Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

nieco pogalopowaliście :)
jeden wierzy w COŚ inny nie
parafrazując
jeden lubi zapach róż a drugi jak mu nogi śmierdzą
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
16 wrz 2022, 21:34
Cblondyn pisze:
16 wrz 2022, 21:08
Proponuje posłuchać co mówi szef Związków Zawodowych o zakupionym węglu przez idiotów (cytuje za związkowcem) z PiSbolszewii ;)
I jak gospodarzy zasobami węgla w Polsce
2 część programu
https://www.youtube.com/watch?v=0JzrIrTSMgE
Jeśli byś mógł, To wyjaśnij w kilku prostych zdaniach czym różnisz się od osła ?
PiSbolszewicki przygłup stara się być dowcipny ;)
Ale ubaw :d
A co do pytania to zdecydowanie się od ciebie różnie ;)

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

off topic. dla rozluźnienia, kto wie ile zębów winna mieć teściowa ?
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Magnolia18 pisze:
16 wrz 2022, 22:11
off topic. dla rozluźnienia, kto wie ile zębów winna mieć teściowa ?
3

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

hahha. kumasz bazę to nowa wersja. onegdaj (drzewiej) wystarczały 2
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
16 wrz 2022, 21:32
Konfrontowanie jednej z najstarszych ksiąg jaką jest biblia napisana w czasach społeczności plemiennych ze współczesna logiką to jakiś poroniony pomysł .

"A wierzyć, że coś jest prawdą, albo odzwierciedla rzeczywistość należy dopiero wtedy, kiedy występują niezbite, rzetelne dowody na to."

Jak to ma się do twoich szkoleń ? Tak samo jak ci twierdzący że są pośrednikami Boga tak samo ty twierdzisz że jesteś pośrednikiem do fortuny na fx , czy wciskanie ciemnoty będąc ubranym w sutannę jest gorsze od wciskania jej na forum i w Internetach ? według mnie to samo tylko kontekst inny.
Niestety mylisz się i to srogo!
Ja nikomu nic takiego nie wciskam, i nikomu nie mówię, że jak będzie handlować na forex, to zarobi fortunę!
I nikomu nie wciskam, że musi w to wierzyć i wtedy to się staje prawdą!
Nie na tym polega mentoring.
Mentoring polega na tym, że pokazuję z czym się wiąże zawód tradera, czy w ogóle trading na instrumentach finansowych.
Grubo się pomyliłeś!
Nie pierwszy raz, z resztą!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Magnolia18 pisze:
16 wrz 2022, 21:37
nieco pogalopowaliście :)
jeden wierzy w COŚ inny nie
parafrazując
jeden lubi zapach róż a drugi jak mu nogi śmierdzą
Preferencje zapachowe, jak każde inne preferencje, nie wymagają wiary.
Pomyliłaś kategorie.
Wiara to nie preferencja, to nawet nie jest wybór.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

o Panie. bez urazy
zbyt konserwatywny nie bądź
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

PaDo pisze:
16 wrz 2022, 11:30
Myślę że już niedługo gdy ciało umrze to świadomość będzie żyła w rozszerzonej rzeczywistości
Jak najbardziej jest to technologia przyszłości , powstaną skanery podobne do tomograficznych lub nano boty mające na celu skopiowanie obrazu mózgu wraz z całą zawartością , kopie będzie można robić regularnie jak save w grach . Gdy nastąpi fizyczna śmierć jakiegoś człowieka jego umysł zostanie wybudzony w cyfrowej rzeczywistości , Regularne zapisy map neuronowych pozwolą jednostce wybudzić się w wybranym przez siebie wieku i czasie i zapisanym na tą datę stanem umysłu . Gdy to stanie się realne śmierć będzie pieśnią przeszłości zdigitalizowany umysł nie będzie podatny na żadne choroby , uszkodzenia ciała czy zabójstwa . Metaversum jest już budowane tam będą żyli cyfrowi ludzie , oczywiście zawsze jest jakiś koszt wiecznego życia i pewnie będzie nim energia , najprawdopodobniej za tą energię będziemy płacić w tamtym świecie użyczaniem mocy obliczeniowej swoich cyfrowych mózgów , w dalszej perspektywie pewnie będzie możliwość transferu umysłu do ciała robota lub nawet do ciała zwierzęcia

np: CBlondyn nastąpi upload jego umysłu do ciała osła tam gdzie od poczęcia powinien się znajdować.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
17 wrz 2022, 00:12
PaDo pisze:
16 wrz 2022, 11:30
Myślę że już niedługo gdy ciało umrze to świadomość będzie żyła w rozszerzonej rzeczywistości
Jak najbardziej jest to technologia przyszłości , powstaną skanery podobne do tomograficznych lub nano boty mające na celu skopiowanie obrazu mózgu wraz z całą zawartością , kopie będzie można robić regularnie jak save w grach . Gdy nastąpi fizyczna śmierć jakiegoś człowieka jego umysł zostanie wybudzony w cyfrowej rzeczywistości , Regularne zapisy map neuronowych pozwolą jednostce wybudzić się w wybranym przez siebie wieku i czasie i zapisanym na tą datę stanem umysłu . Gdy to stanie się realne śmierć będzie pieśnią przeszłości zdigitalizowany umysł nie będzie podatny na żadne choroby , uszkodzenia ciała czy zabójstwa . Metaversum jest już budowane tam będą żyli cyfrowi ludzie , oczywiście zawsze jest jakiś koszt wiecznego życia i pewnie będzie nim energia , najprawdopodobniej za tą energię będziemy płacić w tamtym świecie użyczaniem mocy obliczeniowej swoich cyfrowych mózgów , w dalszej perspektywie pewnie będzie możliwość transferu umysłu do ciała robota lub nawet do ciała zwierzęcia

np: CBlondyn nastąpi upload jego umysłu do ciała osła tam gdzie od poczęcia powinien się znajdować.
Napisz powieść science-fiction. A, nie, to już było, nawet nie jeden raz.
Bzdury wypisujesz, jak zwykle.
Kopia nie jest tym samym co oryginał.
Jeżeli by ktoś "wybudził" taką świadomość w wirtualu, Ty, ten oryginalny, nadal nie będziesz już istniał, bo umarłeś.
I nie będziesz miał żadnej świadomości. A ten wirtualny to już ktoś inny.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ