Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 13:59
Wbijcie sobie raz na zawsze do głowy: "Świat to scena". Wy oglądacie przedstawienie ! Aktualne show to Pandemia gdy malutcy się zamartwiają, grają na waszych emocjach i strachu. Duzi gracze liczą kasę zedrą z Was ile się da, wprowadzają prawa ograniczające swobody obywatelskie, planują już następne kroki i tak na okrągło.
Amen. Nic dodać, nic ująć.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 14:21
Słowa "teoria spiskowa" zostało już dawno temu przez media wykute aby odstraszać ludzi.
Wcale nie od tak dawna. Po raz pierwszy użyto tego sformułowania w latach 60-tych lub 70-tych.
Właśnie wtedy grupy "oszołomów" opowiadały "brednie" o tym, że są organizowane spotkania, na które przyjeżdżają ludzie, którzy liczą się w światowej władzy. Spotkania miały rzekomo odbywać się co roku i za każdym razem w innym miejscu na świecie.
Media nazwały to teorią spiskową i strasznie to wyśmiewały i dyskredytowały.
Dodam na koniec, że chodziło o spotkania grupy Bilderberg, które jak się okazało dużo później faktycznie się odbywały jak to twierdziły te rzekome oszołomy.
Spieszmy się słuchać teorie spiskowe bo tak szybko się sprawdzają.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 13:57
To ty uważasz, że nie powinno być limitów emisji CO2, bo biednych krajów nie jest stać, więc rozwiązaniem jest brak tych limitów?
Czyli, nie ważne co będą cirpieć twoje wnuki, prwanuki, itd., bo liczy się tylko teraz?
A po nas, to choćby potop?
Tragedia!
Zobacz co "naukowcy" wygenerowali jak nie potrafili wytłumaczyć ochłodzenia klimatu sprzed kilkuset lat wstecz:
raport IPCC podsumował te badania, oświadczając, że „...obecne dowody naukowe nie popierają globalnie synchronicznych okresów nietypowego oziębienia lub ocieplenia w tym przedziale czasowym, a konwencjonalne terminy ‘mała epoka lodowa’ i ‘średniowieczne optimum klimatyczne’ okazują się mieć ograniczoną użyteczność w opisywaniu trendów hemisferycznych lub globalnych zmian temperatury w ostatnich stuleciach”

Ci co rozdają karty na tym świecie mają gdzieś zmiany, liczy się kontrola nad światem kto będzie rozdawał karty w najbliższych latach jak hegemon sie zmieni - Teoria Globalnego ocieplenia to tylko jedno w wielu posunięć
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MarioDM pisze:
25 lis 2021, 14:19
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 14:08
Ja nie wiem, którzy to są ci naukowcy, co dostaja granty od wiekich korporacji, nie znam takich.
Bo się nie interesujesz, tylko wierzysz w to co podają ci media na tacy. Błagam tylko abyś mnie nie próbował rozśmieszyć, pisząc, że media są obiektywne i przedstawiają prawdę.
I znowu wkleiłeś cały mój tekst, choć prosiłem abyś tego nie robił.
Przyznaj się. Wcale nie przeczytałeś tego co napisałem poprzednio.
Błagam cię, ja w ogóle nie interesuję się ani nie oglądam żadnych mediów, co mi podają cokolwiek na tacy.
Ja słucham vlogów, podcatsów i innych przez ludzi, którzy faktycznie się daną dziedziną zajmują i mają osiągnięcia.
I o ile oni mnie przekonują, to na pewano mając do wyboru ich konkretne dowody i zdanie jakiegoś ignoranta, który bazuje właśnie na opiniach twórców teorii spiskowych, to jednak wybiorę tego naukowca, który poświęcił życie na swoje badania, niż zdanie tego ignoranta.
A, jeżeli uważam dany temat za bardzo dla mnie istotny, to będę drążył tak głęboko, jak jestm w stanie ogarnąć.
Jak na razie, to w kwestii ocieplenia stawiam na naukowców, których słucham.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ja juz sobie daruje dalsza dyskusje bo nie ma najmniejszego sensu. Kazdy argument bedzie traktowany jako "dowód" na spisek potwierdzony przez "wybitne umysły" w wyniku "głębokich przemyśleń" nad tematem :D
Nara

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 14:32
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 13:57
To ty uważasz, że nie powinno być limitów emisji CO2, bo biednych krajów nie jest stać, więc rozwiązaniem jest brak tych limitów?
Czyli, nie ważne co będą cirpieć twoje wnuki, prwanuki, itd., bo liczy się tylko teraz?
A po nas, to choćby potop?
Tragedia!
Zobacz co "naukowcy" wygenerowali jak nie potrafili wytłumaczyć ochłodzenia klimatu sprzed kilkuset lat wstecz:
raport IPCC podsumował te badania, oświadczając, że „...obecne dowody naukowe nie popierają globalnie synchronicznych okresów nietypowego oziębienia lub ocieplenia w tym przedziale czasowym, a konwencjonalne terminy ‘mała epoka lodowa’ i ‘średniowieczne optimum klimatyczne’ okazują się mieć ograniczoną użyteczność w opisywaniu trendów hemisferycznych lub globalnych zmian temperatury w ostatnich stuleciach”

Ci co rozdają karty na tym świecie mają gdzieś zmiany, liczy się kontrola nad światem kto będzie rozdawał karty w najbliższych latach jak hegemon sie zmieni - Teoria Globalnego ocieplenia to tylko jedno w wielu posunięć
Nie rozumiem o co tobie chodzi?
1761616.jpg
Lokalne ochłodzenie w średniowieczu nijak się ma do tego, co obecnie widać w zmianach średnich temperatur rocznych.
Można powiedzieć, że tamto ochłodzenie nie było niczym niezwykłym i mieści się w pewnych średnich.
Przekładając to na język traderów, to ochłodzenie jest w ramach ARIMA, a obecne ocieplenie to typowa bańka spekulacyjna.

A tak nawiasem, to ty najwyraźniej nie rozumiesz tego, co zacytowałeś, bo ten cytat dokładnie ma się nijak do tego, co się obecnie dzieje.
Ten cytat mówi dokładnie to, co ja tutaj powyżej napisałem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MarioDM pisze:
25 lis 2021, 13:58
2 Czytałem ostatnio opracowania naukowców, którzy dowodzili, że to wulkany regulują klimat. Gdy robi się za ciepło, to wulkany wybuchają i zmniejszają temperaturę. To może być mechanizm, który reguluje to od setek milionów lat. Z tego co czytałem, to duży wybuch wulkanu emituje więcej CO2 niż cała Europa przez 2 lata lub dłużej. Te założenia globalnego ocieplenia są bezpodstawne, bo opierają się na badaniach ze zbyt krótkiego okresu. Te badania zresztą były fałszowane, co jak podał Serol, w pewnym momencie wyciekło.
Można by łatwo przytoczyć analogię do forexu. Patrząc na wykres minutowy z trzech dni, chciałbyś określić trend na wykresie miesięcznym.
Dokładnie ci od IPCC jakby zapomnieli o aktywności sejsmicznej ziemi czynnych wulkanów jest kilkaset jak jeden porządnie się uaktywni to emituje gigantyczne ilości CO2.
Najlepsze jest to że klimatolodzy bardzo długo ignorowali SŁOŃCE jakby to była jakaś żarówka - świeci i tyle. Gdzie udowodniono ponad wszelką wątpliwość że ma największy wpływ na planetę Ziemię a zwłaszcza jego cykliczna aktywność która jest skorelowana z promieniowaniem kosmicznym. Ale co tam to psuło teorię więc lepiej nie wspominajmy o tym.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 14:57
MarioDM pisze:
25 lis 2021, 13:58
2 Czytałem ostatnio opracowania naukowców, którzy dowodzili, że to wulkany regulują klimat. Gdy robi się za ciepło, to wulkany wybuchają i zmniejszają temperaturę. To może być mechanizm, który reguluje to od setek milionów lat. Z tego co czytałem, to duży wybuch wulkanu emituje więcej CO2 niż cała Europa przez 2 lata lub dłużej. Te założenia globalnego ocieplenia są bezpodstawne, bo opierają się na badaniach ze zbyt krótkiego okresu. Te badania zresztą były fałszowane, co jak podał Serol, w pewnym momencie wyciekło.
Można by łatwo przytoczyć analogię do forexu. Patrząc na wykres minutowy z trzech dni, chciałbyś określić trend na wykresie miesięcznym.
Dokładnie ci od IPCC jakby zapomnieli o aktywności sejsmicznej ziemi czynnych wulkanów jest kilkaset jak jeden porządnie się uaktywni to emituje gigantyczne ilości CO2.
Najlepsze jest to że klimatolodzy bardzo długo ignorowali SŁOŃCE jakby to była jakaś żarówka - świeci i tyle. Gdzie udowodniono ponad wszelką wątpliwość że ma największy wpływ na planetę Ziemię a zwłaszcza jego cykliczna aktywność która jest skorelowana z promieniowaniem kosmicznym. Ale co tam to psuło teorię więc lepiej nie wspominajmy o tym.
Ponownie, absurdy.
Emisja CO2 przez wulkany jest niewspółmiernie niższa od emisji CO2 w wyniku działalności człowieka.
Słońce także nie ma aż takiego wpływu.
Kolejnym absurdem jest to, że naukowcy ignorowali te czynniki.
Twoje absurdalne opinie wynikają, po prostu, z twojej ignorancji.
No i z tego, że nie zadałeś sobie trudu, żeby się wgłębić w temat, bo ci przypasowała opinia jakiegoś forum.
Sterowany jesteś!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 14:45
Nie rozumiem o co tobie chodzi?
1761616.jpg
Lokalne ochłodzenie w średniowieczu nijak się ma do tego, co obecnie widać w zmianach średnich temperatur rocznych.
Można powiedzieć, że tamto ochłodzenie nie było niczym niezwykłym i mieści się w pewnych średnich.
Przekładając to na język traderów, to ochłodzenie jest w ramach ARIMA, a obecne ocieplenie to typowa bańka spekulacyjna.

A tak nawiasem, to ty najwyraźniej nie rozumiesz tego, co zacytowałeś, bo ten cytat dokładnie ma się nijak do tego, co się obecnie dzieje.
Ten cytat mówi dokładnie to, co ja tutaj powyżej napisałem.
Nie rozumiesz OK to patrz to:
Obrazek który wkleiłeś pochodzi z NOAA:
"National Oceanic and Atmospheric Administration (Narodowa Służba Oceaniczna i Atmosferyczna, Narodowa Agencja Oceanów i Atmosfery), NOAA – amerykańska instytucja rządowa zajmująca się prognozowaniem pogody, w tym ostrzeganiem przed sztormami i innymi ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi......... Bezpośredni nadzór nad nią sprawuje Departament Handlu Stanów Zjednoczonych" 8)

Teraz myślisz co DH Stanów Zjed. Ty i Cblondyn powiecie NIC. A ja powiem krótko Agencji dyktują co mają publikować te wszystkie pierdoły o CO2 są w interesie USA bo oni plus Chiny (miejsce gdzie USA produkuje) mają komparatywną przewagę nad resztą świata, która musi uważać na limity albo płacić za emisję po w cholerę zawyżonej cenie.
Zaczynacie kumać o co chodzi z globalnymi zmianami klimatu ? One są !! Ale Ci co sprzedali wam teorię oglobalnym ociepleniu maja ją w dupie.

Widzę że polubiłeś ten wykres to poczytaj o twórcach tej graficzki :!:
"The National Oceanic and Atmospheric Administration may have a boring name, but it has a very important job: It measures U.S. temperatures. Unfortunately, it seems to be a captive of the global warming religion. Its data are fraudulent."
Zródło:
https://www.investors.com/politics/edit ... ing-scare/

https://www.youtube.com/watch?v=RPStj82-iV4

https://www.youtube.com/watch?v=NZAs_h0-8Pc

Mówiąć jeżykiem traderskim Ninjaprojekt dostałeś STOP OUT
Ostatnio zmieniony 25 lis 2021, 15:22 przez SEROL666, łącznie zmieniany 1 raz.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
25 lis 2021, 15:19
ninjaproject pisze:
25 lis 2021, 14:45
Nie rozumiem o co tobie chodzi?
1761616.jpg
Lokalne ochłodzenie w średniowieczu nijak się ma do tego, co obecnie widać w zmianach średnich temperatur rocznych.
Można powiedzieć, że tamto ochłodzenie nie było niczym niezwykłym i mieści się w pewnych średnich.
Przekładając to na język traderów, to ochłodzenie jest w ramach ARIMA, a obecne ocieplenie to typowa bańka spekulacyjna.

A tak nawiasem, to ty najwyraźniej nie rozumiesz tego, co zacytowałeś, bo ten cytat dokładnie ma się nijak do tego, co się obecnie dzieje.
Ten cytat mówi dokładnie to, co ja tutaj powyżej napisałem.
Nie rozumiesz OK to patrz to:
Obrazek który wkleiłeś pochodzi z NOAA:
"National Oceanic and Atmospheric Administration (Narodowa Służba Oceaniczna i Atmosferyczna, Narodowa Agencja Oceanów i Atmosfery), NOAA – amerykańska instytucja rządowa zajmująca się prognozowaniem pogody, w tym ostrzeganiem przed sztormami i innymi ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi......... Bezpośredni nadzór nad nią sprawuje Departament Handlu Stanów Zjednoczonych" 8)

Teraz myślisz co DH Stanów Zjed. Ty i Cblondyn powiecie NIC. A ja powiem krótko Agencji dyktują co mają publikować te wszystkie pierdoły o CO2 są w interesie USA bo oni plus Chiny (miejsce gdzie USA produkuje) mają komparatywną nar resztą świata, która musi uważać na limity albo płaćić za emisję po wcholerę zawyżonej cenie.
Zaczynacie kumać o co chodzi z globalnymi zmianami klimatu ? One są !! Ale Ci co sprzedali wam teorię oglobalnym ociepleniu maja ją w dupie.

Widzę że polubiłeś ten wykres to poczytaj o twórcach tej graficzki :!:
"The National Oceanic and Atmospheric Administration may have a boring name, but it has a very important job: It measures U.S. temperatures. Unfortunately, it seems to be a captive of the global warming religion. Its data are fraudulent."
Zródło:
https://www.investors.com/politics/edit ... ing-scare/

https://www.youtube.com/watch?v=RPStj82-iV4

https://www.youtube.com/watch?v=NZAs_h0-8Pc

Mówiąć jeżykiem traderskim Ninjaprojekt dostałeś STOP OUT
No nie, dostałem kolejną porcję absurdów!
Wiesz, serio, nie powinieneś nikomu wierzyć!
Ziemia może być płaska i stworzona 6 tysięcy lat temu!
Wiesz, ONI cię oszukują!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ