Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 15:22
No nie, dostałem kolejną porcję absurdów!
Wiesz, serio, nie powinieneś nikomu wierzyć!
Ziemia może być płaska i stworzona 6 tysięcy lat temu!
Wiesz, ONI cię oszukują!
Czy Twój obrazek który tak namiętnie wklejałeś nie okazał się absurdem ??
Ninja trzeba sprawdzać a nie wierzyć ludziom czy też instytucją które próbują ustawić sobie świat pod swoje dyktando tak było od zawsze. To tylko gra interesów wielkich korporacji do spółki z dziwkami, które potocznie nazywamy politykami. Zostawmy już tą teorię globalnego ocieplenia. Patrz jak się robi Biznesy:
Glifosat=Roundup - Produkowany od lat '70 przez Monsanto, miałbyć bezpieczny jak woda świecona jednak z czasem okazało się ze rakotwórczy. Pamiętajmy że to Amerykańska firma... co sie dzieje jak kupuje ją Bayer ? Okazuje sie że jednak rakotwórczy jest Roundup i co pozew:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... up/dtmtnxy

A jak firma była Amerykańska to miała dupochron od polityków... jak Niemiecka to już nie. I co interesy, interesy a to że nas trują nie ma znaczenia. Oszukują nasz czy oszukiwali ? Absurd czy nie? To tylko jeden z przykładów DBANIA O ŚRODOWISKO PRZEZ KORPORACJE.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 16:05
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 15:22
No nie, dostałem kolejną porcję absurdów!
Wiesz, serio, nie powinieneś nikomu wierzyć!
Ziemia może być płaska i stworzona 6 tysięcy lat temu!
Wiesz, ONI cię oszukują!
Czy Twój obrazek który tak namiętnie wklejałeś nie okazał się absurdem ??
Ninja trzeba sprawdzać a nie wierzyć ludziom czy też instytucją które próbują ustawić sobie świat pod swoje dyktando tak było od zawsze. To tylko gra interesów wielkich korporacji do spółki z dziwkami, które potocznie nazywamy politykami. Zostawmy już tą teorię globalnego ocieplenia. Patrz jak się robi Biznesy:
Glifosat=Roundup - Produkowany od lat '70 przez Monsanto, miałbyć bezpieczny jak woda świecona jednak z czasem okazało się ze rakotwórczy. Pamiętajmy że to Amerykańska firma... co sie dzieje jak kupuje ją Bayer ? Okazuje sie że jednak rakotwórczy jest Roundup i co pozew:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... up/dtmtnxy

A jak firma była Amerykańska to miała dupochron od polityków... jak Niemiecka to już nie. I co interesy, interesy a to że nas trują nie ma znaczenia. Oszukują nasz czy oszukiwali ? Absurd czy nie? To tylko jeden z przykładów DBANIA O ŚRODOWISKO PRZEZ KORPORACJE.
Nie, mój obrazek nie okazał się absurdem (nie mój obrazek, bo ja go nie wymyśliłem).
Jeżeli uważasz, że te wykresy nie przedstawiają rzeczywistości, to udowodnij to.
Jeżeli nie umiesz, to nie masz żadnego argumentu.
A te twoje przykłady różnych przekrętów nie są dowodem, że wszystko jest przekrętem.
One mają się nijak względem kwestii ocieplenia.
EOT.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Wszedłem na forum i myślę: ciekawe czy jakiś odzew był na nocnego posta. Patrzę...ki chuj? Nic nie ma? To ja wysłałem tego posta..czy nie? Ale zaraz, przecież pamiętam że tak i trzeźwy byłem...A tu się okazało, że tak dyskusja rozgorzała, że trzeba się cofnąć o kilka stron :D
Dla mnie Mario rules a SEROL666 z nim.
A Cblondyn powiem Ci tak: mnie w szkole podstawowej na historii uczyli zupełnie czego innego niż uczą teraz :idea: ...a w '53 jak umarł Stalin to ludzie na ulicach Polski płakali :idea:
P.S. Cblondyn, nie opowiedział mi o tym oszołom z yt...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2021, 16:59 przez zakaven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

MarioDM pisze:
25 lis 2021, 12:57
Kolejna sprawa to wiarygodność badań naukowców.
Czytałem niedawno o pewnym ciekawym eksperymencie naukowym. Zrobiło to kilku naukowców amerykańskich. Mieli tytuły naukowe i byli poważani w środowisku naukowym.
Zaczęli zamieszczać w pismach naukowych artykuły, które były bredniami. Nie aż takimi, żeby nawet laik to zauważył, ale jednak były. Artykuły te aby uwiarygodnić się, powoływały się na zmyślone prace naukowe i zmyślone artykuły. Później na te artykuły, które zamieścił jeden z nich, powoływał się kolejny i tak dalej to szło. Co najlepsze, to na ich artykuły zaczęli się powoływać naukowcy nie biorący udziału w tym eksperymencie i nieświadomie powielali kłamstwo.
Przez kilka lat opublikowano w ten sposób TYSIĄCE naukowych artykułów w prestiżowych pismach naukowych.
Kompletnie nikt ich nie podważył.
Naukowcy ostatecznie sami ujawnili ten proceder, ale jakoś dziwnie sprawa kompletnie nie nabrała rozgłosu.
Ten wątek mnie zaciekawił. Czy byłbyś tak uprzejmy by podać jakiekolwiek konkrety dotyczące tej sprawy, bym mogła sobie porządnie ten temat przybliżyć? Będę Ci bardzo wdzięczna :564:
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Anomalia pisze:
25 lis 2021, 16:42
MarioDM pisze:
25 lis 2021, 12:57
Kolejna sprawa to wiarygodność badań naukowców.
Czytałem niedawno o pewnym ciekawym eksperymencie naukowym. Zrobiło to kilku naukowców amerykańskich. Mieli tytuły naukowe i byli poważani w środowisku naukowym.
Zaczęli zamieszczać w pismach naukowych artykuły, które były bredniami. Nie aż takimi, żeby nawet laik to zauważył, ale jednak były. Artykuły te aby uwiarygodnić się, powoływały się na zmyślone prace naukowe i zmyślone artykuły. Później na te artykuły, które zamieścił jeden z nich, powoływał się kolejny i tak dalej to szło. Co najlepsze, to na ich artykuły zaczęli się powoływać naukowcy nie biorący udziału w tym eksperymencie i nieświadomie powielali kłamstwo.
Przez kilka lat opublikowano w ten sposób TYSIĄCE naukowych artykułów w prestiżowych pismach naukowych.
Kompletnie nikt ich nie podważył.
Naukowcy ostatecznie sami ujawnili ten proceder, ale jakoś dziwnie sprawa kompletnie nie nabrała rozgłosu.
Ten wątek mnie zaciekawił. Czy byłbyś tak uprzejmy by podać jakiekolwiek konkrety dotyczące tej sprawy, bym mogła sobie porządnie ten temat przybliżyć? Będę Ci bardzo wdzięczna :564:
Hej Anomalio!
Coś tak zniknęła i cichaczem podglądasz?
Ja znam nawet taką jedną sprawę, tyle że to dotyczyło kwestii związanych z psychologią, a nie z fizyką zjawisk naturalnych.
Nie wolno stawiać znaku równości w takich wypadkach.
Jest błędem logicznym wnioskować, że skoro był jeden, czy nawet kilka przypadków, to wszystko jest oszustwem.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Hej Anomalio!
Coś tak zniknęła i cichaczem podglądasz?
[/quote]

Anomalia nie znikła, tylko porostu ma teraz mało czasu. Wiesz dlaczego? Gdyż teraz zadaje się ze mną :lol:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 16:09
Nie, mój obrazek nie okazał się absurdem (nie mój obrazek, bo ja go nie wymyśliłem).
Jakie żródło tej grafiki, kto ją wyrysował, na podstawie jakich danych ?? Tak bezmyślnie kopiujesz ?
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 16:09
Jeżeli uważasz, że te wykresy nie przedstawiają rzeczywistości, to udowodnij to.
Wystarczająco jest dowodów że TGO jest naciągana dane dopasowywane do teorii . Udowodnij że dane są prawdziwe na tym wykresie.
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 16:09
Jeżeli nie umiesz, to nie masz żadnego argumentu.
Tak poprostu sobie stwierdzasz gdzie sztuka dialektyki ?? Ty i CbL stwierdzacie: "Teoria Globalnego Ocieplenia Jest prawdą I ch.j". Wasze prawdy wynikają że daliście się omamić natrętnemu przekazowi 24/7 który płynie z każdego medium
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 16:09
A te twoje przykłady różnych przekrętów nie są dowodem, że wszystko jest przekrętem.
Przypominam że trzeba uważać lista przekrętów korporacyjnych samego Monsanto zasługuje na osobny wątek. TGO jest bardzo podobna do przekrętu z Wall Street - kryzysu subprime. Rozkręciły go Banki zapłacił za niego amerykański podatnik i reszta świata. Nie identycznie a podobnie jest tutaj.
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 16:09
One mają się nijak względem kwestii ocieplenia.
Nie ale pokazuje jak łatwo dajesz się zmanipulować i wierzysz bezkrytycznie w bzdety. Takich starych Pelikanów jak Ty jest mnóstwo podążacie za ogólnym trendem. Niczego nie sprawdzacie bo to trzeba by się wysilić ciągle tylko się dziwicie... nikt nie widzi większej gry poza tą pozorowaną którą wam przedstawiono.
Na waszą obronę powiem tylko tyle że za TGO stoją b.dobrzy zawodnicy tęgim umysłami i nieograniczonymi środkami... niestety nie macie szans :|
EOT
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 16:58
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 16:09
Jeżeli uważasz, że te wykresy nie przedstawiają rzeczywistości, to udowodnij to.
Wystarczająco jest dowodów że TGO jest naciągana dane dopasowywane do teorii . Udowodnij że dane są prawdziwe na tym wykresie.
To nie jest dowód, że jest tak, jak mówisz.
Nadal nie widzę dowodów, którym mógłbym zaufać, że jest tak, jak ty twierdzisz.
Jeżeli ja jestem sterowany, jak twierdzisz, to skąd wiesz, że ty nie jesteś sterowany i ogłupiany nieprawdą?
Ja nie jestem klimatologiem i nie potrafię sam przeanalizować wszystkich danych i ich źródeł.
Ty też nie jesteś, i też nie przeanalizowałeś danych i źródeł.

Ja tylko biorę pod uwagę to, co jest bardziej rozsądne, opierając się na tej wiedzy, którą posiadam.
I powtórzę, ja nie słucham żadnych powszechnych mediów, czy jak je tam nazywasz.
Ja słucham źródeł, tych naukowców, którzy, jak twierdzisz, biorą granty od komercjii, żeby naginać wyniki, tylko jakoś nikt z nich nie wygląda na jakoś szczególnie zainteresowanego tymi twoimi bzdurami.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Pierdolę idę na wódkę.
Btw, ninjaprojekt może też powinieneś :D Bez obrazy :lol:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
25 lis 2021, 17:10
Pierdolę idę na wódkę.
Btw, ninjaprojekt może też powinieneś :D Bez obrazy :lol:
Nie obrażam się, ale wódki nie pijam.
W ogóle, bardzo mało pijam alkoholi.
Być może dlatego mam jasny umysł.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ