Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

kapart pisze:
24 maja 2023, 15:25
Fajny materiał.
Oczywiste ryzyka tej sytuacji dla Polski, muszą być skompensowane korzyściami.
Uważam, że Polska dostała od losu szansę, jaka trafia się raz na 200, może 300 lat. Pytanie - czy ją wykorzysta? Obserwując scenę polityczną (jako całość, od prawa do lewa i z dołu do góry), śmiem wątpić.
Lubię Sykulskiego idzie pod prąd głównego nurtu, czasem niepotrzebnie przekracza granice. Dał radę wytłumaczyć kilka sytuacji na które kład sie cień dezinformacji i propagandy.
A tu znowu sługa narodu ukraińskiego:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-woj ... rp_state=1
To prawda że wojny potrafią stwarzać okazje. Jak to mówił JB bez polski niepodległość Ukrainy gaśnie ot tak(tu pstrykał palcami) tak samo jest z Kurlandią. A w polityce zagranicznej wdzięczność to żadna waluta. Więc jeszcze raz zadaję retoryczne pytanie co odwaliło "warszawce" że nie potrafią tego wykorzystać ?? Czyżby znów za 30-40 lat będziemy czytać że obcy wywiad miał takie kwity na przywódców PL, że musieli postąpić wbrew logice polityki międzynarodowej ? Czy może doszło do handlu polską suwerennością ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

"If music is dying musicians are killing it" - MP

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: kapart »

Wzruszyłem się, wracamy do "najpiękniejszych" wzorców PKWN, KRN i Bieruta.
Historia nigdy nie umiera zupełnie...

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Uwagi co do stanu Państwa. Do posłuchania.
https://www.youtube.com/watch?v=m_wj4SngToI
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jak chcecie posłuchać PiSbolszewickich przygłupów to zapraszam do obejrzenia. Patologia głosuje wiernie
https://www.youtube.com/watch?v=2LOLN1-Vhk0

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Oglądajcie dzisiaj TVN24 o 20,30. Będzie o Orlenie i Lotosie. Kulisy przekrętu na niespotykaną skalę

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Cblondyn pisze:
29 maja 2023, 19:52
Oglądajcie dzisiaj TVN24 o 20,30. Będzie o Orlenie i Lotosie. Kulisy przekrętu na niespotykaną skalę
Really? :shock:
Na jedynce jest Korona Królów więc nic z tego. :cry:
Żartuję, nie obejrzałem ani jednego odcinka, ale tvnu też nie oglądam i nie zamierzam. Że też wam się chce siedzieć w tej polityce. Ja czekam do wyborów, szkoda lata. Ale wy tu tłuczecie posty, nie wiedzałem że polityka jest taka ciekawa.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

alinoe pisze:
29 maja 2023, 20:35
Cblondyn pisze:
29 maja 2023, 19:52
Oglądajcie dzisiaj TVN24 o 20,30. Będzie o Orlenie i Lotosie. Kulisy przekrętu na niespotykaną skalę
Really? :shock:
Na jedynce jest Korona Królów więc nic z tego. :cry:
Żartuję, nie obejrzałem ani jednego odcinka, ale tvnu też nie oglądam i nie zamierzam. Że też wam się chce siedzieć w tej polityce. Ja czekam do wyborów, szkoda lata. Ale wy tu tłuczecie posty, nie wiedzałem że polityka jest taka ciekawa.
https://www.facebook.com/watch/?v=239619036730256
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Oczywiście mój powyższy post to bardziej żart aniżeli krytyka tej czy i innej stacji bo telewizji rządowej też nie oglądam. Znam pewną emerytkę, która całymi dniami ogląda tvn24 i rozwiązuje krzyżówki, nie ma działki, nie ma nic innego do roboty bo jest na emeryturze. Raz słyszałem jak się skarżyła sąsiadce, że jak się naoglądała tvn24 to tak się zdenerwowała, że pół nocy później nie przespała. Sąsiadka przyznała, że też cierpi na bezsenność, z tego co wiem to też ogląda tvn24. Wówczas pomyślałem, że skoro są tam tak straszne rzeczy to może dobrze, że nie oglądam tej stacji. Po co mi nerwów, mam wystarczająco mocnych wrażeń. Troska o zdrowie psychiczne nie pozwala ale co kto lubi.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Za komuny to taki złodziej Ostrajtek za taki przekręt by dostał kare śmierci. Mam nadzieje, że kiedyś zgnije w więzieniu. Jak i cała złodziejska PiSbolszewia
https://www.youtube.com/watch?v=0zbcU6MCARk

ODPOWIEDZ