Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

MarioDM pisze:
13 maja 2022, 14:22
2 Platforma to niemieckie kundle i ślepo wykonywały każdy niemiecki rozkaz. Oczywiste jest, że gdyby im Niemcy tak kazali, to też blokowali by dostawy broni na Ukrainę.
Po przeczytaniu powyższego odpuściłem. Dla mnie jesteś idiotą..

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

olds pisze:
13 maja 2022, 20:17
MarioDM pisze:
13 maja 2022, 14:22
2 Platforma to niemieckie kundle i ślepo wykonywały każdy niemiecki rozkaz. Oczywiste jest, że gdyby im Niemcy tak kazali, to też blokowali by dostawy broni na Ukrainę.
Po przeczytaniu powyższego odpuściłem. Dla mnie jesteś idiotą..
Dla mnie też, zgadzam się z Tobą w 100%, szkoda czasu na dyskusję z zatwardziałym i zaślepionym pisiakiem.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
13 maja 2022, 16:35
A, i dodam jeszcze jedno, tak z dupy wzięte:
Jestem przekonany, że gdyby ulubieniec PiSu, nijaki D. Trump, był nadal prezydentem USA, to byśmy mieli przejebane, bo on by miał w dupie wspieranie Ukrainy i ew. obronę Polski przez NATO.
Tu się nie zgodzę ponieważ nad każdym prezydentem USA są sztaby ludzi którzy czuwają nad interesami światowego hegemona. Wiec jeżeli administracja Trumpa olała by region Europy wschodniej, to zagroziło by to ich wpływom/interesom na "starym kontynencie". Nie chcę się rozpisywać bo to byłoby gdybanie z kolei spójrzmy na fakty wycofują się z bliskiego wschodu i wielu sojuszników zostało wystawionych do wiatru (Afganistan), np. w Iraku wbijają się Chińczycy. Bezczynność w Europie postawiła by pod znakiem zapytania sens sojuszu z USA w oczach liderów państw UE. Nawet nie chcę przypuszczać co by się stało gdyby USA było biernie... słowo "przejebane" myślę że nie oddałoby w pełni opisu wydarzeń.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Obserwując co się dzieje w amerykańskim kongresie i to jak Ewangelicy obstawili sąd najwyższy, z dożywotnimi kadencjami sędziów, to tam nie jest już za wesoło.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
13 maja 2022, 20:17
MarioDM pisze:
13 maja 2022, 14:22
2 Platforma to niemieckie kundle i ślepo wykonywały każdy niemiecki rozkaz. Oczywiste jest, że gdyby im Niemcy tak kazali, to też blokowali by dostawy broni na Ukrainę.
Po przeczytaniu powyższego odpuściłem. Dla mnie jesteś idiotą..
Potwierdzam. W dodatku wredną mendą. Bo nawet niektórzy PiSiowe jak słuchają TVPinfo to im się zbiera na :563:
"Swój słucha swego"
To już taki typ mendy co by wysyłał Żydów, lewaków, pedałów, opozycjonistów, Tuska, komuchów, szwabów i HGW kogo jeszcze do gazu. I taką mende mieć w rodzinie to prze....ne. Podobnie za sąsiada :)
:564:

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Nie jestem zaskoczony. Znam wasz komuszy poziom kultury i inteligencji, więc od razu wiedziałem, że na merytoryczną dyskusję nie ma co liczyć. Nie macie ani wiedzy, ani argumentów, a wasza kultura podobnie jak inteligencja jest na poziomie bliskim dna.
Mimo wszystko cieszy mnie ta dyskusja bo mało jest rzeczy fajniejszych od orania lewactwa.
Na koniec film z udziałem waszego idola, który mówił wtedy, że żadnej broni dla Ukrainy.

https://www.youtube.com/watch?v=9j--9Noq6yY
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MarioDM pisze:
14 maja 2022, 17:24
Nie jestem zaskoczony. Znam wasz komuszy poziom kultury i inteligencji, więc od razu wiedziałem, że na merytoryczną dyskusję nie ma co liczyć. Nie macie ani wiedzy, ani argumentów, a wasza kultura podobnie jak inteligencja jest na poziomie bliskim dna.
Mario, ja ciebie przepraszam, ale to co ty nazywasz argumentami, to nigdy nawet obok argumentu nie leżało. Jedyne co tutaj obserwuję to kłótnie z rynsztoku, jak to ten, albo inny jest idiotą, debilem, komuchą, klerykałem, itd., itp. To nie są argumenty. I nigdy nie będą.
A tak poza tym, to argumenty nie powodują, że to co one argumentują jest rzetelnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

OJP, Matuchno Przenajświętsza! Widzieliście PPI w PL? 23,3%! Ostatni odczyt CPI to bodajże 12,5%! A PPI zwykle za jakiś czas wpływa na odczyt CPI. Polacy chyba już zapomnieli jak ich wyjebali na franku, teraz wyjebią na oprocentowaniu kredytów. Będzie płacz, zgrzytanie zębów i wiele ludzkich tragedii, omg. Gołym okiem widać do czego posłużyła plandemia. Teraz pojawi się retoryka, że powinniśmy przejść na EUR a może to już będzie cyfrowy ogólnoświatowy pieniądz...
Czyli Polacy zostaną za jakiś czas wyjebani trzeci raz, zgodnie z powiedzeniem, do trzech razy sztuka. Trzeba trzymać nieruchomości.
Miałem zmienić samochód ale zmapuje se ten co mam :lol:
P.S.
Podzielę się jeszcze taką refleksją. Wszystko się zgadza "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy..." Dwa pierwsze przykłady, że do tego dąży establishment. W PL ustawodawca tak zmienił przepisy, że tradycyjny leasing już nie jest tak korzystny podatkowo jak najem długoterminowy. Jak idziesz do salonu samochodowego i mówisz że płacisz gotówą to patrzą na Ciebie jak na dinozaura. Wszelkiego rodzaju socjal, dochód gwarantowany etc. Nie wdając się w szczegóły, duży odsetek społeczeństwa będzie musiał korzystać z wynajmu, mieszkań komunalnych bo nie będzie ich stać na zakup mieszkania a ściślej nie będą mieli zdolności kredytowej....Czyli nie będziesz miał nic swojego, z tym będziesz szczęśliwy to czysty marketing :lol:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

zakaven pisze:
20 maja 2022, 10:21
OJP, Matuchno Przenajświętsza! Widzieliście PPI w PL? 23,3%! Ostatni odczyt CPI to bodajże 12,5%! A PPI zwykle za jakiś czas wpływa na odczyt CPI. Polacy chyba już zapomnieli jak ich wyjebali na franku, teraz wyjebią na oprocentowaniu kredytów. Będzie płacz, zgrzytanie zębów i wiele ludzkich tragedii, omg. Gołym okiem widać do czego posłużyła plandemia. Teraz pojawi się retoryka, że powinniśmy przejść na EUR a może to już będzie cyfrowy ogólnoświatowy pieniądz...
....................................................................................Czyli nie będziesz miał nic swojego, z tym będziesz szczęśliwy to czysty marketing :lol:
Tu podają że 20%, było w kwietniu:
https://tradingeconomics.com/poland/pro ... ces-change
CPI pójdzie w górę stawiam na ponad 14%. Cóż gdy CPI było na ponad 6% to Krzysztof Kolany sugerował że stopy powinny być na 5%. Ci PiSowscy gówniarze, zapomnieli że jednym z elementów walki z inflacją to po prostu przestać drukować... niestety do wyborów przeciętny polski wyborca będzie utrzymywany w przekonaniu że mieszka w krainie miodem i mlekiem płynącym.

Przejście na EUR to byłby proces niekorzystny dla nas.... wygodny dla polityków odpowiedzialności za wszelkie zło przerzucaliby na EBC (Lagarflacja :!: ).
Ponoć przeciętny czas życia waluty to 27 lat może już czas na złotego:
https://bithub.pl/wiadomosci/czas-zycia-bitcoina/
I przyjdzie era cyfrowego rządowego gówna, cholera wie co wsadzą w monetę. Znając polityków można puścić wodze fantazji.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Odczyt PPI podaję za comparic.pl.
Nigdy nie uwierzę, ze taki Glapiński, czy Powell nie wiedzieli o co cmn. Mam na myśli inflację i nie tylko. Aby walczyć z inflacją to najpierw trzeba chcieć to robić :lol:

ODPOWIEDZ