Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

2021-08-06.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Tutaj też są dobre porównania, gdzie liczba potwierdzonych zgonów wzrasta najbardziej gwałtownie:
https://ourworldindata.org/covid-deaths ... st-rapidly
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

onet.pl jest źródłem wiarygodnych informacji - :509: tu koń

I on przeciwstawia źródłom, które podałem, coś takiego... :509: tu koń
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Z innej bajki. Ministrowi "0" uwiera obecność Polski w UE. Niech sie do mnie zgłosi to mu takiego kopa zasadze, że wyląduje od razu na Białorusi :D
https://wiadomosci.wp.pl/rzadowa-gra-z- ... 888464416a

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Żeby nie było, że to jakieś "lewactwo" krytykuje wspaniały PiSbolszewicki Rząd(czyt. Kołchoz) z kłamliwym Matołuszem na czele :D
https://www.youtube.com/watch?v=kCrd-hRTWfg

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

UPdate specjalnie dla obecnych tu covidian:
1 Szczepionka chroni przed zakażeniem wirusem - tak krzyczą jednogłośnie wszystkie media po jej wynalezieniu.
2 Szczepionki sa skuteczne na wszystkie warianty wirusa - media pieją z zachwytu gdy szczepionka warunkowo udostępniona staje sie powszechna.
3 Możesz sie zarazić ale szczepionka uchroni cię przed śmiercią :D
4 Szczepionka zmniejsza ryzyko zgonu ale musisz szczepić się co pół roku -obecny etap

Wnioski sa jasne , należało pracować nad lekiem przeciwko covid ale lek musieli by podawać tylko chorym , a szczepionkę można sprzedawać wszystkim chorym i zdrowym, to lepszy interes gratulacje dla zaszczepionych :564:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

2021-08-10_125316.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Dopiero teraz trafiłem na ten wątek, a interesuję się tematem. Przepraszam, nie dałem rady przeczytać wątku, ale się przedstawię:
Ja i moja rodzina mamy wszystkie obowiązkowe szczepienia.
W przeszłości szczepiłem siebie i swoją rodzinę przeciw grypie, z własnej woli i za własne pieniądze.
Mniej więcej 15-16 lat temu ważyłem ok 20 kg więcej i wypalałem min. paczkę papierosów dziennie, o braku ruchu nie wspomnę. Z powodu objawów do złudzenia przypominających objawy dzisiejszej pożogi, (duszenie się, czyli niewydolność oddechowa), pogotowie było u mnie 3 razy. Wtedy zalecenia były oczywiste: zero palenia i picia, zdrowa dieta i ruch. Po latach okazuje się, że na te same dolegliwości jedynym remedium jest szczepionka...no kurwa koń by się uśmiał.
Znam jedną osobę, która na wiosnę tego roku była chora. nie wiem czy to grypa czy inny wirus. Z powodu, tak naprawdę chuj wie jakiego, jedynej pomocy lekarskiej jakiej się doczekała to teleporada po 6 dniach (sic). W wyniku tego wywiązało się ostre zapalenie płuc i gdyby nie pomoc znajomych i ich znajomych lekarzy pewnie byłaby zapisana w statystykach. W wyniku tych traumatycznych przeżyć znajoma postanowiła się zaszczepić, jak to mówi: nie chcę przechodzić tego jeszcze raz.
Nie zamierzam się zaszczepić preparatem nie zatwierdzonym, oczywiście nie wyrażę zgody na zaszczepienie niepełnoletniego dziecka.
Nie ma takiego argumentu, który przekonałby mnie, że raptem politycy na całym świecie zaczęli dbać o zdrowie obywateli.
Temat rzeka. Konkluzja: nie zamierzam się zaszczepić a każdemu kto mnie nazwie nieukiem, bądź antyszczpionkowcem jestem gotowy wypierdolić w ryj.
Nie wiem, czy zapomnieliście, czy nie macie o tym pojęcia, ale wolność jest wartością najwyższą i nie jest dana raz na zawsze, trzeba o nią walczyć.
A jako ludzie związani z rynkami finansowymi, tym bardziej powinniście wiedzieć że za darmo to nawet w mordę ciężko dostać.
Dlatego zainteresowanych informuję, że trzecia dawka, przypominająca, jest na wyciągniecie ręki. Czwarta i następne tzw. utrwalające również, z tym że już będzie trzeba za nie płacić, nie zapłacisz, nie dostaniesz następnej bez której nie przetrwasz.

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

Ponownie przepraszam za inwektywy pod adresem osób nie zgadzających się na szczepienia (co nie dotyczy piewcy dobrej zmiany niejakiego dmario szczycącego się benefitami jakie na niego spłynęły za sprawą PIS)
Wierzę w technologię, zawsze podejmowałem szybkie decyzje w sprawie ratowania zdrowia swojego i rodziny i dobrze na tym wychodziłem , stąd moja pewność co do skuteczności szczepionek, ale OK, każdy ma prawo do własnego zdania więc jeszcze raz przepraszam.
Jest jednak coś niepokojącego skąd płyną inspiracje dla argumentów antyszczepionkowych. Żeby nie dolewać oliwy do ognia każdy zainteresowany może sam to przeczytać na stronie BBC: https://www.bbc.com/news/blogs-trending-57928647

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Oto jak PiSbolszewickie bydło+ się bogaci. Czytajcie bo za rok takie artykuły będą cenzurowane.
https://finanse.wp.pl/ujawniamy-oto-maj ... 441882112a

ODPOWIEDZ