Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Black Owca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2022, 21:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Black Owca »

srali muhi :)
powiedz raczej że za uja nie pomozesz nikomu. bo na uj ? :) lepiej go na mine wsadzic :) tak po polskieu :) zyczliwie :))

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Black Owca pisze:
30 lis 2022, 00:16
srali muhi :)
powiedz raczej że za uja nie pomozesz nikomu. bo na uj ? :) lepiej go na mine wsadzic :) tak po polskieu :) zyczliwie :))
Ja nikomu nie pomogę???
Ja pomagam już ponad 11 lat!
Nie moja wina, że niektórzy są mądrzejsi!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

zakaven pisze:
29 lis 2022, 18:58
SEROL666 pisze:
29 lis 2022, 02:46
To akurat te WIELKIE instytucje się tym nie zajmują. Na FX lecimy przez pośredników do wielkich dawców płynności. Krótko pisząc ktoś zobaczył warunki rynkowe i boom. Firma MetaQuotes Software pisała soft dla banków i w 2005 stworzyli hiciora czyli Metatradera chyba 90% brokerów go używa. To podobny przypadek jak handel internetowy
Doprawdy? Nie lubię używać tego słowa w pl bo stało się modne :lol: To tak jakbyś powiedział, że wielkie towarzystwa ubezpieczeniowe nie zajmują się ubezpieczeniami oni...dostarczają płynności a korzystamy z usług agencji ubezpieczeniowych czyli brokerów. Jedyne co podobne, tak naprawdę nie podobne tyko wspólne w tych przypadkach, /fx i handlu internetowego/, to tylko i wyłącznie kanał dystrybucji, którym jest internet.
Tak na prawdę jest. My czyli "maluchy" Forexu jaką stanowimy część obrotu ? Nie nie znaczącą. Na typowym FX liczą się tylko duzi gracze. Jak szukasz czegoś kontrowersyjnego to przyjrzyj się innej działalności jaką jest HFT. To są dopiero kutafony i pijawki.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Black Owca pisze:
30 lis 2022, 00:16
srali muhi :)
powiedz raczej że za uja nie pomozesz nikomu. bo na uj ? :) lepiej go na mine wsadzic :) tak po polskieu :) zyczliwie :))
A kto kogo na minę wsadza ? Problemem jest proces nauki i do tego każdy nowy coraz to mądrzejszy... :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Pieniędzy na służbe zdrowia nie ma ale na TVPiS bolszewicką dodatkowe ponad 700 mln PLN się znalazły. W dodatku zmiana kanałów na pilocie. Jak się ta PiSbolszewia boi przegranej wyborów? Prokuratorzy/Sądy już czekają na tę złodziejską swołocz ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Wywiad z Ołeksiejem Arestowyczem od około 20 minuty proponuje nam sojusz... korzystny dla jednej strony. Mam nadzieję ze barany z Warszawy nie podchwycą tego pomysłu:
https://www.youtube.com/watch?v=Djh-hvYaLMQ&t=4s
"If music is dying musicians are killing it" - MP

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Bardzo dobry film o propagandzie pasujący do PS i TVP
Warto obejrzeć spokojnie cały żeby zrozumieć podłoże genetyczne propagandy
https://www.youtube.com/watch?v=HjwFtdErA0I
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

SEROL666 dostałem w prezencie książkę Janickiego, Pańszczyzna.Prawdziwa historia polskiego niewolnictwa. Przypadek? Kurwa nie sądzę :lol:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

zakaven pisze:
07 gru 2022, 20:51
SEROL666 dostałem w prezencie książkę Janickiego, Pańszczyzna.Prawdziwa historia polskiego niewolnictwa. Przypadek? Kurwa nie sądzę :lol:
CTamten system pociągnął kilkaset lat. Ciekawe ile "rządy ludu" będą funkcjonowały. Ktoś coś ci przez ramię zerknął ? Będziesz miał wiedzę na temat funkcjonowania dominującej części społeczeństwa w tamtym czasie 8)
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

SEROL666 pisze:
09 gru 2022, 11:13
zakaven pisze:
07 gru 2022, 20:51
SEROL666 dostałem w prezencie książkę Janickiego, Pańszczyzna.Prawdziwa historia polskiego niewolnictwa. Przypadek? Kurwa nie sądzę :lol:
CTamten system pociągnął kilkaset lat. Ciekawe ile "rządy ludu" będą funkcjonowały. Ktoś coś ci przez ramię zerknął ? Będziesz miał wiedzę na temat funkcjonowania dominującej części społeczeństwa w tamtym czasie 8)
Nie jest to możliwe aby ktoś "przez ramię mi sięgnąl " Widzisz, zaznajomię się z tą narracją co nie oznacza, że się z nia zgodzę :lol:

ODPOWIEDZ