Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

"Ruski Ład" coraz bliżej towarzysze PiSbolszewii :D

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

Cblondyn pisze:
19 lip 2021, 19:44
"Ruski Ład" coraz bliżej towarzysze PiSbolszewii :D
Nie wiem jak u ciebie , bo mnie jest po prostu smutno. Po 6 latach oglądania takich Czarnków, Ziobrów, Kowalskich groteskowych uśmiechów Piotrowicza czy bezczelności Pawłowicz - a to tylko wierzchołek góry tych wszystkich rozpartych pewnych siebie kanalii - ogarnęło mnie zniechęcenie. Nie chce mi się już dyskutować i protestować. Moje dzieci wyjechały i pewnie nie wrócą, bo Polska nigdy nie stanie się prawdziwie europejskim państwem obywateli wolnych, świadomych i wymagających demokratycznych standardów. Taka mentalność folwarcznych chłopów w której miesza się obłudne domaganie cnót niewieścich z potajemnym gwałceniem chłopaczków zaś teatralne prymicje, śluby, rozwody i ponowne śluby mieszają się z wrzaskami o gorszym sorcie i kanaliach. A niech ten cały pier....y PIS szlag trafi !!!

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

olds pisze:
20 lip 2021, 12:09
Cblondyn pisze:
19 lip 2021, 19:44
"Ruski Ład" coraz bliżej towarzysze PiSbolszewii :D
Nie wiem jak u ciebie , bo mnie jest po prostu smutno. Po 6 latach oglądania takich Czarnków, Ziobrów, Kowalskich groteskowych uśmiechów Piotrowicza czy bezczelności Pawłowicz - a to tylko wierzchołek góry tych wszystkich rozpartych pewnych siebie kanalii - ogarnęło mnie zniechęcenie. Nie chce mi się już dyskutować i protestować. Moje dzieci wyjechały i pewnie nie wrócą, bo Polska nigdy nie stanie się prawdziwie europejskim państwem obywateli wolnych, świadomych i wymagających demokratycznych standardów. Taka mentalność folwarcznych chłopów w której miesza się obłudne domaganie cnót niewieścich z potajemnym gwałceniem chłopaczków zaś teatralne prymicje, śluby, rozwody i ponowne śluby mieszają się z wrzaskami o gorszym sorcie i kanaliach. A niech ten cały pier....y PIS szlag trafi !!!
Olds, nie jesteś sam, mam dokładnie taki sam pogląd na otaczającą nas rzeczywistość.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
20 lip 2021, 12:09
A niech ten cały pier....y PIS szlag trafi !!!
Podpisuje sie rękami i nogami ;)
:564:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
20 lip 2021, 14:32
olds pisze:
20 lip 2021, 12:09
A niech ten cały pier....y PIS szlag trafi !!!
Podpisuje sie rękami i nogami ;)
:564:
Kurde, to kto na nich głosował???
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Znalezione w necie. Trójpodział władzy w Polsce: Kaczyński, Przybłędzka, Manowska :D
Jednym słowem "Ruski Ład" ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ciekawe co tym razem wymyśli ten tuman z MS Minister "0" :)
https://wiadomosci.wp.pl/etpc-o-izbie-d ... 800617760a

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

Cblondyn pisze:
22 lip 2021, 11:24
Ciekawe co tym razem wymyśli ten tuman z MS Minister "0" :)
https://wiadomosci.wp.pl/etpc-o-izbie-d ... 800617760a
Można nie lubić EU, można wystąpić z EU, ale ten wyrok to nie Unia, to już inna liga. Europejska Konwencja Praw Człowieka to fundament cywilizowanego świata, cywilizowanej Europy. To już nie pomiatana przez PiS Unia, ale organizacja 47 państw europejskich. Mnie bardziej niż co wymyśli Ziobro interesuje co myśli Manowska. Są pewne stanowiska, kaliber ludzi , wiek, gdzie przestają się liczyć doraźne korzyści czy partyjne sympatie a miernikiem wartości osoby jest wyłącznie jej dorobek , przyzwoitość, charyzma, szacunek a przede wszystkim opinia środowiska. Nikt nie może przypisać partyjnych sympatii czy stronniczości tak przyzwoitym i poważanym osobom jak Jerzy Stepień, profesorowie Łętowska, Safjan, Strzembosz a ich opinia o "reformie" sądownictwa jest jasna. Po drugiej stronie mamy ................. eeeeeeeeeeee nie chce mi się pisać.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
22 lip 2021, 11:59
miernikiem wartości osoby jest wyłącznie jej dorobek , przyzwoitość, charyzma, szacunek a przede wszystkim opinia środowiska.
Takich cech doszukujesz się w PiSbolszewii? Przeciez to banda prymitywnych oprychów bez skrupułów. Zdolnych do każdego łajdactwa :)

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

W PiS liczy się tylko "mierny, bierny ale wierny", no i może być przygłupem ale jest z rodziny .

ODPOWIEDZ