Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Niespełna 1,5 roku temu, temat ten przewijał się w rozmowach ze znajomymi, był trochę traktowany w gatunku sci-fi. Po co tatuować skoro każdy ma smartphone' a i zainstalowaną aplikację...A no po to bo smartphone może być wykorzystany w przeciwnym kierunku, po to bo może być bezużyteczny w wyniku różnych sytuacji...Trend zostanie wykreowany jako moda a później stanie się casual'em
https://www.rp.pl/CYFROWA-Technologie/3 ... id-19.html


Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV- ... orium.html
Rosyjski ekspert to dla mnie oksymoron. Po tym stwierdzeniu nawet nie zacząłem czytać, ale pragnę przypomnieć tym którzy pamiętają, że w latach 80 ubiegłego wieku raczono nas opowiastką, jak to wirus hiv pochodzi od małpy :) a teraz mamy wirusa z pizdy nietoperza...omg.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

zakaven pisze:
27 sie 2021, 21:16
Czy naprawdę nie widzicie związku pandemii z darmowym pieniądzem i gigantycznym długiem?
No właśnie. Też mam wrażenie, że mało kto to dostrzega. Ta fejk pandemia to olbrzymi skok na publiczną kasę. To kradzież pieniędzy podatników i nikt przeciw temu nie protestuje.

Ten link z tatuażem wygasł. Może napisz własnymi słowami o co chodziło.

Odnośnie drugiego linka, to czytałem, że w Izraelu, każdy zaszczepiony dwoma dawkami, jeśli odmówi przyjęcia trzeciej dawki, będzie traktowany jak NIEZASZCZEPIONY.

Co do trzeciego linka, to też określenie "rosyjski ekspert" mnie śmieszy. Mimo to doczytałem do końca i w tekście jest takie coś : "Maksiutow zaznaczył, że SARS-CoV-2 to czterdziesty trzeci typ koronawirusa i siódmy patogenny dla ludzi."
A propaganda medialna z każdej ze stron, okłamuje nas, że koronawirus to nowość nad nowościami. Z tego co czytałem na niezależnych portalach, to koronawirusy są znane i badane od lat 60-tych.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

"Przeciez nam się należało". Tak to jest jak tępota i bolszewicka mentalność bierze się za politykowanie. A 1:27 to wzniosłe zwycięstwo :)
Póki co pieniędzy nie dostali ..... Polska i ...Węgry :)
https://wiadomosci.wp.pl/beata-szydlo-o ... 477783392a

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Za Komuny w PRL o Radiu Wolnej Europy czy Głosie Ameryki mówiono to samo w TVP czy Trybunie Ludu. PiSbolszewia w pełnej krasie ;)
Zakłamane ryje.
https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-morawi ... 307469120a

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Słyszeliście co opowiada PiSbolszewicki żul (ten siwy o aparycji alkoholika) w Karpaczu? Zapowiada Polexit z Unii. To zapowiadam wam PISbolszewicka hołoto, że na zachodzie Polski to co trzeci pracuje legalnie w Unii i odpowiednio wam podziękuje. Jak to leciało? "A na drzewach zamiast liści .....itd. td."

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
08 wrz 2021, 19:44
Słyszeliście co opowiada PiSbolszewicki żul (ten siwy o aparycji alkoholika) w Karpaczu? Zapowiada Polexit z Unii. To zapowiadam wam PISbolszewicka hołoto, że na zachodzie Polski to co trzeci pracuje legalnie w Unii i odpowiednio wam podziękuje. Jak to leciało? "A na drzewach zamiast liści .....itd. td."
Wątpię aby doszło do naszego opuszczenia Unii. Dla nas to zbyt dobry biznes póki co. Aparycję alkoholika to ma co drugi a pier...eniem polityków to bym się nie przejmował
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
08 wrz 2021, 22:29
Cblondyn pisze:
08 wrz 2021, 19:44
Słyszeliście co opowiada PiSbolszewicki żul (ten siwy o aparycji alkoholika) w Karpaczu? Zapowiada Polexit z Unii. To zapowiadam wam PISbolszewicka hołoto, że na zachodzie Polski to co trzeci pracuje legalnie w Unii i odpowiednio wam podziękuje. Jak to leciało? "A na drzewach zamiast liści .....itd. td."
Wątpię aby doszło do naszego opuszczenia Unii. Dla nas to zbyt dobry biznes póki co.
Brytole to samo mówili z Cameronem na czele. Jak sie to skończyło to każdy pamięta. Co do biznesu to PiSbolszewii przynalezność Polski do UE jest totalnie nie na rękę. Razem z kieckowymi. Putin i Łukaszenka już się cieszą ;)
Jest jeszce opcja, że nas z tej UE po prostu wykopia. Bo juz maja po dziurki w nosie tej złodziejskiej/kłamliwej mafii.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Podobno powstała nowa jednostka w Polsce. 1 Sasin = ok. 70 mln :D

ODPOWIEDZ