Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
22 lip 2021, 11:59


Można nie lubić EU, można wystąpić z EU, ale ten wyrok to nie Unia, to już inna liga. Europejska Konwencja Praw Człowieka to fundament cywilizowanego świata, cywilizowanej Europy. To już nie pomiatana przez PiS Unia, ale organizacja 47 państw europejskich.
Zaraz sie dowiesz, że ten Sąd to lewactwo a cała krytyka z całego świata to globalny spisek. Jest tu taki jeden PiSbolszewicki pooojeb co tak głosi. Tylko ostatnio coś cicho siedzi ;)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Koś może wygrał w loterii szczepionkowej hulajnogę elektryczną fundowaną z pieniędzy podatników czyli naszych własnych :D ? W tv nic ciekawego TVPpis gryzie się zTVN o koncesje ale w sprawie szczepionek to śpiewają jednym głosem przekaz wyjątkowo zbieżny że jeśli się nie szczepie to nie jestem prawilnym obywatelem, a niby czemu miał bym poświęcać swoją indywidualne prawo i wolność wyboru , dla międzynarodowego eksperymentu medycznego, instytucje odpowiedzialne w naszym kraju za badanie składu i bezpieczeństwa leków czyli Główny Inspektorat Sanitarny nie robi nic tylko z automatu wdraża rekomendacje Europejskiej Agencji Leków (EMA) obsadzonej lobbystami koncernów medycznych , jak by ktoś nie wiedział to celem koncernów medycznych nie jest uleczanie chorób tylko podtrzymywanie pacjentów przez wiele lat przy życiu tak by łykali garściami tabletki zapewniając stabilne przez wiele lat źródło dochodów

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
28 lip 2021, 22:41
Koś może wygrał w loterii szczepionkowej hulajnogę elektryczną fundowaną z pieniędzy podatników czyli naszych własnych :D ? W tv nic ciekawego TVPpis gryzie się zTVN o koncesje ale w sprawie szczepionek to śpiewają jednym głosem przekaz wyjątkowo zbieżny że jeśli się nie szczepie to nie jestem prawilnym obywatelem, a niby czemu miał bym poświęcać swoją indywidualne prawo i wolność wyboru , dla międzynarodowego eksperymentu medycznego, instytucje odpowiedzialne w naszym kraju za badanie składu i bezpieczeństwa leków czyli Główny Inspektorat Sanitarny nie robi nic tylko z automatu wdraża rekomendacje Europejskiej Agencji Leków (EMA) obsadzonej lobbystami koncernów medycznych , jak by ktoś nie wiedział to celem koncernów medycznych nie jest uleczanie chorób tylko podtrzymywanie pacjentów przez wiele lat przy życiu tak by łykali garściami tabletki zapewniając stabilne przez wiele lat źródło dochodów
Ponieważ wirus ma w dupie politykę i twoją wolność wyboru, a ja nie chcę umierać, bo ty nie chcesz się szczepić, czym się przyczniasz do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa, bo nie chcesz mu postawić blokady do dalszego rozwoju i mutacji.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Twoje zdrowie nie jest dla mnie więcej warte niż moja wolność. Jesteś zaszczepiony więc nic ci nie grozi :d

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
28 lip 2021, 23:54
... ja nie chcę umierać, bo ty nie chcesz się szczepić,
Jeśli szczepionka jest skuteczna, a Ty się zaszczepiłeś, to Freeway Ci nie zagraża, więc czemu go chcesz zmuszać do robienia czegoś czego on nie chce. To on jest tu zagrożony, bo może się zarazić.
Zawsze mnie wkurza takie chronienie człowieka przed jego decyzjami. Z tych właśnie założeń wyszła ESMA i zmniejszyła lewar do 1:30. I wcale mi to nie pomogło.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MarioDM pisze:
29 lip 2021, 10:44
ninjaproject pisze:
28 lip 2021, 23:54
... ja nie chcę umierać, bo ty nie chcesz się szczepić,
Jeśli szczepionka jest skuteczna, a Ty się zaszczepiłeś, to Freeway Ci nie zagraża, więc czemu go chcesz zmuszać do robienia czegoś czego on nie chce. To on jest tu zagrożony, bo może się zarazić.
Zawsze mnie wkurza takie chronienie człowieka przed jego decyzjami. Z tych właśnie założeń wyszła ESMA i zmniejszyła lewar do 1:30. I wcale mi to nie pomogło.
Ponieważ on jest żywicielem dla wirusa i umożliwia temu wirusowi mutację, co nadal zagraża mnie i tobie, i każdemu innemu.
Czy to jest naprawdę trudne???
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

MarioDM pisze:
29 lip 2021, 10:44
ninjaproject pisze:
28 lip 2021, 23:54
... ja nie chcę umierać, bo ty nie chcesz się szczepić,
Jeśli szczepionka jest skuteczna, a Ty się zaszczepiłeś, to Freeway Ci nie zagraża, więc czemu go chcesz zmuszać do robienia czegoś czego on nie chce. To on jest tu zagrożony, bo może się zarazić.
Kto nie chce, niech się nie szczepi, ale ponieważ szczepionka jest za darmo, to w przypadku zachorowania, osoby nie zaszczepione powinny ponosić pełną odpłatność za leczenie. Osoby nie zaszczepione powinny ponadto mieć zakaz wstępu na imprezy masowe, do pociągów, autobusów , tramwajów, metra oraz kawiarni i restauracji.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Apropos absurdów:
2021-07-29_154243.jpg
Wam też wyskakuje taka reklama?
LukO sa PA dolskiego?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
29 lip 2021, 15:13
Ponieważ on jest żywicielem dla wirusa i umożliwia temu wirusowi mutację, co nadal zagraża mnie i tobie, i każdemu innemu.
Czy to jest naprawdę trudne???
Nie rób z logiki dziwki.
Są dwie możliwości :
1 Albo jesteś bezpieczny
2 Albo nie jesteś

Jesteś bezpieczny gdy :
1 Szczepionka działa i Ty się zaszczepiłeś.

Nie jesteś bezpieczny gdy :
1 Szczepionka działa, ale Ty się nie zaszczepiłeś
2 Ty się zaszczepiłeś, ale szczepionka nie działa

Dlatego nie ma dla Ciebie znaczenia, czy inni są zaszczepieni, jeśli Ty jesteś. Nie martw się o innych, bo to ich problem.
Przecież szczepionka musi działać na te kolejne mutacje typu delta, bo gdyby na nie, nie działała, to program szczepień zostałby zamknięty, a tak się nie dzieje.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

grzegrzyw pisze:
29 lip 2021, 15:19
Kto nie chce, niech się nie szczepi, ale ponieważ szczepionka jest za darmo, to w przypadku zachorowania, osoby nie zaszczepione powinny ponosić pełną odpłatność za leczenie. Osoby nie zaszczepione powinny ponadto mieć zakaz wstępu na imprezy masowe, do pociągów, autobusów , tramwajów, metra oraz kawiarni i restauracji.
Szczepionka nie jest za darmo, podobnie jak programy socjalne typu 500+ też nie są za darmo. To jest finansowane z podatków i składek zdrowotnych tych osób, które je płacą.
Ci którzy są przeciwni tym szczepionkom antykowidowym muszą płacić za nie choć same nie korzystają.
Idąc Twoim tokiem myślenia, to ktoś kto pali papierosy, pije alkohol, je tłuste i niezdrowe jedzenie, lub jeździ za szybko i nieostrożnie samochodem, powinien sam płacić za swoje leczenie.
Po to się płaci składkę zdrowotną aby mieć zapewnione leczenie i nic z tego nie zwalnia służby zdrowia. Kto płaci ten wymaga.
grzegrzyw pisze:
29 lip 2021, 15:19
Osoby nie zaszczepione powinny ponadto mieć zakaz wstępu na imprezy masowe, do pociągów, autobusów , tramwajów, metra oraz kawiarni i restauracji.
Chcesz wprowadzić apartheid ? Powaliło Cię kompletnie ? Idąc dalej tą drogą to może ci co nie głosowali na partię, która wygrała wybory nie mają prawa robić zakupów, chodzić do pracy itd. Rudych rozstrzelajmy od razu, a łysych odeślijmy do kolonii karnych. Tych co mają poniżej 165 cm wzrostu wsadźmy do komór gazowych, a tych powyżej 180 cm wzrostu, skróćmy o głowę.
Pomyśl trochę zanim napiszesz coś takiego. Tylko dyktatura dokonuje takich podziałów i do niczego dobrego one nie prowadzą.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ