Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
30 wrz 2022, 10:06
SEROL666 pisze:
30 wrz 2022, 01:21
Obraziłeś wszystkich myślących tutaj, napisałeś że ślubna jest w systemie beneficjentem pandemicznym...
Nigdzie nie pisałem, że żona jest beneficjentem pandemicznym (jest diabetologiem). Nigdzie też nie broniłem big pharmy choć wierzę w postęp i badania oraz sam korzystam z nowych leków i metod. Ale ostatnim skurw... jest przypisanie mi interesowności w związku z zawodem żony. Nic o mnie nie wiesz, ale lekko rzucasz oskarżenia w stylu pisiorskim. Pisząc o rejsach miałem na myśli ciekawsze zajęcia i pasje (właśnie kompletuje rowery elektr.) niż śledzenie pisanych tu głupot i nic nie wartych dyskusji do czego namawiam również ciebie.
Zaraz sie dowiesz, że bierzesz udział w tym "eksperymencie" świadomie i za kase :)
Przeciez ci wszyscy płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, wyznawcy UFO, tajemnicy Roswell mają ceche wspólną. Wszystko to spisek na światową skalę. I produkują "dowody" jak te wszystkie gazety szmatławce szukający tanich sensacji. Z prawdą nie mających wiele wspólnego byle wzbudzających niezdrowe emocje :)
Niejaka PiSbolszewicka kurator oświaty z małopolski tez coś bredzi o "eksperymencie". Tylko pokazuje "poziom" inteligencji i wynik swoich długich "przemysleń" ;)
Edzie Durniak to już nie będę cytował :)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
30 wrz 2022, 10:28
Zaraz sie dowiesz, że bierzesz udział w tym "eksperymencie" świadomie i za kase :)
Przeciez ci wszyscy płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, wyznawcy UFO, tajemnicy Roswell mają ceche wspólną. Wszystko to spisek na światową skalę. I produkują "dowody" jak te wszystkie gazety szmatławce szukający tanich sensacji. Z prawdą nie mających wiele wspólnego byle wzbudzających niezdrowe emocje :)
Niejaka PiSbolszewicka kurator oświaty z małopolski tez coś bredzi o "eksperymencie". Tylko pokazuje "poziom" inteligencji i wynik swoich długich "przemysleń" ;)
Edzie Durniak to już nie będę cytował :)
Poruszę tylko jedno co Płaczek powiedział o wielkiej propagandzie dla szczepień kobiet w ciąży.... a badań nie było ZADNYCH. Chodziło tylko o zwiększenie sprzedaży przez kłamstwo. Medycyna cały czas się rozwija a wiele złożonych "mechanizmów" jest jeszcze do poznania. Źródło z pzh wprost to przyznaje:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/czy- ... e-w-ciazy/
Szczepionki sprawdzono w badaniach nieklinicznych na....zwierzętach - Przypominam że wprost kłamano o tym że są SPRAWDZONE
Pod artykułem jest źródło:
https://www.gov.pl/attachment/446b5252- ... 9fbe603fe6
A w PDF dowiadujemy się że to INstrukcja Dla personelu - w której znów mamy potwierdzenie że BADAŃ NIE BYŁO.
A na końcu dział Piśmiennictwo, gdzie dowiadujemy się że wszystkie informacje wyszły spod ręki Koncernów farmaceutycznych.... :D
Są też polskie echa pod nazwą "rekomendacje" i "stanowiska" - które można zawsze kupić. Jak to się robi ?

https://www.rp.pl/biznes/art36396841-as ... na-badania
"Obecnie pracuje dla nas ponad 2700 osób. Duża część z nich zajmuje się właśnie badaniami i rozwojem, wspierając prowadzone przez nas badania kliniczne....."
Nie mówię że to jest złe ale trzeba mieć oczy SZEROKO otwarte. Bo za jakiś czas jedna z tych osób staje się "NIEZALEŻNYM" ekspertem powiedzmy jako ciało doradcze premiera czy tam ministra, który będzie konfabulował pod żądaną tezę (Spójrzcie na Adama N. nieraz się sam wsypał)
Na niezależne badania trzeba mieć duże pieniądze no i ZGODĘ producenta który ma prawa i gigantyczne zasoby żeby powstrzymać tzw. "Niezależność"

Tak się robi BIZNES. Kto podskakuje ten zostanie zdyskredytowany. Przy tej ilości kasy stać ich wszystko.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
30 wrz 2022, 12:15
Cblondyn pisze:
30 wrz 2022, 10:28
Zaraz sie dowiesz, że bierzesz udział w tym "eksperymencie" świadomie i za kase :)
Przeciez ci wszyscy płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, wyznawcy UFO, tajemnicy Roswell mają ceche wspólną. Wszystko to spisek na światową skalę. I produkują "dowody" jak te wszystkie gazety szmatławce szukający tanich sensacji. Z prawdą nie mających wiele wspólnego byle wzbudzających niezdrowe emocje :)
Niejaka PiSbolszewicka kurator oświaty z małopolski tez coś bredzi o "eksperymencie". Tylko pokazuje "poziom" inteligencji i wynik swoich długich "przemysleń" ;)
Edzie Durniak to już nie będę cytował :)
Poruszę tylko jedno co Płaczek powiedział o wielkiej propagandzie dla szczepień kobiet w ciąży.... a badań nie było ZADNYCH. Chodziło tylko o zwiększenie sprzedaży przez kłamstwo. Medycyna cały czas się rozwija a wiele złożonych "mechanizmów" jest jeszcze do poznania. Źródło z pzh wprost to przyznaje:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/czy- ... e-w-ciazy/
Szczepionki sprawdzono w badaniach nieklinicznych na....zwierzętach - Przypominam że wprost kłamano o tym że są SPRAWDZONE
Pod artykułem jest źródło:
https://www.gov.pl/attachment/446b5252- ... 9fbe603fe6
A w PDF dowiadujemy się że to INstrukcja Dla personelu - w której znów mamy potwierdzenie że BADAŃ NIE BYŁO.
A na końcu dział Piśmiennictwo, gdzie dowiadujemy się że wszystkie informacje wyszły spod ręki Koncernów farmaceutycznych.... :D
Są też polskie echa pod nazwą "rekomendacje" i "stanowiska" - które można zawsze kupić. Jak to się robi ?

https://www.rp.pl/biznes/art36396841-as ... na-badania
"Obecnie pracuje dla nas ponad 2700 osób. Duża część z nich zajmuje się właśnie badaniami i rozwojem, wspierając prowadzone przez nas badania kliniczne....."
Nie mówię że to jest złe ale trzeba mieć oczy SZEROKO otwarte. Bo za jakiś czas jedna z tych osób staje się "NIEZALEŻNYM" ekspertem powiedzmy jako ciało doradcze premiera czy tam ministra, który będzie konfabulował pod żądaną tezę (Spójrzcie na Adama N. nieraz się sam wsypał)
Na niezależne badania trzeba mieć duże pieniądze no i ZGODĘ producenta który ma prawa i gigantyczne zasoby żeby powstrzymać tzw. "Niezależność"

Tak się robi BIZNES. Kto podskakuje ten zostanie zdyskredytowany. Przy tej ilości kasy stać ich wszystko.
A na jakiej podstawie ty uwierzyłeś w to, co ci twoje źródła mówią???
Skąd wiesz, że cię nie okłamują?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

olds pisze:
30 wrz 2022, 10:06
Nigdzie nie pisałem, że żona jest beneficjentem pandemicznym (jest diabetologiem). Nigdzie też nie broniłem big pharmy choć wierzę w postęp i badania oraz sam korzystam z nowych leków i metod. Ale ostatnim skurw... jest przypisanie mi interesowności w związku z zawodem żony. Nic o mnie nie wiesz, ale lekko rzucasz oskarżenia w stylu pisiorskim. Pisząc o rejsach miałem na myśli ciekawsze zajęcia i pasje (właśnie kompletuje rowery elektr.) niż śledzenie pisanych tu głupot i nic nie wartych dyskusji do czego namawiam również ciebie.
To się dowiedz że nie pisze się na forach takich rzeczy idź do kolegów w realu i im opowiadaj takie rzeczy. Bronisz żonki - to fantastycznie - uczucia wciąż żywe.
Jedziesz w tym wątku na PIS nic ci sie nie podoba.... ale pisowska wizja "szczepmy się" ci odpowiada w 100%. Kolejny raz się powtórzę po ponad dwóch latach jest aż nadto dowodów że pisowskie metody radzenia sobie z pandemią zawiodły na całej linii (wspomnę tu tylko o 200K nadmiarowych zgonów).
Mógłbym nazwać twoje podejście wyrachowanym skur... bo takie postawy kreują otaczającą nasz rzeczywistość dołączyłeś do "bezmyślności". Dałeś się uwikłać w propagandę nawet stałeś się trybikiem w stadzie, sam ją głosisz na tym forum.
Mówisz że nie korzystasz na pandemii ?? OK ? To kim jesteś ? Użytecznym idiotą ? Kolesiem zbyt leniwym aby szukać prawdy ? Dałeś się przekonać "autorytetom" z otoczenia i mainstreamu ? A może jesteś zbyt stary stąd twój nick i ci wszystko wisi.
NIe odpisuj na moje posty jak coś ci się nie podoba dodaj do wrogów. Dla mnie i tak już poległeś jak pisaliśmy o transformacji... byłeś patrzyłeś i nic nie widziałeś.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
30 wrz 2022, 12:38
A na jakiej podstawie ty uwierzyłeś w to, co ci twoje źródła mówią???
Skąd wiesz, że cię nie okłamują?
To są rządowe strony. Dokładnie moim zdaniem te rządowe instytucje się zdyskredytowały i ośmieszyły. Uwierzyły na słowo sprzedawcy towaru a na etykietce podpisali się opłaceni eksperci.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
30 wrz 2022, 13:08
opłaceni eksperci.
Słowo "klucz" każdego spisku. ;)
To samo bredzą Wyznawcy UFO, antyszczepionkowcy, Wyznawcy Roswell, czy podwarzający lądowanie na księżycu. Czyli jest jakaś najgłębsza prawda skrywana a ci wszyscy politycy, naukowcy, media, i hgw kto jeszcze przekupni nie pozwalają ją ujawnić. Chore. Do psychiatryka radze się udać ;)
No i oczywiście ci dzielni "rycerze" niezłomni co te prawde potrafią znaleźć i światu ujawnić ;)
Jakież to romantyczne :d
Jesteśmy w czasach gdy przygłupi drwal wykrzyczy profesorowi w twarz ...."kłamiesz ja wiem lepiej"... bo sobie to przemyslałem i się z tym nie zgadzam :)
Zaraz się okaże że teoria wzgledności to też kłamstwo bo coś (oczywiście spisek) tam a reakcja termojądrowa na słońcu to wymysły.
I ja zadam pytanie. A kto opłaca tych internetowych/forumowych troli co płodzą te brednie i bzdury? :d

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Cblondyn a co powiesz o tych profesorach co twierdzili że inflacja w gospodarce jest potrzebna
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Zacytuje z artykułu:
..."Idea nowego departamentu spotkała się jednak z krytyką części społeczeństwa. Niektórzy stwierdzili, że to kolejna próba ukrywania prawdy o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających. Teraz zdaje się, że Pentagon przerwał milczenie."...
https://www.national-geographic.pl/arty ... 0518125745

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaDo pisze:
02 paź 2022, 10:05
Cblondyn a co powiesz o tych profesorach co twierdzili że inflacja w gospodarce jest potrzebna
Ja się nie będę wypowiadał w temacie na którym się nie znam bo nie jestem ekonomistą. Podejrzewam, że TY też nie jesteś :d

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Ja lubię zadawać trudne pytania świat się rozwija ,wydajność rośnie po co komu ta inflacja
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

ODPOWIEDZ