2018-ESMA, AT nie działa, GRID to zło itd...

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
kopczyniak
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2005, 20:47

Re: 2018-ESMA, AT nie działa, GRID to zło itd...

Nieprzeczytany post autor: kopczyniak »

czy_warto_dzis pisze:Panowie żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj. Jakiego brokera polecacie z najmniejszym minimalnym depozytem? Chodzi mio takiego gdzie mogę otworzyć chociaż 2-3 mikroloty na walutach z depozytem 500-700zł.
szukaj w australii
Live and let die

Obrazek

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: 2018-ESMA, AT nie działa, GRID to zło itd...

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Nie ma problemu z otwieraniem kont nadal? Myślę nad rachunkiem u Axitrader ale jak doczytałem niestety dla EU ograniczają dźwignie wedle wytycznych EU.
Jaki inny broker? Czy brokerzy z Australii mają ochronę przed ujemnym saldem czy tylko wybrani?
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: 2018-ESMA, AT nie działa, GRID to zło itd...

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

dzikson pisze:
05 cze 2019, 22:14
Nie ma problemu z otwieraniem kont nadal? Myślę nad rachunkiem u Axitrader ale jak doczytałem niestety dla EU ograniczają dźwignie wedle wytycznych EU.
w ic markets wszystko po staremu. ale z ciekawosci napisalem do axitrader. tez bez problemu mozna dalej tradowac i konto otwierac pod australia. wejdz sobie na live chat do broka i zapytaj jak cos ale to potwierdzone info sprzed paru minut.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: 2018-ESMA, AT nie działa, GRID to zło itd...

Nieprzeczytany post autor: raposo »

dzikson pisze:
05 cze 2019, 22:14
Nie ma problemu z otwieraniem kont nadal? Myślę nad rachunkiem u Axitrader ale jak doczytałem niestety dla EU ograniczają dźwignie wedle wytycznych EU.
Jaki inny broker? Czy brokerzy z Australii mają ochronę przed ujemnym saldem czy tylko wybrani?
Australijscy brokerzy nie oferują ochrony przed powstaniem ujemnego salda. A przynajmniej nie spotkałem się z taką ofertą. Coś za coś ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: 2018-ESMA, AT nie działa, GRID to zło itd...

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Forex-trader pisze:
06 cze 2019, 07:56
wejdz sobie na live chat do broka i zapytaj jak cos ale to potwierdzone info sprzed paru minut.
Wierzę na słowo :)
raposo pisze:
06 cze 2019, 07:58
Australijscy brokerzy nie oferują ochrony przed powstaniem ujemnego salda. A przynajmniej nie spotkałem się z taką ofertą. Coś za coś ;)
No tak, ma to sens, jedyna opcja pozamykanie pozycji przed powstaniem zera na koncie
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

ODPOWIEDZ