Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Siema Ninja, ja też po Wygyliji, ze tak powiem...niedopirty :lol:
Co tam u Ciebie? Nadal jesteś stetryczałem starym dziadem, czy też ktoś Cię wreszcie bzyknął?
I przeszło?
No nic, ale w czym jest problem? Aleee.zawsze pan zadaje takie pytania?

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Chciałem Wam wrzucić dobry kawałek ale niestety nie mogę go znaleźć na yt. Mam to na swoim dysku, waży 4,3MB. Jak to zrobić?
Nie dodałem chyba najistotniejszego, że plik ma rozszerzenie .wma i nie chcę go zmieniać. Formatu pliku oczywiście :lol:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
25 gru 2021, 10:24
Chciałem Wam wrzucić dobry kawałek ale niestety nie mogę go znaleźć na yt. Mam to na swoim dysku, waży 4,3MB. Jak to zrobić?
Nie dodałem chyba najistotniejszego, że plik ma rozszerzenie .wma i nie chcę go zmieniać. Formatu pliku oczywiście :lol:
Google Disk, Dropbox, albo coś innego w tym stylu.
Wesołych i Zdrowych!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
25 gru 2021, 14:14
zakaven pisze:
25 gru 2021, 10:24
Chciałem Wam wrzucić dobry kawałek ale niestety nie mogę go znaleźć na yt. Mam to na swoim dysku, waży 4,3MB. Jak to zrobić?
Nie dodałem chyba najistotniejszego, że plik ma rozszerzenie .wma i nie chcę go zmieniać. Formatu pliku oczywiście :lol:
Google Disk, Dropbox, albo coś innego w tym stylu.
Wesołych i Zdrowych!
Wszystkiego dobrego! :D

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Odnośnie Lex TVN Przekaz idący w Świat jest taki że w Polsce własność prywatna jest nie szanowana jeśli ty lub ja mówię coś co nie podoba się rządzącym to zabierzemy ci twoja własność pozbawiając akcjonariuszy i firmę należnego jej zysku , mniejsza o przekaz czyli wylewające się z tej stacji propagandowe szambo takie samo jak w TVPis ,gdy zwróciłem uwagę na ten fakt zostałem zaatakowany przez kilku tutejszych oszołomów wspierających Biedronizacje społeczeństwa i próby zrobienia z Europy jednego wielkiego państwa federacyjnego sterowanego przez Brukselskie elity i biurokratów których za dupe trzymają lobbyści korporacji :569:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
26 gru 2021, 18:40
mniejsza o przekaz czyli wylewające się z tej stacji propagandowe szambo takie samo jak w TVPis
Uśmiałem się jak fretka ;)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
26 gru 2021, 19:16
FreeWay pisze:
26 gru 2021, 18:40
mniejsza o przekaz czyli wylewające się z tej stacji propagandowe szambo takie samo jak w TVPis
Uśmiałem się jak fretka ;)
Właściwie to liczyłem na merytoryczne argumenty pozwalające mi uświadomić to że mogę nie mieć racji lub poddać analizie swoje poglądy a ty cytujesz kawałek mojej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu podsumowanej lakoniczna wypowiedzią jeśli to jest maximum twoich zdolności poznawczych to nie mam o czym rozmawiać , radze dużo czytać nie oglądać tv ,jeśli nie rozumiesz tego co jest napisane to nie odpisuj od razu daj swojemu mózgowi czas , takie zachowania bez żadnej analizy są typowe dla zwierząt hodowlanych dostaje kijem i to wyzwala w nim reakcje

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
26 gru 2021, 20:09
Cblondyn pisze:
26 gru 2021, 19:16
FreeWay pisze:
26 gru 2021, 18:40
mniejsza o przekaz czyli wylewające się z tej stacji propagandowe szambo takie samo jak w TVPis
Uśmiałem się jak fretka ;)
Właściwie to liczyłem na merytoryczne argumenty pozwalające mi uświadomić to że mogę nie mieć racji lub poddać analizie swoje poglądy a ty cytujesz kawałek mojej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu podsumowanej lakoniczna wypowiedzią jeśli to jest maximum twoich zdolności poznawczych to nie mam o czym rozmawiać , radze dużo czytać nie oglądać tv ,jeśli nie rozumiesz tego co jest napisane to nie odpisuj od razu daj swojemu mózgowi czas , takie zachowania bez żadnej analizy są typowe dla zwierząt hodowlanych dostaje kijem i to wyzwala w nim reakcje
Jesli nie widzisz różnicy pomiędzy TVPiS a TVN to nie ma o czym w ogóle rozmawiać. Jak z płaskoziemcą. Albo antyszczepionkowcem ;)
Strata czasu i żaden argument niewystarczająco dobry.
ALbo wyznawcą wszechobecnych spisków. Będącego objawem psychozy. Bo inaczej trudno to wytłumaczyć ;)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Jeśli ktoś przedstawia argumentacje inną niż w mediach głównego nurtu to próbuje się go zdyskredytować jako plaskoziemce lub wyznawcę teorii spiskowych, pierwszy z brzegu przykład , słynny Andrzej Lepper jak mówił o więzieniach talibów w Polsce robili z niego idiote niedługo po tym go powiesili , i wypłacili przetrzymywanym więźniom gigantyczne odszkodowanie , Był faszyzm później komunizm teraz jest sanitarnym obiecano że jak sobie wstrzykniesz nieprzebadany preparat to pandemia się skończy niektóre kraje są wyszczepione w 80% i robią im teraz lockdown , następny będzie eko terror duże mieszkanie potrzebuje duże energi by je ogrzać chlew dla bydlaka 2m na 2 potrzebuje jej o wiele mniej tak jesteś i będziesz traktowany i wcale mi ciebie nie szkoda.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay, za dużo czytasz, za mało myślisz samodzielnie.
Z resztą, jak możesz myśleć samodzielnie, skoro zawsze wybierzesz tę teorię, która ci będzie najlepiej pasować?
Zastanowiłeś się kiedykolwiek, jak ty sam możesz sprawdzić rzetelność tego co ty uważasz za prawdę?
W jaki sposób możesz ty, obiektywnie, przyznać, że nie ulegasz perswazji i iluzji jakiejś grupy ludzi, którzy mają własne interesy?
Oraz, dlaczego jesteś skłonny wierzyć komuś, a innemu nie?
Jaka jest różnica?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ