektorzy ciagle maja pretensje do Zaby, pokaz to pokaz tamto, pokaz wejscie pokaz statement itp . Oststnio yeahman pisal o wejsciach po 10L i ile zarobil i nikt sie go nie czepial zeby cos pokazal zeby to udowodnil, zawsze Zaby sie czepiaja , jak dzieci z piaskownicy :? 8)
Przypomne sie w poniedziałek. Skoro tutaj sami zarobieni dzieki kreskom zielonego to ja też chętnie skorzystam. A to, że mam pewne wątpliwości bo AT nie jest mi obca?. Pikuś :)
No i przypominam, że konto pod zarządzanie tez mozesz dać :)
Do zobaczenia w poniedziałek ;)
Mam propozycję: wrzucaj Johny swoje wejścia pod te kreski. Analiza, Twoje wejście + skrin z zaznaczeniem, że pod konkretną analizę.
Autor nie chce - może korzystający?
Kiedyś proponowałem to followerom technika (tak ich nazywa technik). Żaden się nie odważył.
Może będziesz pierwszy?
Wątpię.

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

belon pisze:
08 cze 2019, 12:55
Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 12:15
JohnyEnglisz pisze:
08 cze 2019, 12:08
Cblondyn co Ty sie tak czepiles Zaby?? Akurat jego kreski sa dla mnie czytelne, fajnie potrafi to opisac. Nigdy nie powiedzial ze daje jakis sygnal na wejscie czy wyjscie. Zawszs biore +\- 50 pips do zasiegow co wyznacza na wykresie. A niektorzy ciagle maja pretensje do Zaby, pokaz to pokaz tamto, pokaz wejscie pokaz statement itp . Oststnio yeahman pisal o wejsciach po 10L i ile zarobil i nikt sie go nie czepial zeby cos pokazal zeby to udowodnil, zawsze Zaby sie czepiaja , jak dzieci z piaskownicy :? 8)
Przypomne sie w poniedziałek. Skoro tutaj sami zarobieni dzieki kreskom zielonego to ja też chętnie skorzystam. A to, że mam pewne wątpliwości bo AT nie jest mi obca?. Pikuś :)
No i przypominam, że konto pod zarządzanie tez mozesz dać :)
Do zobaczenia w poniedziałek ;)
Mam propozycję: wrzucaj Johny swoje wejścia pod te kreski. Analiza, Twoje wejście + skrin z zaznaczeniem, że pod konkretną analizę.
Autor nie chce - może korzystający?
Kiedyś proponowałem to followerom technika (tak ich nazywa technik). Żaden się nie odważył.
Może będziesz pierwszy?
Wątpię.
Obiecac Ci nie moge, ale postaram sie wrzucac, nie siedze przy kompie bo normalnie chodze do pracy wiec chyba rozumiesz :564:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

1 i ostatnia zasada forexu to - zarób pieniądz !!
i gówno kogo powinno obchodzi jak to robisz, czy dobrze czy źle
robiąc dwójkę na kiblu robisz ją jak każdy ( 99% ludzi ) - zdajesz sobie sprawę że robisz ją źle ??? Wbrew biologii ??
ale robisz i efekt jest taki sam ...
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

JohnyEnglisz pisze:
08 cze 2019, 13:12
belon pisze:
08 cze 2019, 12:55
Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 12:15


Przypomne sie w poniedziałek. Skoro tutaj sami zarobieni dzieki kreskom zielonego to ja też chętnie skorzystam. A to, że mam pewne wątpliwości bo AT nie jest mi obca?. Pikuś :)
No i przypominam, że konto pod zarządzanie tez mozesz dać :)
Do zobaczenia w poniedziałek ;)
Mam propozycję: wrzucaj Johny swoje wejścia pod te kreski. Analiza, Twoje wejście + skrin z zaznaczeniem, że pod konkretną analizę.
Autor nie chce - może korzystający?
Kiedyś proponowałem to followerom technika (tak ich nazywa technik). Żaden się nie odważył.
Może będziesz pierwszy?
Wątpię.
Obiecac Ci nie moge, ale postaram sie wrzucac, nie siedze przy kompie bo normalnie chodze do pracy wiec chyba rozumiesz :564:
Jak info o wejściu pójdzie w tajming to ok ale jak będziesz wrzucał pozycję otwierane "w pracy" kilka godzin po fakcie to raczej sobie daruj.
BTW: trzymam kciuki i powodzenia (mam nadzieję, że po jednym wejściu nie zrezygnujesz i będzie ich więcej).

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:
08 cze 2019, 13:27
1 i ostatnia zasada forexu to - zarób pieniądz !!
i gówno kogo powinno obchodzi jak to robisz, czy dobrze czy źle
robiąc dwójkę na kiblu robisz ją jak każdy ( 99% ludzi ) - zdajesz sobie sprawę że robisz ją źle ??? Wbrew biologii ??
ale robisz i efekt jest taki sam ...
No przeciez o to chodzi w tym całym interesie. I czy robisz dobrze czy źle łątwo zweryfikować. Zarabiasz - robisz dobrze, tracisz - robisz źle. Ktos tutaj sugeruje, że korzystając z cudzych kresek regularnie zarabia :)
Chetnie sie o tym przekonam. Bo to od tych kresek zalezy czy robi dobrze czy źle ;)
Ocenimy na ile kreski sa skuteczne/przydatne. Chyba jasne?

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Jak milo czytac to forum od wczoraj.
Wrzucam dla potomnych i innych dla przypomnienia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Phi. Płacenie za kontakt ze mną? To i tak promocja. Niedługo za spojrzenie na mój awatar będę po 10 zł pobierał. Jaki trzeba mieć poryty beret i jakim trzeba być sfrustrowanym żeby latać po forach i wymyślać takie glupoty. Cała sobotę płacz bo ktoś zarobił. Jak ktoś zarabia to żyje swoim życiem i z niego korzysta a jak ktoś moczy co chwile na transakcjach to bawi się w pudelka i żyje życiem innych bo swoje ma do bani. Udanego weekendu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 14:41
Phi. Płacenie za kontakt ze mną? To i tak promocja. Niedługo za spojrzenie na mój awatar będę po 10 zł pobierał. Jaki trzeba mieć poryty beret i jakim trzeba być sfrustrowanym żeby latać po forach i wymyślać takie glupoty. Cała sobotę płacz bo ktoś zarobił. Jak ktoś zarabia to żyje swoim życiem i z niego korzysta a jak ktoś moczy co chwile na transakcjach to bawi się w pudelka i żyje życiem innych bo swoje ma do bani. Udanego weekendu
Nie pochlebiaj sobie. Jedno czy dwa wybiórcze wejścia, nie do końca zgodne z analizą to nie powód, żeby się tak podniecać.
I nie powód, żeby w co drugim poście pisać o zarabianiu: to tylko dwa udane wejścia.
Doczekam się odpowiedzi na moje pytanie z tego postu:
daytrading-piatek-07-06-2019-t30657-230.html#p945494

Krótka piłka: tak (to fajnie), nie - to w "sumie już podsumuje": narysować można wszystko ale rozegrać to, to inna bajka - a jeszcze wrzucić zlecenie na forum...

Zablokowany