Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Scam jak nic.

Zgłosić i nagłaśniać warto - jeśli to nic nie pomoże Tobie (a niestety wnioskuję z tego co piszesz, że szanse są bardzo liche), to przynajmniej ostrzeżesz innych. Przy takim mechanizmie wpłaty środków znane mi drzwi niestety się zamykają. Co innego jakbyś wpłacał depozyt kartą.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

jaceksk37
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2021, 21:01

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: jaceksk37 »

Witam
Chciałbym się podpiąć do tematu i zapytać was o statusmarket.com zdeponowałem tam 250$ zostało mi teraz 186, złożyłem wniosek o wypłatę to odpisali mi w mailu że z braku akceptacji głosowej nie wypłacą mi środków. Działają mi na nerwy dzwonią codziennie z innego dziwnego numeru, wysłałem do nich maila że nie chce z nimi współpracować i żeby zamknęli mi konto. A i tak wydzwaniają i mają to gdzieś w ogóle namawiali mnie na pożyczkę żeby zainwestować większe pieniądze na co się nie zgodziłem, kolesie w ogóle z jakimś dziwnym akcentem wschodnim. Dodam że nie zawierałem żadnej umowy pisemnej tylko założyłem konto u nich. Nie wiem co mam myśleć to chyba jakiś scam firma jest zarejestrowana na wyspach marschala. Z tego wszystkiego zmieniłem dowód osobisty bo nie wiedziałem w końcu czy to nie oszuści proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 21:15 przez jaceksk37, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jaceksk37 pisze:
09 sie 2021, 21:11
Z tego wszystkiego zmieniłem dowód osobisty bo nie wiedziałem w końcu czy to nie oszuści proszę o pomoc.
To na 100% są oszuści

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jeśli wpłacałeś kartą to szanse, że odzyskasz środki są spore. W innym przypadku może być różnie, ale ogólnie tak - typowy scam.

Przeczytaj:
https://forexclub.pl/jak-odzyskac-srodk ... era-forex/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

jaceksk37 pisze:
09 sie 2021, 21:11
Witam
Chciałbym się podpiąć do tematu i zapytać was o statusmarket.com zdeponowałem tam 250$ zostało mi teraz 186, złożyłem wniosek o wypłatę to odpisali mi w mailu że z braku akceptacji głosowej nie wypłacą mi środków. Działają mi na nerwy dzwonią codziennie z innego dziwnego numeru, wysłałem do nich maila że nie chce z nimi współpracować i żeby zamknęli mi konto. A i tak wydzwaniają i mają to gdzieś w ogóle namawiali mnie na pożyczkę żeby zainwestować większe pieniądze na co się nie zgodziłem, kolesie w ogóle z jakimś dziwnym akcentem wschodnim. Dodam że nie zawierałem żadnej umowy pisemnej tylko założyłem konto u nich. Nie wiem co mam myśleć to chyba jakiś scam firma jest zarejestrowana na wyspach marschala. Z tego wszystkiego zmieniłem dowód osobisty bo nie wiedziałem w końcu czy to nie oszuści proszę o pomoc.
Jak założyłeś konto, to jest jednoznaczne z podpisaniem umowy, tak to działa.
A scam to jest na pewno.
Broker nie namawia na branie pożyczki, ani na jakieś potwierdzenia głosowe.

Co do wschodnich akcentów, to nic nie znaczy, bo obecnie jest sporo osób ze wschodu pracujących w obsłudze klienta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

jaceksk37
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2021, 21:01

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: jaceksk37 »

Jeszcze jedno, czy oni mogą mnie jakoś dodatkowo obciążyć finansowo bo już nie wiem? Kartę debetową i tak zastrzegłem wprawdzie i tak kończył się termin ważności. Teraz już tak nie dzwonią ale się jeszcze zdarza mam nadzieję że w końcu odpuszczą. Konto na meta trader widzę że jeszcze jest. Czy te konto handlowe ma jakąś ważność? W tych kwestiach jestem zielony, chciałem tylko spróbować i od razu taka wtopa.
Teraz mi się już ode chciało wszystkiego. Choć na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok i te opinie.

jaceksk37
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2021, 21:01

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: jaceksk37 »

Złożyłem w banku jakiś czas temu reklamację na tą wpłatę ale bank oczywiście ją odrzucił tłumacząc się tym że nie ponosi odpowiedzialności jakie wiąże się w inwestowanie na rynkach.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

jaceksk37 pisze:
11 sie 2021, 14:25
Jeszcze jedno, czy oni mogą mnie jakoś dodatkowo obciążyć finansowo bo już nie wiem? Kartę debetową i tak zastrzegłem wprawdzie i tak kończył się termin ważności. Teraz już tak nie dzwonią ale się jeszcze zdarza mam nadzieję że w końcu odpuszczą. Konto na meta trader widzę że jeszcze jest. Czy te konto handlowe ma jakąś ważność? W tych kwestiach jestem zielony, chciałem tylko spróbować i od razu taka wtopa.
Teraz mi się już ode chciało wszystkiego. Choć na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok i te opinie.
O to się nie martw!
Oszust może cię straszyć, ale nie ma drogi prawnej, bo sam by wpadł we własną pułapkę.

Konto musiałbyś zamknąć, a to wymaga, żeby oni ci wypłacili wpierw.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

jaceksk37
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2021, 21:01

Re: Co robic kiedy broker nie chce oddac pieniedzy?

Nieprzeczytany post autor: jaceksk37 »

Dziękuje wszystkim za info jestem zielony w inwestowaniu a tym bardziej na forex czy giełdzie. Pieniędzy to mi raczej nie oddadzą ale mam nadzieję że się chociaż odczepią i dadzą mi święty spokój, bo jestem przez to kłębkiem nerwów. Martwi mnie to że to konto na meta trader mam cały czas otwarte no i mają moje dane łącznie z skanem dowodu. Chociaż go wymieniłem i zastrzegłem to nigdy nie wiadomo. Kontaktowałem się w tej sprawie nawet z adwokatem z Warszawy który się specjalizuje w odzyskiwaniu pieniędzy od takich oszustów giełdowych. Potwierdził moje obawy że to są oszuści i że będą jeszcze jakiś czas wydzwaniać sami mają masę takich spraw ale na większą kasę bo takimi drobnymi kwotami się nie zajmują. Tacy oszuści wykorzystują dane osobowe i podszywają się pod kogoś i zakładają konta na portalach i w ten sposób niby robią se reklamę że niby ktoś to reklamuje. Pisałem nawet do nich maila że jak nie chcą mi wypłacić tych pieniędzy to niech zamkną te konto bez wypłacania pieniędzy byle dali mi spokój, ale oni raczej to mają to gdzieś. Nawet znalazłem jakiegoś gościa niby zachwalał ich, pisałem z nim przez mesangera i twierdził że wpłacił im 71tyś. i mają mu wypłacić 3tyś dolarów ciekawe czy to nie oni podszywali się pod niego bo przestrzegałem go przed nimi i posłałem mu co mi knf posłał i link do strony https://www.personal-reviews.com/2021/0 ... -com-scam/ potym jakoś telefony ustały ciekawe nie?

ODPOWIEDZ